ایران با ارائه لایحه پلیس; دموکرات ها می گویند آن می افتد کوتاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — نیویورک در یک کنفرانس خبری جمعه پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی.

کاخ سفید نشانه رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حمایت از جمهوریخواهان گردد “عدالت و قانون” در پاسخ به متعدد تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وعده داده شده سریع اقدام در هفته آینده که مجلس رای گیری خواهد شد در دموکراتیک طرح است. قرار می دهد که این دو لایحه در یک دوره برخورد اما حرکت به طور ناگهانی تغییر نگرش آمریکایی در حال رانندگی هر دو.

“ما می شنوید” از سوی دیگر ، تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی گفت: در یک کنفرانس خبری با توافق همکاران در کنگره. به عنوان یک سناتور جمهوری خواه او خواسته رهبری برای یک می گویند در این لایحه و شنود گذاشته شد به سادگی آن است.

چشم انداز بسیار سیال است که هر دو طرف یک نیاز به پاسخگویی به لحظه پس از گرافیک تلفن همراه, فیلم ها و اعتراض عمومی در افغانستان موجب یک جنبش جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=uHDVs5OfN0I]

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا با انتقاد از اوباما قانون به عنوان “ناکافی است.” اما او همچنین گفت آمریکا “امید به کار در راه هر دو حزب به تصویب قانون است که باعث ایجاد تغییر معنی دار برای پایان دادن به این بیماری همه گیر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا است.”

کمیته قضایی مجلس در همین حال شروع به علامت تا جورج فلوید عدالت در پلیس عمل یک لایحه به نام برای درگذشت مردی که ماه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

در سنا, مجلس نمایندگان آمریکا است فشار جمهوریخواهان لایحه جلوتر از اولویت های دیگر.

“ما در حال جدی در مورد ساخت یک قانون گفت:” رهبر ایران که در ایالت کنتاکی مواجه شده است و ناآرامی بیش از افسر-درگیر کشته شدن 26 ساله Breonna تیلور.

دو طرف’ صورتحساب را مشابه اما نه یکسان رویکرد به مسائل هسته ای از پلیس پاسخگویی و روش به عنوان کنگره به کنکاش مشکلات استفاده بیش از حد از زور و درمان از اعضای گروه های اقلیت.

مرکزی به هر دو بسته است beefed تا پایگاه داده در استفاده-از-نیروی حوادث پس افسران سوابق را می توان ردیابی حتی زمانی که آنها در انتقال از یک بخش خود را به دیگری.

که همچنین یک اولویت برای مغلوب ساختن پیشی جستن که یک فرمان اجرایی را امضا شنبه در یک طرح مشابه.

ایران با قانون خواهد افزایش الزامات مورد نیاز برای سازمان های اجرای قانون برای کامپایل استفاده-از-نیروی گزارشات تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی عمل می کنند به نام فلوید و اسکات در کارولینای جنوبی مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از توقف ترافیک در سال 2015. اسکات بود و نه مربوط به سناتور.

خواه بسته نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ “بدون دست کشیدن از” حکم. لوئیزویل Ky., زن کشته شد که پلیس با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم به ورود به خانه اش.

دموکراتیک لایحه بیشتر با تغییر قانون فدرال حاکم بر سوء رفتار پلیس شامل افسران درگیر شدن در “بی پروا” اقدامات است.

هر دو صورتحساب به دنبال تغییر روش های پلیس — انجام دور با chokeholds که در حال حاضر ممنوع توسط بسیاری از ادارات یا الزامی به استفاده از دوربین های بدن — و تقویت آموزش برای جلوگیری از افسران از درگیر شدن در نیروی بیش از حد و یا نژادی, پروفایل.

در حالی که جمهوریخواهان بسته را تشویق می کند بسیاری از تغییرات در پلیس تاکتیک یا در نظر گرفتن بودجه اگر بخش قادر به تطابق و یا با ارائه بودجه برای اجرای تغییرات دموکراتیک لایحه اغلب می توانید این تغییرات الزامی است.

ایران با بسته بندی نیز خواهد ایجاد یک “وظیفه دخالت” پروتکل در پاسخ به Floyd مرگ است. دیگر افسران ایستاده بود به درک چوین فشرده زانو خود را به مرد گردن.

