حرص و آز و ترس برخورد: وال استریت تماس معامله گران به دفتر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در مارس 2, روز است که coronavirus عفونت در سراسر جهان آمار 1 میلیون و مدیران داخل JPMorgan Chase & Co. شد ایمیل خود آخرین برنامه ریزی برای نیروی انسانی نیویورک-منطقه طبقه تجاری میان مرگبار بیماری همه گیر.

یک کارگر در تیم فروش متوجه یک همکار نبود در لیست و از او پرسید که در آن او می شود.

“تاج, شهر, U. S. A.,” فرد نوشت. سپس یکی از بانک های اعتباری تجارت رهبران نیکلاس Adragna وزن در: “تجارت میز خواهد بود در دفتر مگر اینکه آنها را به یک وضعیت پزشکی با یک دکتر را داشته باشید.”


بیش از 100 نفر از کارکنان در پیام های زنجیره ای دیده می شود توسط بلومبرگ و برخی وحشت زده شدند. آن آمد به زودی پس از شیوع Covid-19 داخل جی پی مورگان را در خیابان مدیسون ستاد است که در آن حداقل 16 نفر تست مثبت در یک طبقه تجاری. برخی از کارکنان شکایت آنها در حال گرفتن پیام های متناقض از مديران ارشد و ميانی در مورد آمدن به دفاتر که در آن میلیاردها دلار سود در معرض خطر هستند و که آنها نه به دنبال مشاوره از مقامات دولتی به سر خم کردن در خانه.

“ما اظهار داشت: بسیاری از بار است که هر کسی که نمی احساس راحتی آمدن به دفتر ندارد” گفت: Brian Marchiony سخنگوی JPMorgan. “ما تا به حال هرگز یک سیاست نیاز و یا حتی درخواست ها توجه داشته باشید.”

کسانی که تنش محدود به جی پی مورگان. در حالی که وال استریت شرکت باید گفت که اکثر کارکنان به کار از راه دور تعدادی از تجار و بانکداران که در خانه راه اندازی می گویند آنها اخذ شده است تماس تلفنی و پیام از مدیران ترغیب آنها به بازگشت به دفاتر برخی از آنها به تازگی دیدم عفونت.

شرکت های کوچک و بزرگ در حال تلاش برای حفظ اندازه کافی در سایت نیروی انسانی برای اطمینان از سریع تجارت. این سرمایه گذاری صنعت نسخه از یک موضوع پوشا ایالات متحده, که در آن “ضروری” کارگران احساس می کنند مجبور به انتخاب بین حفظ شغل خود و به خطر انداختن زندگی خود را.

تجارت سیل

برخی از بانک های سرمایه گذاری را علنا تبلیغ درجه که آنها قادر به اجازه کار کارمندان از راه دور با Goldman Sachs Group Inc. به تازگی اعلام کرد که تنها یکی از هر 50 کارگران شد در سایت. اما اکثر معاملات بخش اضافی نیاز نیروی انسانی در سرعت بالا دفتر پایانه های رسیدگی به سیل سفارشات مشتری به عنوان بازار نوسان است. بانک مرکزی امریکا شرکت کرده است گفت: این مورد یکی در 20 معاملاتی کارکنان در دفتر. در جی پی مورگان آن را در حدود یک در پنج در تجارت است.

در حدود همان زمان که جی پی مورگان باند-معاملات مدیران بودند یکدیگر را ایمیل, Jason Sippel بانک جهانی سر از سهام تجارت برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با زیردستان خود. او گفت: بخش معاملات نیست که موثر است که بیش از حد بسیاری از مردم در حال کار از راه دور, اما این تلاش به احترام مردم شرایطی با توجه به کسی که شنیده تماس بگیرید.

