فرماندار اصرار ماندن در خانه را برای درمان دولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در روز پنج شنبه همچنان به مقاومت در برابر تماس برای یک ایالت اقامت در خانه سفارش به عنوان مرگ و میر بیشتر از دو Arkansans از coronavirus عفونت گزارش شده است از جمله مرگ یک دوم اقامت از بیماری در یک سنگ کوچک خانه سالمندان که در آن ده ها تن نیز آلوده شده اند.

دولت مرگ و میر از این ویروس افزایش به 12 در حالی که تعداد موارد بالا رفت و با 59 به 683. مورد اول در دولت گزارش شد آوریل 11.

هاچینسون استدلال کرد که محدودیت های دولت در محل در حال کار برای کاهش میزان عفونت است. گسترده تر سفارش انجام خواهد کمی در حالی که ایجاد سردرگمی و قرار دادن 100,000 Arkansans از کار, او گفت:.

در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه کنگره او نمایش دو تصویر را یکی پس از دیگری بر روی یک تلویزیون بزرگ صفحه نمایش.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

برای اولین بار بود که یک نمودار نشان دادن تعداد مثبت ویروس آزمون روند زیر در هفته گذشته طرح توسط مقامات بهداشتی دولت.

دوم شد و یک رنگ نقشه نشان آرکانزاس یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها که هنوز به صدور اقامت در خانه سفارش دهید.

نقشه “است و نه مفید به ما, به دلیل آن را می دهد مردم یک انتظار غیر واقعی به عنوان به آنچه که این به معنی اول و دوم تاثیر آن را” هاچینسون گفت.

“این تصور که ما واقعا انجام نمی دهد تا آنجا که ما باید در آرکانزاس زمانی که شما می توانید از هدفمند پاسخ که ما در حال انجام یک معامله بزرگ و از آن شده است با داشتن برخی از موفقیت است.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=DL7UhsEufm4]

محدودیت های تبلیغ

با توجه به تعداد توسط نیویورک تایمز, 38 ایالت متحده در حال اقامت در خانه سفارشات از روز شنبه. دستور مشابه بودند در محل قطعات از هفت کشورهای دیگر.

هاچینسون همچنین نمایش یک لیست از مراحل او گرفته است.

کسانی که شامل بسته شدن مدارس دولتی از طریق حداقل مارس 17, محدود کردن رستوران ها به بایگانی اطلاعات و تحویل تنها و به طور نامحدود بسته شدن سینما بولینگ alleys قمار سالن مو و کسب و کارهای دیگر.

در پاسخ به هاچینسون درخواست یک روز زودتر خدمات پارک های ملی در روز پنج شنبه بسته بوفالو ملی رودخانه به بازدید کنندگان است.

گالری: فرماندار شنبه Covid-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/43gov/]

اقامت در خانه سفارش هاچینسون گفت: معنی بسته شدن دیلرد, فروشگاه, فروشگاه های ورزشی خوب “بازار-نوع پوشاک” فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر.

“در حال حاضر کسب و کار خود است که احتمالا پایین 80 درصد [با توجه به] گزارش من, اما آنها قادر به استفاده از برخی از کارکنان برای خدمت به یک حداقل تعداد مشتریان و همچنین به انجام خرید آنلاین خود را,” او گفت:.

او گفت: stay-at-home سفارش را ایجاد سردرگمی در مورد آن کسب و کار می تواند باز بماند.

کالیفرنیا سفارش مثلا هدایت ساکنان خانه بمانند مگر اینکه آنها نیاز به حمایت از “زیرساخت های حیاتی.”

افسانه 0 25 50 75 100 تعداد موارد تایید شده

منبع: Arkansas وزارت بهداشت

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

13-صفحه سند توسط ایالات متحده وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت لیست صدها نفر از طبقه بندی از کارگران که شغل ضروری در نظر گرفته شده از جمله کسانی که در مراقبت های بهداشتی, قانون, اجرای, کشاورزی, فروشگاه های مواد غذایی, نرم افزار, حمل و نقل, لوله کشی, برق, رسانه ها و زمینه های دیگر.

