فرماندار اعلام کرد نیروی کار برای کمک به صنایع بازیابی میان ویروس; جدید مرگ 44 بیشتر موارد گزارش شده

Category: آرکانساس Comments: No comments

2:30 بعد از ظهر

بینالملل آسا هاچینسون روز شنبه اعلام کرد ایجاد یک نیروی کار طراحی شده است برای بررسی و ارائه راهنمایی در بازگشایی دولت صنایع به عنوان یک فرد اضافی درگذشت به عنوان یک نتیجه از ویروس و تعداد کل موارد افزایش 44.

در مجموع 38 نفر فوت کرده اند از این بیماری در حالی که 1,739 موارد تایید شده است, او گفت:.

Hutchinson اعلام کرد آرکانزاس بهبود اقتصادی نیروی کار در طی یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در لیتل راک. ایجاد نیروی کار در نتیجه یک فرمان اجرایی صادر شده و روز بعد از Hutchinson اعلام کرد ممکن است 4 تاریخ هدف برای کاهش محدودیت در تعاملات اجتماعی.

“قادر به گرفتن وجود دارد و آن طول می کشد نه فقط ما بهداشت عمومی تیم, اما آن را نیز طول می کشد مشارکت و چشم انداز صنعت و هر جنبه ای از اقتصاد ما,” او گفت:.

نیروی کار خواهد بود ساخته شده از 26 به 27 عضو به نمایندگی های مختلف اقتصادی از جمله کشاورزی, ورزشی خرده فروشی و کسب و کارهای کوچک. فرماندار گفت: او همچنین درخواست ایمان مبتنی بر جامعه به تواند به عنوان به خوبی.

Steuart والتون خواهد صندلی نیروی کار و سه اعضای کابینه نیز شرکت می کنند از جمله کشاورزی وزیر وس Ward, بازرگانی, منشی, Mike پرستون و پارک میراث فرهنگی و گردشگری دبیر Stacy هرست.

اعضای نیروی در حال انتظار برای پاسخگویی در زمینه های صنعت و بررسی دستورالعمل ها در این مناطق برای تعیین چگونه آنها می توانند “قرار داده و این اقتصاد در دنده بالاتر اما آن را در راه است که سازگار با نیازهای بهداشتی و است که به مردم اعتماد به نفس” هاچینسون گفت.

کسانی که عضو خواهد شد و سپس توصیه به فرماندار و خود را به صنایع مختلف است.

نیروی کار اولین جلسه تنظیم شده است برای هفته آینده.

قبلی:

آرکانزاس وزارت بهداشت گزارش روز شنبه که یک فرد اضافی مرده است به عنوان یک نتیجه از coronavirus و تعداد کل موارد در کشور افزایش یافته 44.

حداقل 38 نفر کشته شده اند از coronavirus با توجه به آژانس. در سراسر کشور حداقل 1,739 موارد تایید شده از این ویروس گزارش شده است.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و دکتر ناتانیل اسمیت از آرکانزاس وزارت بهداشت ارائه خواهد شد به روز رسانی در دولت covid-19 دیدگاه در 1:30 p. m. بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=90WD3LWo5R0]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>