هنوز وضعیت در وال استریت در تضاد با فشار در پیشگویان و مرکز تماس پرسنل به نشان می دهد تا در مصرف کننده عملیات بانکی حتی اگر آنها درآمد کمتر است. و خارج از صنعت مالی وضعیت است و حتی شدیدتر با حدود 10 میلیون نفر تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری فقط در دو هفته و کارگران در شرکت های مانند Amazon.com Inc. پخش نارضایتی بیش از شرایط ایمنی.

معامله گران شناخته شده است به کار را از طریق بیماری اما در چند هفته گذشته کسانی که نگرش منتقل شده به عنوان ایستگاه های خبری حاکی از کامیون های یخچال خارج New York, بیمارستان, پزشکی, چادر در پارک مرکزی و مقامات بهداشت عمومی التماس مردم به ماندن در خانه.

یکی از تجارت های اجرایی در عمده نیویورک کارگزاری گفت: او می خواست به آخرین فرد بر روی کارکنان خود را به ماندن در دفتر. درست قبل از او در سمت چپ برای خانه ماه گذشته او در معرض در محل کار به ویروس. او در نهایت توسعه سرفه. در حال حاضر در خارج از نیویورک او کار کرده است در تنهایی و ماندن تا ساعت 1 صبح او به تازگی آزمایش شده اما هنوز هم تا به حال دریافت نتایج خود را به عنوان آوریل آغاز شد.

داخل BGC Partners وابسته کانتور فیتز جرالد کارگران دریافت یک یادداشت با علامت “مهم” در ماه گذشته به اطلاع آنها که هیچ دولت سفارشات بودند متوقف کردن آنها را از نشان دادن. “ما باز باقی می ماند” یادداشت گفت. “رانندگی به دفاتر و با استفاده از جرم حمل و نقل مجاز به منظور سفر به و از دفتر ما.” برخی از BGC کارکنان بخش خصوصی و شکایت آنها احساس تحت فشار برای حفظ آینده مرکز شهر-حتی به عنوان دیگر یادداشت گذاشته این گزینه از کار از خانه. یک BGC سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

هنوز دو نفر در این شرکت که بیمار گفت: آنها تا به حال هیچ شکایتی. یک اعتبار مدیران برای ارسال کل میز و بعد از آن فرد مریض شدم. دیگری گفت: او را نگه داشته و در انزوا مشغول به کار تا زمانی که علائم خود را بیش از حد شدید و مدیران و سپس به او زمان کافی به بهبود می یابند.

اسکلت خدمه

بزرگ ترین بانک ها اعلام کرد استراتژی های مشابه برای جلوگیری از گسترش این ویروس در محل کار: آنها اختصاص اسکلت خدمه به طبقه تجاری و به اصطلاح بازیابی سایت و ارسال استراحت در منزل. اما در روز معامله گران در دفاتر بخش خصوصی و شکایت در مورد همکاران در ادامه به خوشه در اطراف آنها. گفت: برخی از آنها منتظر هفته برای تکنسین های جسمی جداگانه ردیف تخصصی پایانه است.

یک جی پی مورگان گر در لندن گفت که او در ابتدا فرستاده شده به زیرزمین شرکت 19th-century building, در امتداد رودخانه تیمز که در آن نمرات از همکاران عصبی مشغول به کار در کنار هم. شرایط بهبود یافته زمانی که کارکنان دفتر به ترک اجازه داده شد. او گفت که او بیش از حد بوده است گفت: او نیاز به یک دکتر را توجه به کار از خانه.

داخل Natixis SA دفتر نیویورک و اعصاب و چیز ساییده شده پس از بانک فرانسوی فرستاده معامله گران به بهبود سایت در خارج از شهر تا تنگ است که اجتماعی فاصله غیر ممکن بود یک نفر گفت. این شرکت بعد از رویگردانی طرح و فرستاده مردم, صفحه اصلی, که در آن کارکنان دریافت مهمی ایمیل از بالا اجرایی: “بسیار محرمانه: Covid 19 – کارکنان عفونت لیست.”

