هیئت منصفه indicts UA استاد

فایت — هیات منصفه است تحت تعقیب یک دانشگاه آرکانزاس فایت استاد در 42 فقره سیم تقلب پس از دادستان گفت: او پنهان روابط با چین در حالی که تقاضا برای ناسا و نیروی هوایی ایالات متحده تحقیقات مالی.

سیمون Ang “آگاهانه ساخته شده مادی جعلی و نادرست و حذفیات” در سال 2016 ناسا برنامه گرانت و یک سال 2017 نیروی هوایی ایالات متحده درخواست کمک مالی ارائه شده توسط اوزارک مدارهای یکپارچه, Inc., متحده کیفرخواست وارد پرونده چهار شنبه.

تقلب منجر به سیم انتقال به دانشگاه آرکانزاس فایت حساب کیفرخواست متحده است.

علاوه بر این, Ang, یک فایت ساکن چهره دو فقره از ساخت یک بیانیه غلط در استفاده از یک گذرنامه.

[سند: هیئت منصفه کیفرخواست ” arkansasonline.com/730indictment/]

کیفرخواست مدعی است که Ang موفق به افشای مشارکت در چینی “استعدادهای طرح” با عنوان “یک دولت چین استراتژی ملی” است که شامل استخدام کارشناسان از سراسر جهان است. این “گوناگون” استعداد برنامه “استفاده مالی شخصی و حرفه ای مزایا در ازای همکاری با دانشگاه ها و کسب و کار و شرکت های دولتی در چین است.”

دادگاه سند همچنین آمده Ang فاش نمی کند وابستگی مالی به شرکت های چینی که در آن او در مالکیت و یا افسر موقعیت.

اعطای پول “همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بخش, به صندوق حقوق از محققان که Ang تحت نظارت و دستور به انجام تحقیقات از طرف شرکت او وابسته در چین” کیفرخواست متحده است.

Ang پیوست UA مهندسی دانشکده در سال 1988. پس از مارس 8 دستگیری Ang به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت هزینه توسط دانشگاه آرکانزاس فایت. او منتشر شد مه 29 در $200,000 پیوند به صفحه اصلی بازداشت.

FBI ساخته شده است گسترده تلاش ها برای بررسی روابط بین چین و ایالات متحده محققان. بازداشت شده است در این سال از استادان در دانشگاه هاروارد و دانشگاه تنسی متهم به تقلب و یا ساخت یک بیانیه جعلی در حالی که پنهان کردن روابط با چین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید