فرماندار امیدوار برای درست کردن

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون روز جمعه گفت که او امیدوار است دولت رشد جدید کروناویروس موارد آغاز شده بود به سطح پس از شمارش افزایش 226, کوچکترین, یک روز پس از افزایش پنج شنبه.

روز جمعه به دنبال افزایش خوشه بیش از 300 نفر در دو روز در این هفته از جمله یک رکورد 374 مواردی که اضافه شدند از دولت noninmate جمعیت در روز سه شنبه.

یک گراف در هاچینسون روزانه کنفرانس خبری در این بیماری همه گیر نشان داد که میانگین تعداد موارد اضافه شده در هر روز بیش از یک نورد هفت روز تا به حال نیز با کاهش اندکی پس از افزایش در هر روز قبلی برای هفت روز.

“امیدوارم زمانی که شما ببینید که صاف کردن وجود دارد امیدوارم که ادامه پیدا خواهد کرد” جمهوری خواه فرماندار گفت. “است که می تواند نشانه خوبی برای ما است.”

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

شمار تلفات ناشی از این ویروس افزایش یافت یک, به 152 در حالی که شمارش از موارد افزایش به 8,651.

تعداد بیماران بستری شده با covid-19 افزایش 10 به 147.

سی و پنج نفر از بیماران در هواکش افزایش سه از یک روز پیش از آن.

همچنین در روز جمعه مقامات دولتی گزارش داد که یک زندانی در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در نزدیکی Brickeys تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و آن را پنجمین قفل در دولت که در آن یک عفونت تایید شده است در میان زندانیان.

دولت و وزارت بهداشت نیز منتشر شد یک درخواست مدارک برای استخدام در یک شرکت به ارائه یک تیم از حدود 350 کارگران برای کمک تماس بگیرید-ردیابی کردند.

هفته آینده گروه همچنین در نظر دارد برای شروع آموزش تا 100 داوطلب تماس با ردیاب از آرکانزاس بنیاد برای مراقبت های پزشکی آرکانزاس مرکزی کتابخانه سیستم آرکانزاس صلیب آبی و سپر آبی دولت وزارت خدمات انسانی دانشگاه آرکانزاس در لیتل راک دانشکده علوم اجتماعی و New York Institute of Technology College of Osteopathic پزشکی در دانشگاه ایالتی آرکانزاس در Jonesboro, وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=BQSPZ2_96Qc]

حدود 240 وزارت بهداشت کارکنان اختصاص داده شده به تماس های ردیابی در حال حاضر دولت اپیدمیولوژی جنیفر Dillaha گفت.

“ما امیدواریم که ظرف چند هفته آینده به یک یا دو ماه ما قادر خواهد بود به بیش از دو برابر ظرفیت ما برای تماس با ردیابی” اسمیت گفت.

در حال حاضر “من می گویند که ما تماس ردیابی تیم توزیع آن, اما آنها قطعا کشیده,” او گفت:.

هاچینسون همچنین گفت که او بیشتر صحبت می کنند در روز دوشنبه در مورد این امکان که او برای اولین بار مطرح شده در پنجشنبه آغاز یک رویکرد منطقه ای برای برداشتن محدودیت هایی که تحمیل شده بود به سرعت گسترش coronavirus.

داده که او ارائه شده در کنفرانس خبری نمایش تعدادی از تست های که انجام شده است در هر یک از این ایالت پنج بهداشت عمومی در مناطق “بسیار آموزنده به ما,” او گفت:.

گالری: Covid-19 جلسه توجیهی روزانه 6-5-20

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/66governor/]

تعدادی از محدوده 585.2 آزمون هر 10 ، 000 ساکنان در جنوب شرقی منطقه که در آن دو زندان تا به حال شیوع زیادی به 325.6 هر 10 ، 000 ساکنان در منطقه جنوب غربی است.

“من فکر می کنم آن را به ما می گوید که ما واقعا تست تمام در سراسر کشور در هر منطقه از کشور و آن را به ما می دهد یک حس خوب به عنوان به که در آن ما از نظر گسترش covid-19” او گفت:.

بیشتر طيور آلوده

در میان کارگران در صنعت طیور از تعدادی از موارد رشد 168 به 808 از سه شنبه تا جمعه با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

که شامل 505 مواردی که در نظر گرفته شد فعال از 412 روز سه شنبه.

در Ozark Mountain مرغ در راجرز که بزرگترین شیوع تعدادی از موارد رشد 25 تا 166.

عفونت در میان کارگران رشد 24 به 111 در یک زائر غرور گیاه در ده ملکه و 15 تا 80 در یک شرکت کارگیل گیاه در اسپرینگدیل.