ساکنان نیز مجاز به ترک دیگر لازم سفر مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه یا مطب.

اگر او نهاد اقامت در خانه سفارش بلافاصله “بیش از 700 ، 000 Arkansans خواهد برای رفتن به محل کار” روز بعد, او گفت:.

در ضمن او تخمین زده است که از 100,000 Arkansans خواهد از دست دادن شغل خود را اضافه کردن به ده ها هزار نفر که در حال حاضر گذاشته شده است.

“ما در تلاش هستیم تا خوب قضاوت بر اساس خوب بهداشت عمومی داده است که از نظر علمی بر اساس و که حس می کند در آرکانزاس” او گفت:.

بارها و بارها فشرده در این موضوع را در گفتگویی که روز شنبه در رادیو عمومی ملی برنامه 1A, Hutchinson ساخته شده مشابه استدلال.

“آیا شما می خواهید به آخرین فرماندار در کشور برای تحمیل یک ایالت اقامت در خانه ؟” میزبان ساشا-ان سایمونز از او پرسید.

“من فکر می کنم شما فقط همه چیز را نادیده گرفته من فقط گفت:” هاچینسون پاسخ داد. “هر زمان که آنها در مورد آن صحبت سراسر کشور آنها می خواهند ما را به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل که ما انجام می دهند در ایالت آرکانزاس است.

“آنها می خواهند ما را به مطمئن شوید که ما لازم نیست که تجمع بیش از 10 نفر. ما در حال انجام آن است. ما را محدود کرده اند که فعالیت های ما صدمه دیده در شرایط افزایش گسترش یافته است. بنابراین ما در حال انجام همه آن چیزهایی است.”

رای گفت: برای صاف کردن

وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: coronavirus موارد در حال افزایش در هر دولتی از جمله کسانی است که باید اجرا stay-در-خانه سفارشات و نرخ رشد در آرکانزاس “حداقل به تازگی پهن کردن.”

از جمله سفارشات ممکن است احساس بیشتری را برای پر جمعیت, دولت, او گفت:. اما تا کنون او گفت: آنها ثابت می شود موثر در کشورهای دیگر و یا کشورهای مشابه دستورات اجرا شده اند.

“من فکر می کنم آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن در اینجا این است که به مانند هر دولت دیگر و یا به تیک تیک کردن یک جعبه گفت که ما در حال اقامت در خانه دولت” اسمیت گفت. “چه ما در حال تلاش برای انجام شده است برای پهن کردن که منحنی.”

تشکر. دنیس جلب D-فایت در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که محدودیت های اعمال شده در دولت نیست و به اندازه کافی دور.

“ما نیاز به عمل قاطعانه در حال حاضر به طوری که ما می تواند به حداقل رساندن مدت و دراز مدت تاثیر این ویروس” گارنر بازنشسته پزشک پرستار گفت. “در حالی که تلاش های ما تا کنون ساخته شده اند برخی از تفاوت شده اند و نیت خوبی روشن است که به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم با بی توجهی ارشاد به خانه ماندن و جلوگیری از جمعیت.

“آرکانزاس نیاز به تمرکز بر بستن همه اما ضروری فعالیت های تامین غذا و حمایت اقتصادی به مردم برای مدت بحران و پس از آن در بازسازی و راه اندازی مجدد اقتصاد ما. با هر روز تاخیر ما, ما در حال ساخت خود ما بحران بدتر است.”

دیلرد سخنگوی Julie Johnson گویمون و هاچینسون را نمی پاسخ به یک پرسش در مورد اینکه آیا دیلرد وزن با هاچینسون در مورد این مسئله از یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

خرده فروش باقی مانده است در میان چند فروشگاه که نیست بسته در coronavirus بیماری همه گیر.

آن را در مورد استخدام 38,000 مردم از جمله 3000 نفر در هشت فروشگاه در آرکانزاس و دفتر مرکزی شرکت در لیتل راک گویمون گفت: در یک ایمیل.