کارگران که کلیک پیوست آن را متوجه شد یک ضد فیشینگ آزمون نمایندگی از پذیرش تیم و این که آنها تا به حال موفق آن است. بسیاری از آنها خشمگین فرد گفت.

“Natixis به شدت رد هر گونه پیشنهاد که آن را قرار داده است کارکنان خود را در معرض خطر گفت:” دانیل ویلسون یک Natixis سخنگوی در پاریس و اضافه کرد که همه سرمایه گذاری بانکی کارکنان در آمریکا کار کرده اند از خانه از اواسط ماه مارس. “ما باید اقدامات جدی در ایالات متحده به عنوان جاهای دیگر برای حفاظت از سلامت کارکنان و کمک به کاهش انتشار ویروس.”

‘همه فشار’

نوسانات بازار می تواند تولید بزرگ سود و زیان برای بانک ها و بسیاری از مدیران موافق آن را آسان تر به حرکت آشفتگی از طبقه تجاری که در آن اتصالات سریع تر و ارتباط آسان تر است.

در مارس 26, چهارمین روز از نیویورک به ایالت مستند, جی پی مورگان را Adragna نقش برآب کردن یک توجه داشته باشید به زیردستان خود. Troy Rohrbaugh بانک جهانی سر از بازار “همچنان می خواهید به فشار هر کس به عقب بر گردیم به دفتر” Adragna گفت.

یک رکورد بود فقط شکسته شده در سرمایه گذاری درجه اعتبار بازار, به عنوان شرکت های ایالات متحده شتافت به صدور میلیاردها دلار در اوراق قرضه برای تقویت خود را تامین مالی. Adragna تیم بود, داد و ستد بیش از 3 میلیارد دلار از اوراق قرضه است که روز و استدلال بود که نمی توانست ممکن است اگر آنها می خواهم مشغول به کار از خانه.

“با میزان صدور تجارت ما واقعا می تواند جداگانه خودمان و انجام یک کار بزرگ برای مشتریان در دفتر” Adragna نوشت. “بیایید حمله و استفاده از این به عنوان یک فرصت برای افتراق خودمان داخلی و خارجی. اجازه دهید بروید.”

جی پی مورگان سخنگوی اختلاف این تصور که Rohrbaugh خواهد فشار هر کسی برای آمدن به اتاق و گفت: بازارهای رئیس جمهور تصریح کرد: در تماس های منظم است که هر کسی که نمی احساس راحتی آمدن به اتاق را ندارد.

در جای دیگر در صنعت مدیران میانی باید cajoled تمایلی کارکنان نشان می دهد که حضور خود را لازم است با رعایت مقررات فشار به بیشتر از نزدیک نظارت بر معامله گران در معاملات. مشخص نیست که ناظران در حال ساخت چنین درخواست.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار و صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات نبوده و با فشار دادن بانک ها را افزایش می دهد در سایت نیروی انسانی در هفته های اخیر, مقامات گفت. در یک اعلان عمومی در ماه گذشته Finra گفت: مردم نیاز به telework و این امر اجازه شرکت بداهه نوازی سیستم های “منطقی طراحی شده” برای نظارت بر آنها.

کار از خانه دریافت کرده است بررسی مخلوط از بانکداران و تجار. برخی از آنها ادا و اصول در مشکلات فنی و ساییدگی در تداخل کار در خانواده است. دیگران در حال لذت بردن از زمان حال نزدیک به عزیزان و یا پیدا کردن دلایل دیگر آن را در آغوش.

یک معامله گر ارشد در گلدمن ساکس گفت: او بوده است, نوشتن ایمیل در حالی که نشسته در یک یوگا توپ و انجام کشش-یو پی اس در حمام می شکند. هنگامی که او را به رفتن پشت در اتاق او گفت: او را دست انجام burpees یک نوع از چمباتمه زدن محوری در حالی که گوش دادن به کنفرانس تلفنی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>