در ضمن چهار مرغ بیشتر گیاهان اضافه شده به وزارت بهداشت لیست محل های کار با حداقل پنج فعال مورد: جنوب شرقی مرغ در Rogers; Tyson Foods’ مکزیکی اصلی گیاه در فایت; و سیمونز مواد غذایی گیاهان در Gentry و سیلوام اسپرینگز.

که افزایش تعداد گیاهان در لیست 18.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

وزارت بهداشت نیز گزارش داد که پنج کارکنان کنسولگری مکزیک در لیتل راک تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

هفت نفر از کارکنان Husqvarna که باعث می شود چمن اره های زنجیره ای و سایر ابزار قدرت در نشویل را نیز آزمایش مثبت با توجه به بخش بهداشت و درمان.

در سطح ایالت 2,422 موارد در نظر گرفته شد به فعال باشد.

از دوشنبه تا جمعه فعال موارد افزایش 323 به 1,022 میان سفید پوستان و 248 به 801 در میان اسپانیایی ها که می تواند از هر مسابقه.

فعال موارد افزایش 55 به 392 میان ساکنان سیاه و 28 به 175 میان بومیان هاوایی و جزایر اقیانوس آرام که شامل Marshallese.

سه تا از موارد اضافه شده به دولت در مجموع پنج شنبه شد نتایج آزمون از زندانیان زندان. اغلب کسانی که اضافه شده به ایالت شمارش چند روز پس از آزمون و پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

دولت سایت نشان داد که تعداد موارد افزایش 53 در شهرستان واشنگتن; 26 در Pulaski County; 22 در Benton County; و 13 در شهرستان Craighead.

Crittenden و فریاد زدن شهرستانهای حال افزایش از 10 مورد در هر.

در هر یک از دولت های دیگر استان ها با موارد این افزایش کمتر از 10.

واشنگتن و بنتون استان ها ادامه داد و به کمترین تعداد از موارد که فعال بودند به این معنی که فرد در حال آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود نیافته است.

Washington County تا به حال 502 فعال موارد و Benton County تا به حال 446.

Pulaski County تا به حال بالاترین مجموع 285.

ردیابی دقیق

هاچینسون مورد استفاده خود را در کنفرانس خبری به برجسته دولت تماس-ردیابی و تلاش و با استفاده از 190 مواردی که اضافه شد به کل در روز دوشنبه به عنوان مثال.

از جمعه بخش شده بود قادر به تماس با 144 آنها.

از آن گروه آن را شناسایی 222 افرادی که در خطر ابتلا به این ویروس بر اساس تماس خود را با یک فرد که تست مثبت است.

“ما علاقه مند به مردم [کسانی که آزمایش مثبت دارند] تا به حال تماس نزدیک با تعریف کنیم که به عنوان عرض 6 پا از فرد دیگری برای بیشتر از 15 دقیقه” Dillaha گفت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

او گفت که این گروه در نظر کسی که به طور بالقوه عفونی دو روز قبل از آنها شروع به داشتن علائم.

برای کسانی که تست مثبت اما هیچ علائم عفونی دوره در نظر گرفته شده است برای شروع دو روز قبل از آزمون اجرا شد.

افراد در خطر ابتلا به این ویروس بر اساس تماس با فرد آلوده به کارگردانی به خود قرنطینه به مدت 14 روز و توصیه به گرفتن تست شده او گفت:.

افرادی که تست مثبت در حال هدایت به منزوی کردن خود برای حداقل 10 روز پس از آنها برای اولین بار توسعه علائم و تا زمانی که آنها تا به حال نشده یک تب به مدت سه روز.

کسانی که تست منفی هنوز کارگردانی برای قرنطینه خود را برای 14 روز به این دلیل که نتیجه منفی لزوما به این معنا نیست که آنها آلوده, او گفت:.

تا دو هفته گذشت, آنها هنوز هم می تواند تبدیل به بیمار و تست مثبت خود را بر اساس مواجهه با فرد آلوده.

مردم شناخته شده آلوده و همچنین مخاطبین خود را در حال نظارت از طریق سیستم الکترونیکی است که چک در علائم خود را هر روز.

“اگر یک مشکل وجود دارد, آنها یک پرستار یا کسی که آنها می توانید تماس بگیرید و در مورد چه باید بکنید بعد اگر آنها نیاز به تست و یا رفتن به بیمارستان” Dillaha گفت.

وزارت بهداشت سخنگوی گاوین Lesnick گفت که او نمی باید اطلاعات جمعه چگونه بسیاری از 222 نفر در خطر گرفتار ویروس رسیده بودند توسط گروه.