“ما باور داریم می توانیم با خیال راحت در خدمت مشتریان را انتخاب کنید که به بازدید ما پس از شدت [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دستورالعمل” گویمون گفت: در یک ایمیل. او اشاره کرد که تمام مشتریان همچنین می توانید از وب سایت این شرکت.

“ما به اجرا در کشتی از فروشگاه در ماه اوت سال 2019 و این افزایش در خدمت ما و در وضعیت فعلی,” او گفت:.

متحده قرار گرفت

مقامات بهداشت در آرکانزاس و در جای دیگر باید متمرکز بر محدود کردن گسترش ویروس به طوری که بیمارستان نیست غرق در زمانی که عفونت اوج.

دانش خود را در مورد گسترش ویروس محدود شده است و کمبود منابع برای انجام آزمون.

با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه که جمع آوری اطلاعات از دولت ادارات بهداشت آرکانزاس که از بعد از ظهر چهارشنبه در رتبه 34 در میان ایالت و ناحیه کلمبیا در تعدادی از coronavirus تست آن به اتمام بود نسبت به جمعیت آن است.

584 Arkansans که تا به حال آزمایش مثبت در آن زمان ترجمه شده به میزان 1.9 شناسایی موارد هر 10 ، 000 ساکنان 35-بالاترین رای در میان ایالت و واشنگتن دی سی

با 10 مرگ و میر در آن زمان دولت تعداد مرگ و میر به ازای هر 10,000 ساکنان بود 38-بالاترین.

خانه سالمندان مرگ

اسمیت گفت: از Arkansans که فوت اخیرا از coronavirus یکی بود و یکی از Briarwood پرستاری و توانبخشی در لیتل راک بود و دیگری آرکانزاس مرکزی ساکن در زیر سن 65.

Pulaski County پزشکی قانونی Gerone هابز گفت: 94 سال مرده بود در مدت کوتاهی پس از 9 بعد از ظهر چهارشنبه.

دقیق علت مرگ نمی شد بلافاصله ارائه هابز گفت. او گفت: سوابق ارائه شده توسط خانه سالمندان نشان داد تنها که زن شده بود به نمایش در آمد به عنوان مثبت برای “مواجهه” به coronavirus نه قطعی نشان می دهد که او قرارداد عفونت.

او گفت: این زن از مرگ تنها یکی از اقامت در خانه پس از 83 سال آلیس Jett درگذشت covid-19 روز دوشنبه صبح در چی St. Vincent درمانگاه در لیتل راک.

در مجموع 37 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus اسمیت گفت.

او گفت: تعداد پرستاری-صفحه اصلی اعضای هیات وجود دارد و در جاهای دیگر که آزمایش مثبت افزایش یافته است به 24.

کسانی که شامل 15 کارکنان در Briarwood; چهار در آبهای سفید سالن که در آن هشت ساکنان را نیز آزمایش مثبت; سه نفر از کارکنان در روستاهای کلی باپتیست وست در پاین بلاف که در آن دو ساکنان آزمایش مثبت; یکی در Newton County, خانه سالمندان در جاسپر; و در یکی از دریاچه ها پارسونز سلامت و توانبخشی.

در ضمن Van Buren County پزشکی قانونی تایید شنبه که نفر ششم در دولت که در اثر عفونت شد ساموئل سنگ 75 ساله عضو Greers Ferry First Assembly of God Church, که در آن بیش از سه ده به اعضای دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

با توجه به اگهی سنگ درگذشت یکشنبه در Fairfield Bay صفحه اصلی.

دو نفر دیگر از اعضای این کلیسا نیز درگذشت: بیل بارتون 90 از Greers Ferry بود که یک درب greeter در کلیسا در مارس 24 و تری Henderson, 73, Edgemont روز بعد.

عفونت از اعضای کلیسا کشف شد در این هفته پس از دو خارج از کشور بازدید کنندگان led کودکان رویداد وجود مارس 6-8.

از 12 نفر در دولت که درگذشت از covid-19 چهار بودند بزرگسالان زیر 65 و دیگران بزرگتر بودند اسمیت گفت.

چهار شهرستانهای جدید

همانطور که از پنج شنبه شب, موارد گزارش شده بود در 59 آرکانزاس’ 75 شهرستانهای استان از جمله اولین گزارش در می سی سی پی, Monroe, Ouachita, و تیز شهرستانهای استان است.

