اوباما در سنا رهبر فلاناگان طول می کشد لابی کار در Northwell

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دولت رهبر اقلیت سنا جان فلاناگان استعفا صندلی خود را به کار به عنوان یک لابی گر برای Northwell, سلامت, دولت, بزرگترین خصوصی نظام سلامت است.

فلاناگان, جمهوری, نمایندگی غرب, Suffolk County, برنامه, برای تخلیه خود را بسازید ژوئن 28 و شروع به کار خود را در Northwell روز بعد. فلاناگان در مارس اعلام کرد که او برنامه ریزی شده بود به بازنشستگی در پایان مدت خود را بعد از این سال.

خود را عنوان خواهد شد معاون رئیس جمهور از منطقه ای دولت در امور Suffolk و شرق ناسائو شهرستان. Northwell گفت: برای دفاع از 19-سیستم بیمارستان با قانونگذاران و تنظیم کننده فدرال و محلی در سطح.


“او در طول 34 سال در, جان فلاناگان, مبارزه کرده است برای خود حوزه مرکزی و غربی Suffolk County, کار برای ارائه تخفیف مالیاتی و حمایت از اصلاحات بودجه به بهبود منطقه مالی و به طور کلی سلامت مایکل Dowling, Northwell بهداشت ارشد اجرایی در بیانیه ای گفت:.

فلاناگان شد رهبر اکثریت سنا در مارس 2015 پس از استعفای رئیس Skelos بود که متهم در فدرال مبارزه با فساد مالی. فلاناگان ادامه داد: به عنوان رهبر اقلیت جمهوری خواه کنفرانس زمانی که دموکرات ها در زمان کنترل مجلسی سال گذشته است. او خود را برگزار سنا صندلی از سال 2003 پس از 16 سال در دولت و مجلس است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>