ماری-کلود Bibeau وزیر کشاورزی و کشاورزی-مواد غذایی اعلام کرد: امروز توسعه یک استراتژی مدیریت ریسک در حال انجام توسط Manitoba گوشت خوک شورا برای تولید گوشت خوک به بازیابی اطلاعات از خرابی های ناشی از پتانسیل شیوع بیماری هایی مانند خوک اپیدمی اسهال است.

این Manitoba گوشت خوک شورای اسلامی دریافت خواهد کرد سرمایه گذاری از $482,158 نسبت به یک سال 2-پروژه که با هدف ایجاد یک راه موثر و مقرون به صرفه و پایدار مدیریت ریسک برنامه که در پاسخ به دوره های بی ثباتی مالی در مانیتوبا گراز میباشد. این همچنین می تواند شامل اقدامات برای کمک به تولید با هزینه های مرتبط با تمیز کردن و ضد عفونی بنابراین تولید کننده است که قادر به بازیابی و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

آن را به شرح زیر در موفقیت استانی مرغ بخش در کانادا که تاسیس یک بیمه متقابل سیستم برای محافظت در برابر اثرات آنفلوآنزای پرندگان و بیماری های دیگر.

در حالی که هنوز در مراحل اولیه توسعه اگر موفق استراتژی مدیریت ریسک می تواند گسترش به ترکیب گوشت خوک بخش در استانهای دیگر با این درک که بزرگتر از شرکت کنندگان مقرون به صرفه تر از آن خواهد شد به فردی را تولید می کند.

کانادا یک رهبر جهانی تولید گوشت خوک و دولت می ایستد شانه به شانه با آن گوشت خوک کشاورزان است. دولت به طور کامل درگیر در حفظ ثبات ما گوشت خوک کشاورزان توسط بسیاری از اقدامات گرفته شده برای جلوگیری از تب خوکی آفریقایی از ورود به کانادا.

نقل قول

“تولید کنندگان نیاز به دانستن است که آنها را به ابزار و پشتیبانی در دسترس به آنها را اگر بدترین اتفاق می افتد. من هیجان زده پتانسیل این پروژه نه فقط برای مانیتوبا اما برای گوشت خوک بخش در سراسر کانادا است. دولت ما در حال همکاری نزدیک با بخش در بسیاری از اقداماتی که در مقابله با شیوع بیماری قبل در طول و پس از آنها رخ می دهد.”

– ماری-کلود Bibeau وزیر کشاورزی و کشاورزی-مواد غذایی

“Manitoba گوشت خوک با تشکر از دولت فدرال برای حمایت خود را از این پروژه به طوری که ما می تواند به توسعه برخی بخش خصوصی راه حل برای کاهش تاثیر اقتصادی از بیماری ها و نوسانات بازار. ما اطمینان حاصل شود که نتایج پروژه باید نرم افزار برای همه تولید گوشت خوک در کانادا. طیور بخش راه در حال توسعه ابزارهای مدیریت ریسک برای بیماریهای خاص است که تاثیر خود را در بخش. ما امیدواریم که برای ساختن بر آن طرح به ایجاد بیمه محصولات گوشت خوک بخش است.”

– جورج Matheson, صندلی, Manitoba گوشت خوک شورای

Quick facts

  • این پروژه با بودجه تحت AgriRisk طرح (ARI) یک برنامه پنج ساله تحت کانادا کشاورزی مشارکت است که پشتیبانی از توسعه جدید ابزارهای مدیریت ریسک. تحقیق و توسعه جریان اولویت پروژه های مربوط به ابزارهای مالی جدید است که اجازه می دهد تا تولید کنندگان برای مدیریت یک تعریف ریسک کسب و کار.

  • مانیتوبا گوشت خوک شورای ماموریت برای تقویت پایداری و رفاه گراز بخش برای تولید گوشت خوک و همه Manitobans.

  • کانادا کشاورزی مشارکت پنج سال $3 میلیارد دلار سرمایه گذاری فدرال و استانی و منطقه ای دولت به تقویت بخش کشاورزی و کشاورزی-مواد غذایی بخش. این همکاری شامل برنامه ها و فعالیت های به منظور افزایش رقابت در این بخش از طریق تحقیقات علمی و نوآوری است.

لینک های مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su