خوب علت اخراج لایحه را بد قانون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جدید ضد صاحبخانه لایحه است ساخت راه خود را از طریق آلبانی و آن را هوشمندانه به نام خوب باعث اخراج. برای تلفن های موبایل به اندازه کافی بی ضرر. هر کس موافق است که مستاجر حق زندگی در یک آپارتمان باید اخراج شود دیگر یک علت خوب است. مالش این است که عنوان این لایحه پنهان کردن هدف واقعی خود را و قصد.

این لایحه جهانی است اجاره کنترل ساده و ساده است.


در اصل خوب باعث اخراج خواهد نوار صاحبان حقوق مالکیت خود را خواهد شد و قطعا آنها را فکر می کنم دو بار قبل از اجاره کردن واحدهای خود را. در اینجا به همین دلیل است.

اول این لایحه به طور موثر به دست بیش از یک آپارتمان به مستاجر برای زندگی است. این امر نیاز به صاحبان دائمی ادامه اجاره مگر اینکه مستاجر مرتکب یک جرم فاحش مانند استفاده از آپارتمان برای اهداف غیر قانونی. اما غایب قابل توجه مستاجر نقض صاحب دهکدهای از دست داد تقریبا کنترل همه اموال خود را.

قانون را اعمال می شود به تمام واحد اجاره—کسانی که در حال حاضر در حال تنظیم آن هستند که نرخ بازار و محل سکونت و co-op اجاره کوتاه مدت اجاره و حتی sublets.

می گویند شما حرکت به خارج از شهر برای یک شغل برای یک سال و اجاره خود را co-op در حالی که شما دور. مستاجر خود را یک حق امتناع از به حرکت می کند مگر اینکه شما می توانید به یک قاضی اثبات شما می خواهید به حرکت به آپارتمان خود را. بار خواهد استراحت در co-op صاحب به منظور بازگشت به آپارتمان او صاحب.

همین کار را برای اجاره تعطیلات. مستاجر که سه ماه اجاره شما فقط امضا برای ژوئن تا اوت در شمال چنگال را یک راست به باقی می ماند در اشغال در پایان از تابستان است.

و چگونه در مورد واحد شما بوده است اجاره را تا زمانی که خود را نوه فارغ التحصیل کالج و می تواند حرکت کند ؟

با عرض پوزش.

اگر ساختمان دارای بیش از 12 واحد وجود دارد حق ندارد به بازیابی یک آپارتمان به صورت شخصی و یا استفاده خانواده; کمتر از 12 واحد, شما می خواهم نیاز به اثبات یک “فوتی و فوری ضرورت” و کمتر از پنج واحد, شما نمی توانید بازیابی واحد برای یک عضو خانواده در همه.

این نیست پیش بینی—این است که چگونه این قانون نوشته شده است.

راست-به-تمدید یا ادامه اجاره نیست تنها مشکل. این لایحه همچنین می گوید که یک مستاجر اخراج نمی شود اگر اجاره شارژ بودن و غیر منطقی است—اظهار داشت: به عنوان یک اجاره افزایش بیشتر از 3 درصد است.

من می توانم درک مطلوب چگونه است که برای تلفن های موبایل به مستاجران در دولت به عنوان گران قیمت نیویورک. اما در این شهر اجاره دستورالعمل هیئت مدیره تخمین زده می شود که درآمد ناشی از نیاز به افزایش 4.75 درصد فقط به نگه دارید تا با هزینه های تنظیم شده ساختمان. این هیئت همچنین دریافتند که مالیات افزایش 7.1 درصد در حالی که نیروی کار و هزینه های بیمه شروع به پریدن کرد تا 6 درصد در سال گذشته است. ریاضی است که به سادگی غیر قابل تحمل.

احتمالا فاحش ترین سناریو زیر خوب باعث لایحه خواهد بود که دولتی طعمه و سوئیچ آن را پیشنهاد می کند. دولت با موفقیت انگیزه صاحبان مالکیت خصوصی برای ایجاد مسکن ارزان قیمت با ارائه مالیات abatements به ساخت یک ترکیب از بازار-نرخ و تنظیم واحد است. دولت وعده—یک بار مالیات جلو گیری است بیش از تنظیم واحد خواهد بود و بازار آزاد. تحت این قانون وعده داده شده در بازار-نرخ واحد می تواند مشمول این همان اجاره کلاه چرخش در مدل کسب و کار بر سر آن است.

نباید دولت برگزار می شود به وعده های خود دارد ؟

صنعت املاک و مستغلات تبدیل به یک هدف آسان برای سیاستمداران است. اما در نظر گرفتن حقوق مالکیت از بین بردن هر دلیلی برای صاحبان برای ساخت مسکن و reneging در دولتی وعده داده که علت خوب قطعا انجام خواهد شد یک مسیر مخرب است که خواهد انتقام ویران کردن بر صاحبان املاک و مستاجران و شهرستان و دولت است.

شروین Belkin یک موسس شریک Belkin بار گلدمن LLP که نشان دهنده صنعت املاک و مستغلات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>