گراهام نورتون به میزبان یوروویژن: بیا با هم برای

Category: کیو نیوز Comments: No comments

با وجود لغو مسابقه آواز یوروویژن سال 2020 یوروویژن طرفداران هنوز هم چیزی برای نگاه به جلو به. BBC فقط اعلام گراهام نورتون میزبان یوروویژن: گرد هم می آیند ویژه در 16 مارس.

یوروویژن: گرد هم می آیند – چه بوده است

به عنوان بریتانیا به طور منظم یوروویژن مفسر نورتون را به ارمغان خواهد آورد BBC بینندگان اعمال پیش از این مجموعه به رقابت در یوروویژن. بی بی سی گفت: نورتون را به اشتراک بگذارید ‘نگاهی به آنچه می شده اند’.

تبلیغات

“بی بی سی یک و گراهام نورتون را در کشور با هم به صورت ویژه یوروویژن پخش یوروویژن: بیا با هم در روز شنبه 16 مه.

“تولید شده توسط استودیو نشان می دهد از ویژگی های کلاسیک یوروویژن اجرای یک نگاه در چه بوده است در سال 2020 و سرگرم کننده, مصاحبه, از جمله این سال UK ورود جیمز نیومن.

اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا نیز تولید ویژه

در همین حال اتحادیه رادیو و تلویزیون اروپا (EBU) که به تولید یوروویژن همچنین وعده نوعی از تلویزیون ویژه بعد از آن در سال. این EBU گفت: ویژه خواهد شد استفاده از این 41 اعمال انتخاب شده برای شرکت-لغو رقابت است.

“این EBU بسیار آگاه چقدر مسابقه آواز یوروویژن سال 2020 از دست رفته خواهد شد این سال است.”

تولید کنندگان گفت: جهان بیش از هر زمان نیاز به “مسابقه ارزشهای جهانشمول و فراگیر و ما افتخار سنت جشن گرفتن تنوع از طریق موسیقی است.”

“این EBU و اعضای آن هستند و بنابراین در حال حاضر در حال کاوش جایگزین برنامه نویسی, اما نه یک رقابت برای کمک به متحد کردن و سرگرم کردن مخاطبان در سراسر اروپا در طول این زمان به چالش کشیدن.”

مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>