اما او گفت: آن را یک “ملاحظه اکثریت” از آنجا که حدود دو سوم از آنها زندگی می کنند در همان خانواده به عنوان کسی که تست مثبت است.

از 190 نفر از دوشنبه, 11 زندگی یا کار کرده در زندان یا خانه های سالمندان; 78 تا به حال تماس با کسی که در حال حاضر شناخته شده است به توان و حذف دو حال تماس با کسی که تحت بررسی برای عفونت ممکن است; و 24 نفر اعضای شناخته شده و یا مشکوک به خوشه با توجه به بخش بهداشت و درمان.

یک نفر از 190 کشته و 19 در حال حاضر بهبود به جمعه.

اسپانیایی ها ساخته شده تا 52% از روز دوشنبه موارد با بیشترین تعداد در آینده از واشنگتن بنتون و فریاد زدن شهرستانهای استان است.

بزرگترین گروه سنی در ساخت تا 33% از کل افراد سن 25-44. مردم سن 45-64 ساخته شده تا 27 درصد و 16 درصد کودکان بودند. سی و نه مشغول به کار در صنعت طیور.

“این مشخصه این نوع از موج دوم است که ما شاهد” اسمیت گفت. “دوباره بیشتر از بخش شمال غربی این دولت تمایل به افراد جوان و نسبتا بزرگی در جامعه لاتین.”

زندانی آلوده

شرق آرکانزاس منطقه ای واحد است که حدود 30 کیلومتر از فارست سیتی (آرکانزاس) در این سایت از یک زندان فدرال پیچیده که در آن بیش از 600 زندانی و 18 اعضای هیات آلوده شده اند هر چند وزارت امور خارجه از اصلاحات قبلا گفت که دو زندان نیست سهم هر یک از کارکنان.

اصلاحات سخنگوی وزارت مدل لباس مورفی گفت که دیگر زندانیان و کارکنان که آمده اند در تماس با مثبت زندانی در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در حال آزمایش برای ویروس. چهار بازداشتگاه که قرار است در مستند.

او گفت: اعضای هیات نیز به دنبال به امکان شیوع در شمال مرکزی واحد در Calico Rock هر چند هیچ مورد تایید شده است وجود دارد.

مقامات زندان وجود قرنطینه کل پادگان پس از زندان ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی Wellpath دریافت یک گزارش نادرست است که یک زندانی تا به حال آزمایش مثبت است.

“وجود دارد برخی از نشانه ای است که ما تا به حال یک مورد مثبت وجود دارد اما از آنجا دوباره به ما منفی” مورفی گفت.

Calico Rock مسئولان زندان در حال حاضر شروع به تست در سربازخانه بود که تحت مستند. زندانیان در آنجا باقی خواهد ماند و تحت قرنطینه تا نتایج خود را در حال بازگشت مورفی گفت.

در ضمن یک گزارش از Jefferson County, دفتر پزشکی قانونی شناسایی لری Akins, 74 به عنوان زندانی از کامینز واحد که درگذشت covid-19 پنج شنبه.

او التماس کرد گناه در سال 2007 به 11 فقره تجاوز به عنف و نه فقره دوم-درجه سوء استفاده جنسی رخ داده است که بین سال های 2003 و 2006 در شیرینی زنجفیلی روز مراقبت, Van Buren, کسب و کار است که او و همسرش مریم متعلق به.

قربانیان در محدوده زمانی معین در سن 3 تا 8.

لری Akins محکوم شد به 40 سال در زندان است.

با توجه به گزارش پزشکی قانونی مرگ او در بخش مراقبت های واحد در Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی در پاین بلاف از cardiorespiratory دستگیری و covid-19.

مریم Akins گناه التماس کرد در سال 2007 به عدم گزارش شوهرش جنایات و دریافت پنج سال به حالت تعلیق حکم با جریمه و هزینه در حدود $2,000.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, 10 زندانیان در کامینز واحد درگذشت پیش از آن در شیوع است که آلوده 963 زندانیان و 65 کارکنان.

شیوع بیماری نیز رخ داده است در پاین بلاف در Randall L. Williams واحد که تا به حال یک زندانی که درگذشت covid-19 و در لیتل راک در آرکانزاس مرکزی, جامعه, اصلاح, مرکز, که در آن یک کارمند درگذشت ویروس.

وزارت بهداشت تعداد از ویروس مرگ و میر در میان Lincoln County ساکنان رز جمعه یک به 11 است.

Lesnick روز جمعه گفت که حذف از گروه وب سایت در روز پنج شنبه از مرگ است که تا به حال ذکر شده در Polk County منعکس misclassification که تا به حال ثابت شده است.

اطلاعات در این مقاله به کمک جان Moritz جینی رابرتز و اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>