مقام دولتی: Coronavirus واکسن آزمایشی شروع می شود دوشنبه

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — برای اولین بار یکی از شرکت کنندگان در یک کارآزمایی بالینی یک واکسن برای محافظت در برابر کروناویروس جدید را دریافت خواهد کرد تجربی دوز در روز دوشنبه به گفته یک مقام دولتی.

موسسه ملی بهداشت است که بودجه این دادگاه که در حال وقوع است در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. رسمی که فاش قصد دارد برای شرکت کنندگان صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که حرکت بوده اعلام کرد.

اما مقامات بهداشت عمومی می گویند آن را از یک سال تا 18 ماه به طور کامل اعتبار هر بالقوه واکسن.

تست آغاز خواهد شد با 45 جوان داوطلب سالم با دوزهای مختلف عکس های co-طراحی و توسعه توسط NIH و مدرن, Inc. وجود دارد شانس شرکت کنندگان آلوده می تواند از عکس, از آنجا که آنها حاوی ویروس خود را. هدف این است که صرفا به بررسی کنید که واکسن نشان می دهد هیچ نگران کننده عوارض جانبی تنظیم صحنه برای بزرگتر آزمون.

ده ها تن از گروه های تحقیقاتی در سراسر جهان در حال مسابقه برای ایجاد یک واکسن به عنوان covid-19 موارد همچنان به رشد. از همه مهمتر, آنها به دنبال انواع مختلف واکسن — عکس های توسعه یافته از فن آوری های جدید است که نه تنها سریع تر برای تولید از سنتی واکسن اما ممکن است قوی تر است. برخی از محققان حتی هدف به صورت موقت واکسن مانند عکس که ممکن است گارد سلامت مردم یک ماه یا دو در یک زمان در حالی که طولانی مدت حفاظت توسعه یافته است.

همچنین در آثار: Inovio داروسازی با هدف شروع تست های ایمنی خود را کانديد واکسن در ماه آینده در چند ده داوطلبان در دانشگاه پنسیلوانیا و یک مرکز تست در Kansas City, Mo. به دنبال یک مطالعه مشابه در چین و کره جنوبی.

حتی اگر ایمنی اولیه آزمون به خوبی “شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم” قبل از هر واکسن می تواند آماده برای استفاده گسترده با توجه به Dr. Anthony Fauci, مدیر NIH موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

که هنوز هم می تواند یک رکورد-تنظیم سرعت. اما تولید کنندگان می دانم که صبر کنید — نیاز به دلیل آن طول می کشد مطالعات بیشتر از هزاران نفر از مردم بگویید اگر یک واکسن واقعا محافظت می کند و هیچ آسیبی — دشوار است ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار برای اقدام سریع در یک واکسن گفت: در روزهای اخیر که کار “در حال حرکت بسیار سریع” و او امیدوار است برای دیدن یک واکسن “نسبتا به زودی.”

امروز, وجود دارد هیچ درمان اثبات شده. در چین و دانشمندان را آزمایش کرده اند ترکیبی از داروهای HIV در برابر کروناویروس جدید و همچنین به عنوان یک داروی آزمایشی به نام remdesivir که در حال توسعه را برای مبارزه با ابولا. در ایالات متحده دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا نیز شروع به تست remdesivir در برخی از آمریکایی ها که داشت به covid-19 پس از تخلیه از یک کشتی کروز در ژاپن است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه هفته به مدت شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>