تعداد افزایش 13 به 126 در Pulaski County, که تا به حال بیشترین تعداد و بیشترین افزایش می دهد.

موارد افزایش هفت هر در Lonoke و سفید, استان ها, بالا بردن مجموع به 13 در شهرستان Lonoke و 22 در شهرستان است.

شور شهرستان و شهرستان گرلند در هر حال افزایش چهار در نظر گرفتن مجموع به 18 در شور شهرستان و 37 در شهرستان گرلند

در کلیبرن شهرستان که در آن Greers Ferry First Assembly of God Church, یکی اضافی مورد گزارش شده از مصرف این شهرستان در مجموع به 64.

موارد افزایش دو تا 42 در Benton County; با همان تعداد به 38 در فاکنر شهرستان و توسط یکی برای 32 در Crittenden County است.

Jefferson County تا به حال 49 موارد همان تعداد قبلی شب.

تعداد coronavirus بیماران بستری شده در آرکانزاس به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر افزایش 10 تا 66 از یک روز پیش در حالی که تعدادی بودند که در هواکش کاهش یافت و به 23.

تعدادی از کارکنان مراقبت های بهداشتی که آزمایش مثبت افزایش هفت تا 91. که در مجموع شامل 10 پزشکان 26 پرستاران و چهار پرستار و دستیاران اسمیت گفت.

این دیگران هستند که ترکیبی از دارای مجوز و بدون مجوز از کارگران و وزارت بهداشت و درمان است که هنوز جمع آوری اطلاعات در برخی از آنها وظایف شغلی اسمیت گفت.

کسانی که تا به حال آزمایش مثبت از شنبه بعد از ظهر شامل 20 کودک; 183 سن افراد 65 ساله یا مسن تر و 440 نفر سن 18-64.

توسط شب 50 نفر ذکر شده به عنوان داشتن بهبود معنی است که حداقل یک هفته گذشته بود از آنها مریض شد و آنها تا به حال علائم به مدت حداقل سه روز است.

هیچ اقدام اجاره

ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در ووهان چین گسترش می یابد و از طریق قطرات تنفسی ساطع شده زمانی که مردم عطسه یا سرفه. علائم — تب و سرفه و تنگی نفس شده اند خفیف برای بسیاری از مردم است. مطالعات نشان داده اند که این ویروس می تواند زندگی می کنند به روز بر روی سطوح.

افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن در نظر گرفته می شوند بیشتر در معرض خطر ابتلا به بیماری های شدید از جمله ذات الریه.

با وجود تعداد افرادی که شغل خود را از دست هاچینسون گفت که او نمی بینم هنوز نیاز به اقدام برای جلوگیری از اخراج.

“وجود دارد یک عملی توقف در حال حاضر در اخراج,” او گفت:. “دادگاه نیست باز. فرایند سرور در حال رفتن از انجام این نوع از تماس است.”

او گفت: او همچنین گفته بود به صاحبخانه و مستاجر که به او گفت صاحبخانه بودن “بیش از انطباق” به مستاجرها که می توانید یک پرداخت اجاره به دلایل مرتبط با این بیماری همه گیر.

هنگامی که خارج از کار مستاجرها می شود بیکاری خود را چک و یا امداد رسانی از دولت فدرال با این حال او گفت که آنها باید پرداخت اجاره خود را به طوری که خواص را تا پایان در سلب حق اقامه دعوی.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Francisca جونز, لایحه Bowden و اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون با اشاره شنبه به یک نقشه نشان دادن آرکانزاس به عنوان یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها هنوز به تحمیل اقامت athome سفارش آن گفت: “تصور می دهد که ما واقعا انجام نمی دهد تا آنجا که ما باید در آرکانزاس زمانی که شما می توانید از هدفمند پاسخ که ما در حال انجام یک معامله بزرگ است.” عکس های بیشتر در
arkansasonline.com/43gov/.
(Arkansas Democrat-Gazette/جان Sykes جونیور)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 04/03/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>