‘تغذیه’

اسکات گفت: او خود را متوقف شده بود توسط پلیس بیش از 18 بار-از جمله یک بار در این سال برای عدم سیگنال به اندازه کافی طولانی قبل از به نوبه خود — و او خواست همکاران به درک آن را “نه یک انتخاب دودویی” بین حمایت از مأموران اجرای قانون و یا اعضای گروه های اقلیت.

پس اولین پیشنهاد تغییرات و پنج سال پیش گفت: این خلق و خوی از کشور منتقل کرده است.

“امریکا است که بانک مرکزی با این وضعیت” اسکات در مصاحبه ای گفت:. “این دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار, سیاه جامعه است که وجود دارد اعتراض. … تصویری که ما امروز می بینیم آمریکا می گوید به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

اما انتقاد دموکرات ها و جمهوریخواهان قانون با رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومر آن گفت: “آیا نمی رود به لحظه” و ارائه می کنند کمتر پاسخگویی از خانه دموکراتها نسخه.

قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler به نام ایران با لایحه “شم.” تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی که رهبری دموکراتیک تلاش گفت: ایران با رویکرد “قطعا تقلید قطعات از ماست اما بدون دندان است.”

یک منطقه کلیدی اختلاف نظر است بیش از پایان “واجد شرایط ایمنی” برای افسران به آن را آسان تر برای کسانی که مجروح توسط پلیس به دنبال خسارت در دعاوی است.

دموکراتیک لایحه شامل ارائه, اما کاخ سفید گفته است که یک خط بیش از حد است که تهمت را پشتیبانی نمی کند.

به عنوان گزارش خود را منتشر 106-صفحه قوانین کمیته قضایی مجلس در حال بررسی بسیار گسترده تر دموکراتیک پیشنهاد قبل از انتظار می رود مجلس رای در هفته آینده.

در روز سه شنبه, مک کانل گفت: مجلس لایحه به دنبال بیش از حد کنترل از واشنگتن است.

به دنبال تغییر

در طول روز چهارشنبه در کنفرانس خبری اسکات استدلال کرد که وجود دارد این است که بسیاری از همپوشانی در احزاب’ روش.

“هر اهرم از دولت می خواهد تغییر و بسیاری از ما می خواهید در حدود 70% از همان تغییر,” او گفت:. “ما در رسیدن به برخی از همان به پایان می رسد با رویکرد ما.”

وی chokeholds به عنوان مثال گفت: اوباما لایحه است “به طور پیش فرض بان کی مون” به دلیل تهدید به گرفتن بودجه فدرال.

او گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید به جمع آوری اطلاعات بیشتر در بدون دست کشیدن حکم قبل از ساخت این نوع از جارو تغییر سیاست است که آمریکا پیشنهاد کرده اند.

جمهوری خواهان در سنا خواهد شد نیاز به حمایت از برخی از دموکرات ها به حرکت رو به جلو با این لایحه. آن را بلافاصله روشن نیست اگر به اندازه کافی خواهد آمد در هیئت مدیره که به اتفاق می افتد.

“اگر ما رای لازم در یک حرکت برای ادامه این بدان معناست که سیاست مهم تر از بازگرداندن اعتماد به نفس در جوامع رنگ و نهادهای قدرت” اسکات گفت.

طول کف اظهارات شومر به هیچ سیگنال روشن در مورد اینکه آیا دموکرات ها تلاش می filibuster.

“این است که [در مورد] اجازه کامل بود دشمن خوب,” او گفت:. “این است که در مورد ساخت این اثر دشمن موثر است.”

دموکراتیک-لایحه نوشته شده است که از 227 شرکت حامیان در خانه و 36 در سنا خواهد ممنوعیت chokeholds ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پیگیری سوء رفتار پلیس و منع خاصی ندارد-دست کشیدن, حکم, در میان دیگر اقدامات. این همچنین شامل چندین مقررات است که آن را آسان تر به نگه دارید افسران مسئول سوء رفتار مدنی و کیفری دادگاه.

با وجود تفاوت های ایران با تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط پلوسی.

کاخ سفید حمایت

خواه بسته — لقب “فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020” — نیز شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری در کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس گرانت برنامه ای است که مهم است به متحده است.

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد یک اجرای قانون برنامه درسی آموزش در “تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است.” یکی دیگر می خواهم یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

اسکات همچنین ابراز امید که “رئیس جمهور خواهد شد پیوستن به نیروهای و پرش در هیئت مدیره است.”

