Grand Central رستوران نمی پرداخت اجاره بها بیش از موضوع بی خانمان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک مرد باز می شود بازیافت ظرف خارج از هنر پرنده & Whiskey Bar که مالک می گوید: بی خانمان وضعیت در ترمینال مرکزی بزرگ است که آسیب رساندن به کسب و کار خود را.

عکس: Jose A. آلوارادو جونیور برای وال استریت ژورنال

یک ترمینال مرکزی رستوران امتناع از پرداخت $260,000 در اجاره و هزینه های به نیویورک حمل و نقل متروپولیتن چرا که او می گوید: رشد جمعیت بی خانمان در نقطه عطفی ایستگاه صدمه زدن به کسب و کار.

صاحب هنر پرنده & ویسکی نوار جو Germanotta گفت: روز شنبه که او می خواهد MTA به او آزادی از اجاره نامه خود را که منقضی می شود در 2028 یا به مذاکره مجدد خود را اجاره و هزینه های که در مجموع حدود 50000 دلار در ماه است.

“من می خواهم به ماندن” گفت: آقای Germanotta که باز در سال 2018 است. “من فقط نمی توانیم در این شرایط.”

پیش از آن در هفته MTA با ارسال نامه ای به آقای Germanotta, به دنبال پرداخت $260,000 بدهی. نامه نوشته شده توسط وال استریت ژورنال هشدار داده است که اگر مجموع نمی پرداخت می شود در عرض دو هفته قدرت را آغاز رسیدگی به repossess 1,900 فوت مربع فضا در ترمینال سطح پایین ناهار خوری اجتماع.

جو Germanotta صاحب هنر پرنده & Whiskey Bar.

عکس: Jose A. آلوارادو جونیور برای وال استریت ژورنال

آقای Germanotta که پاپ ستاره بانوی دل شکسته پدر گفت که اگر او نمی تواند به یک توافق با MTA او در نظر گرفته شده به تقاضا که قدرت بازپرداخت بیش از 1.5 میلیون دلار او سرمایه گذاری در رستوران ساخت و ساز به علاوه از دست دادن کسب و کار.

آقای Germanotta و دیگر صاحبان کسب و کار در اجتماع می گویند که آنها در حال مبارزه به دلیل یک بی خانمان مشکل هجوم جوندگان و منسوخ مبلمان و امکانات. اجاره ماهانه و هزینه فضا در اجتماع می تواند به ده ها هزار دلار است.

یک فرد آشنا با کسب و کارهای دیگر در ناهار خوری محل اجتماع گفت که حداقل یک رستوران دیگر را متوقف کرده است و پرداخت اجاره بها به دلیل مشکلات. که شرکت مدیون MTA بیش از $100,000 فرد گفت.

MTA مقامات می گویند تنها چند کسب و کار در حال مبارزه در ترمینال و که در مقایسه با فروش در سراسر ناهار خوری محل اجتماع افزایش 6.3 درصد در سال گذشته در مقایسه با سال 2018 است. برخی از صاحبان کسب و کار که قبلا گفت که اگر چه این ترمینال را می توان به چالش کشیدن آنها به خوبی انجام می دهند با تشکر از 800,000 گردشگران و مسافران تخمین زده شده توسط MTA به تصویب از طریق ایستگاه های روزانه است.

مربوط به پوشش

  • شهر نیویورک راه اندازی فشار جدید برای مبارزه با بی خانمانی و خیابان
  • اطلاعات فدرال نشان می دهد حدود 80,000 بی خانمان در شهر نیویورک
  • نیویورک MTA اعزام حمل و نقل ماموران برای رسیدگی به بی خانمان ها در مترو

کتی Rinaldi, رئيس جمهور از مترو-راه آهن شمال که در عمل از این پایانه گفت که بی خانمانی موضوع بود. اما او گفت که تلاش های امداد رسانی از جمله توسط MTA پلیس شد کمک به کاهش تعداد افراد پناه در ایستگاه.

“ما نمی درمان این مشکل,” خانم Rinaldi گفت. “اما من فکر می کنم برخی از این طرح ها در حال تحمل میوه.”

MTA در مبارزه با رشد بی خانمانی مشکل است که یک چالش مطرح برای سازمان های حمل و نقل در سراسر ایالات متحده ترمینال مرکزی امن است و گرم پناه برای بسیاری از مردم, به خصوص در طول زمستان.

به یک آشپز و مواد غذایی آماده در هنر پرنده & Whiskey Bar.

عکس: Jose A. آلوارادو جونیور برای وال استریت ژورنال

این سازمان در گزارش تابستان گذشته سرزنش 3 درصد افت در فروش ناخالص بین 2017 و 2018 در تلاقی چند خیابان یا جاده را از رده خارج طراحی و مداوم بی خانمان مشکل است.

این سازمان گفته است که این برنامه ریزی برای نوسازی تلاقی چند خیابان یا جاده در طول سال های آینده و مقامات گفته اند که آژانس را افزایش می دهد تلاش ها برای مبارزه با بی خانمانی.

MTA رئیس پلیس Al Stiehler گفت: ماموران با انجام خوب بودن چک در افراد, اما آنها نمی دانیم هر کسی به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال ترمینال قوانین. “این مردم هستند آنها درد و رنج آنها نیاز به کمک آنها نیاز به کمک دارند و ما همه چیز را ما می توانیم هر روز به آنها ارائه کمک که آنها نیاز به” آقای Stiehler گفت. “ما بسیار آگاه به حفاظت از حقوق خود را.”

یک MTA سخنگوی گفت که آقای Germanotta بود و در اثر درخواست مردم از ایالت نیویورک به حمایت مالی از کسب و کار خود را. “به جای بهبود کسب و کار خود و یا پیدا کردن امکانات مالی برای پرداخت و تامین تعهدات او را برای رفتن به وال استریت ژورنال و دیگر خبرنگاران و به دنبال طرح دعوی در دادگاه افکار عمومی” سخنگوی گفت.

آقای Germanotta با حضور یک MTA جلسه هیئت مدیره روز شنبه در پایین منهتن که در آن او گفت که کمیسیون در مورد خود و دیگر صاحبان کسب و کار تلاش در ترمینال. او اشاره کرد که دولت ضعیف از حمام عمومی و مسائل را با بی خانمانی.

MTA عضو هیئت مدیره نیل زاکرمن روز دوشنبه گفت: در مصاحبه ای که وضعیت در ترمینال بود که نگران کننده است.

آقای زاکرمن که نشان دهنده Putnam County گفت: بی خانمان وضعیت قرار می دهد مردم را به خرید مواد غذایی تاثیر می گذارد و مسافران’ کیفیت زندگی است. او اظهار تاسف “این loitering و رک و پوست کنده آزار و اذیت من به طور مداوم در سراسر Grand مرکزی از بی خانمان ها مشکل است.”

دیگر عضو هیئت مدیره نورمن براون که نشان دهنده Metro-North اتحادیه های کارگری گفت: کارگران در ترمینال پیدا کردن شرایط چالش و تهدید. “مشتریان از طریق تصویب اما اعضای ما زندگی می کنند وجود دارد” آقای براون گفت.

نوشتن به پل برگر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>