گلدمن ساکس درآمد به سقوط 40% مورگان استنلی هشدار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گلدمن ساکس ” درآمد خواهد غوطه 40% در این سال, مورگان استنلی برآورد شده امروز به عنوان cratering اقتصاد معاملات گسترده به تمام بانک ها.

“رکود اقتصادی است که در حال حاضر ما در مورد پایگاه” مورگان استنلی تحلیلگر بتسی Grasek گفت: در یک مشتری گزارش.

در حالی که 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط سنا باید نرم کردن ضربه مورگان استنلی انتظار از دست دادن اعتبار افزایش می یابد به عنوان تولید ناخالص داخلی می افتد در حالی که نرخ بیکاری خوشه به 12.8 درصد در سه ماهه دوم و به طور متوسط 8.4 درصد در سال.


هیچ بانک ها خواهد فرار از صدمه ندیده. Grasek کاهش درآمد این سال پیش بینی برای جی پی مورگان چیس 26 درصد و سیتی گروپ 29 درصد.

امریکن اکسپرس و بانک مرکزی آمریکا باید نگه دارید تا نسبتا بهتر; درآمد خود را پیش بینی قطع شد 10 درصد و 12 درصد بوده است.

مفاهیم برای نیویورک وجود ندارد.

دولت متکی به وال استریت-فعالیت های مربوط به 17 درصد از آن درآمد مالیاتی و 182,000 نیویورکی است که کار در صنعت اوراق بهادار درایو همه چیز از قیمت محل سکونت چگونه بسیاری از جداول را پر کنید تا در خیریه گالاس. این هفته دولت حسابرسی را هشدار داد وال استریت بخت و اقبال در صورت سقوط شدید در این سال پس از صنعت ارسال شده دوم آن-بیشترین سود را در سال 2019.

“دولت و شهرستان نیاز به آماده شدن برای شدید بودجه مفاهیم” حسابرسی توماس DiNapoli گفت.

در یک یادداشت مورگان استنلی مدیر عامل جیمز گورمن گفت: کارکنان “شغل خود را امن هستند” در این سال با توجه به خبری بلومبرگ.

گلدمن درآمد آسیب پذیر تر از دیگر بانک ها به این دلیل که شرکت به شدت متکی بر درآمد حاصل از تنظیم شرکت ادغام گرفتن راه اندازی و ساخت مجتمع معاملات. در بازار کمتر از همه است که طول می کشد محل.

در دو سال گذشته اجرایی دیوید جزایر شده است تلاش برای ایجاد شرکت کمتر وابسته به بازارهای سرمایه درآمد و افزایش خرده فروشی خود را-کسب و کار بانکی. Grasek هشدار داد که پروژه بلند پروازانه ممکن است بر روی یخ قرار داده.

“ما اعتقاد داریم [گلدمن] به احتمال زیاد قرار می دهد و مصرف کننده گسترش روز نگه دارید به عنوان یک رکود اقتصادی آمریکا و نرخ بیکاری بالا ارائه یک چالش و افت و وام و زیان موجود خود کتاب افزایش شدت,” او نوشت.

گلدمن کاهش یافته است به نظر.

Grasek گفت: بانک مرکزی آمریکا است که بهترین موقعیت را برای آب و یک رکود اقتصادی چرا که او معتقد است که آن می تواند به کاهش سربار توسط $1 میلیارد دلار در دو سال آینده “با اتاق برای انجام بیشتر اگر محیط زیست باقی مانده است دشوار است.”

اگر چه امریکن اکسپرس بالا پایان مشتریان نیست سفر این روزها Grasek گفت: کارت شرکت متکی کمتر در خطوط هوایی و سرگرمی صرف بیش از دو دهه پیش است و آماده برای انتخاب کنید تا به عنوان درآمد بیشتر کسب و کار پرداخت یکی دیگر الکترونیکی. او افزود که AmEx و دیگر کارت های اعتباری صادر کنندگان می تواند اسلش, بازاریابی, که حساب برای نزدیک به 20 درصد از هزینه های خود را.

آن را فوری Grasek افزود: برای 2 تریلیون دلار در محرک برای رسیدن به این دست از شرکت ها و مصرف کنندگان به سرعت.

“هر گونه اصطکاک و یا تاخیر در پرداخت درایو می تواند وام زیان های بالاتر برای دیگر” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>