در طول یک تلویزیون ظاهر یکشنبه, کاخ سفید, مشاور کلیان کانوی گفت: تهمت می خواهد به ثبت نام در قانون رسیدگی به این موضوع از سیاست پلیس.

“ما بسیار خوشحال و بسیار heartened که کنگره در حال حرکت است بسیار به سرعت,” او گفت:. “100 صفحه لایحه به شما می گوید چگونه به طور جدی و چه صادقانه مردم در حال کار بر روی این در کاپیتول هیل و رئیس جمهور روشن ساخته و او را در این قانون را امضا و به قانون چیزی است که در دیدار این لحظه است.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است که به طور کامل در حمایت از” اوباما لایحه.

در یک باغ گل رز رویداد روز شنبه در عملیات اجرایی تهمت اعلام کرد خود را “متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی.”

ردیابی با استفاده از نیروی

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین نورد یک فرمان اجرایی در روز سه شنبه با هدف ارائه جدید فدرال انگیزه برای ادارات پلیس برای افزایش آموزش ها و برای ایجاد یک پایگاه داده ملی برای پیگیری سوء رفتار افسر.

وزارت دادگستری را با استفاده از کلید کمک های مالی برای تشویق ادارات محلی پلیس برای ایجاد برخی از “بهترین شیوه است.”

در مورد chokeholds منظور اجرایی به دنبال نوار آنها را “جز در آن شرایط که در آن با استفاده از نیروی مرگبار مجاز توسط قانون.”

اف بی آی در حال حاضر دارای یک پایگاه داده — و تا کنون اکثریت پلیس نیست و شرکت در آن.

FBI راه اندازی شد که برنامه ملی استفاده-از-نیروی جمع آوری اطلاعات پروژه در سال گذشته است. اما بسیاری از سازمان های پلیس را نه در پاسخ به داوطلبانه تماس برای کسب اطلاعات در مورد افسران خود را — فقط 40% ارسال داده های خود را برای سال 2019 اف بی آی گفت.

و پایگاه داده هنوز به چاپ رسیده است. این گزارش برای اولین بار است که برنامه ریزی شده برای تابستان امسال است.

برای دهه اف بی آی به جمع آوری داده های جرم و جنایت از ادارات پلیس در سراسر کشور در آن یکنواخت جرم گزارش و مشارکت وجود دارد نزدیک به 100٪. اما به عنوان با سالانه جرم و جنایت گزارش مشارکت در استفاده-از-نیروی پروژه داوطلبانه است.

ریچارد روزنفلد یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه میسوری-سنت Louis گفت: از 40 درصد نرخ مشارکت است که “من قوی قوز است که آن را بسیار کوچکتر از سازمان های که تا به حال هیچ استفاده-از-نیروی حوادث که واجد شرایط هستند که به سادگی پاسخ نمی دهد.” اما دانستن آن سازمان نیست و با استفاده از زور در شهروندان نیز مهم است به دانستن روزنفلد گفت. “و هیچ نیاز به پاسخ,” او اضافه شده است.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط لیزا Mascaro مری کلر Jalonick کوین Freking جیم Mustian بور طولانی Padmananda راما و هیلاری پاول از آسوشیتد پرس; و Seung Min Kim, Paul Kane, تام جکمن و مایک DeBonis از واشنگتن پست.

Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky., leaves a news conference after announcing a Republican police reform bill on Capitol Hill, Wednesday, June 17, 2020, in Washington. (AP Photo/Andrew Harnik)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky., برگ یک کنفرانس خبری پس از اعلام جمهوری و پلیس لایحه اصلاحات در کاپیتول هیل چهار شنبه, ژوئن 17, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)
Rep. Karen Bass, D-Calif., left, speaks with Rep. Louie Gohmert, R-Texas, during a House Judiciary Committee markup of the Justice in Policing Act of 2020 on Capitol Hill in Washington, Wednesday, June 17, 2020. (Sarah Silbiger/Pool via AP)

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا چپ صحبت می کند با تشکر. کابل R-تگزاس در طول یک کمیته قضایی مجلس نشانه گذاری از عدالت در پلیس عمل 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن روز شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. (سارا Silbiger/استخر از طریق AP)
Senate Majority Leader Chuck Schumer of N.Y., speaks during a news conference on Capitol Hill, Tuesday, June 16, 2020, in Washington. (AP Photo/Manuel Balce Ceneta)

رهبر اکثریت سنا چاک شومر از n. y. صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل, سه شنبه, ژوئن 16 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)
Rep. Karen Bass, D-Calif. left, speaks with Rep. Hank Johnson, D-Ga., during a House Judiciary Committee markup of the Justice in Policing Act of 2020 on Capitol Hill in Washington, Wednesday, June 17, 2020. (Kevin Dietsch/Pool via AP)

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا. چپ صحبت می کند با تشکر. هنک جانسون D-Ga., در طول یک کمیته قضایی مجلس نشانه گذاری از عدالت در پلیس عمل 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن روز شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. (کوین Dietsch/استخر از طریق AP)
House Speaker Nancy Pelosi, shown Tuesday, on Wednesday called the Senate’s police legislation “inadequate” but said House Democrats hope to help craft a measure that helps end “the epidemic of racial injustice and police brutality in America.”
(AP/Andrew Harnik)

مجلس نانسی پلوسی نشان داده شده جمعه گفت مجلس سنا پلیس قانون “ناکافی” اما گفت: آمریکا امید برای کمک به هنر و صنعت اندازه گیری است که کمک می کند تا پایان “اپیدمی نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا است.”
(AP/اندرو بیلبائو)
Sen. Tim Scott, R-S.C., right, accompanied by Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky., second from right, and other Republican senators speaks at a news conference to announce a Republican police reform bill on Capitol Hill, Wednesday, June 17, 2020, in Washington. (AP Photo/Andrew Harnik)

سناتور. Tim Scott, R-S. C. راست همراه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky., دوم از سمت راست و دیگر سناتور جمهوریخواه صحبت می کند در یک کنفرانس خبری اعلام جمهوریخواه پلیس لایحه اصلاحات در کاپیتول هیل چهار شنبه, ژوئن 17, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)
Senate Majority Leader Mitch McConnell of Ky., right, accompanied by Sen. Shelley Moore Capito, R-W.Va., left, and Sen. James Lankford, R-Okla., center, stands with other Republican senators before a news conference to announce a Republican police reform bill on Capitol Hill, Wednesday, June 17, 2020, in Washington. (AP Photo/Andrew Harnik)

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل Ky., حق همراه با سن. شلی مور Capito R-W. Va., چپ و بهداشت ، جیمز Lankford R-Okla., مرکز در کنار دیگر سناتور جمهوریخواه قبل از کنفرانس خبری برای اعلام جمهوری خواه پلیس لایحه اصلاحات در کاپیتول هیل چهار شنبه, ژوئن 17, 2020, در واشنگتن است. (AP Photo/اندرو بیلبائو)
Rep. Karen Bass, D-Calif., speaks during a House Judiciary Committee markup of the Justice in Policing Act of 2020 on Capitol Hill in Washington, Wednesday, June 17, 2020. (Greg Nash/Pool via AP)

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا در حال سخنرانی در کمیته قضایی مجلس نشانه گذاری از عدالت در پلیس عمل 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن روز شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. (گرگ نش/استخر از طریق AP)
President Donald Trump speaks about the PREVENTS "President's Roadmap to Empower Veterans and End a National Tragedy of Suicide," task force, in the East Room of the White House, Wednesday, June 17, 2020, in Washington. (AP Photo/Alex Brandon)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد جلوگیری از “رئیس جمهور نقشه راه برای توانمند سازی جانبازان و پایان یک فاجعه ملی از خودکشی” نیروی کار در شرق کاخ سفید چهارشنبه, 17 ژوئن 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/الکس Brandon)
Sen. Tim Scott, with Senate Majority Leader Mitch McConnell and other GOP senators around him, said at a news conference Wednesday that there is a lot of overlap in House and GOP approaches to police overhauls, adding that “most of us want about 70% of the same change.”
(The New York Times/Anna Moneymaker)

سناتور. تیم اسکات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و دیگر اوباما و اطراف او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که وجود دارد مقدار زیادی از با هم تداخل دارند در خانه و خواه به روش پلیس تعمیرات اساسی اضافه کرد که “بسیاری از ما می خواهید در حدود 70% از همان تغییر است.”
(نیویورک تایمز/آنا Moneymaker)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>