صلح سبز تبدیل به Red Hat به مقیاس آن “سیاره 4” جهانی پلت فرم تعامل

Red Hat, Inc., جهان پیشرو در ارائه دهنده منبع باز راه حل امروز اعلام کرد که سازمان بین المللی صلح سبز می کرد, با کلاه قرمز به کمک مقیاس و تکامل معماری از آن منبع باز پلت فرم تعامل سیاره 4. کلاه قرمز مشاوره همکاری با یک مخلوط-نظم و انضباط تیم از صلح سبز برای بهبود طراحی سیاره 4 و توسعه یک طرح عملی برای وحدت جهانی تعامل با استفاده از پلت فرم منبع باز ابزار یکپارچه سازی داده ها و کاربر محور طراحی روش.

سیاره 4 نشان دهنده طراحی مجدد کامل از Greenpeace.org به عقب پایان سیستم های مدیریت محتوا و جهانی آن زمانیکه وب با هدف رانندگی یک جامعه از عوامل تغییر به عمل است. گرفتن الهام از کلاه قرمز را باز تصمیم چارچوب از ابتدا سیاره 4 ایجاد شد و با استفاده از سازگار و انعطاف پذیر ابزار پشته و گردش کار است که با استفاده از فن آوری های منبع باز.

به عنوان یک سازمان جهانی با بیش از 27 ملی و منطقه ای دفاتر – بسیاری از خود را با تکنولوژی منحصر به فرد پشته – سیاره 4 ویژگی های چشم انداز پیچیده با تعداد زیادی از داده ها و فعل و انفعالات جریان بین سیستم های. در مواجهه با چالش های اطراف یکپارچه سازی فن آوری های تجسم داده ها و جنبه های دیگر با استفاده از تکنولوژی مدرن برای تعامل با مخاطبان خود صلح سبز بین المللی تبدیل به کلاه قرمز به کمک آن بیشتر محدود و رشد سیاره 4 از موفقیت prototype به جهانی تعامل پلت فرم.

کلاه قرمز با کار سازمان بین المللی صلح سبز به درک سیاره 4 کاربران و نحوه تعامل آنها با پلت فرم با استفاده از فرز شیوه ها و ابزار از کلاه قرمز را باز تمرین کتابخانه مشترک صلح سبز مدل کسب و کار و تکنولوژی فرآیندهای. طراحی با حداکثر سرعت دویدن کمک سازمان بین المللی صلح سبز به درک زمان ادغام چالش های توسعه راه حل های که می تواند اجرا شود در مقیاس جهانی کوچک خود را در خانه تیمی از کارشناسان فنی و نمونه و اعتبارسنجی ایده ها و ویژگی های است که می تواند کمک به آن رشد حامی اعداد و تعمیق تعامل.

کلاه قرمز کمک کرده است ایجاد شفافیت برای سازمان بین المللی صلح سبز در داده های پیچیده چشم انداز ساخت آن را آسان تر برای سازمان به مدیریت فنی و پیچیدگی با یک مجموعه محدود از منابع است. طراحی با حداکثر سرعت دویدن منجر به روشن طرح عملی برای حرکت این سیاره 4 پروژه پیش رو کمک سازمان بین المللی صلح سبز را یک گام بزرگ به جلو در مقدار بسیار کوتاه از زمان. همکاری با کلاه قرمز برای کمک به سیاره 4 به سطح بعدی خواهد شد به نوبه خود کمک به صلح سبز بهتر همکاری با هواداران آن است.

حمایت نقل قول

مایکل براون, مدیر ارشد, برنامه, برنامه نویس, مرکز تعالی, کلاه قرمز

“کلاه قرمز را همهجانبه طراحی با حداکثر سرعت دویدن و اقامت درگیری تکیه بر منبع باز فرهنگ و تکنولوژی برای کمک به تیم حل سخت ترین چالش های کسب و کار. با استفاده از منبع باز ابزارهای DevOps و سریع ابزارها و تکنیک های ما کمک ارائه صلح سبز بین المللی با یک مسیر رو به جلو برای ساخت این سیاره 4 پلت فرم تعامل و مشارکت حامیان در راه های جدید است.”

مت براونر-Hamlin سر تعامل استراتژی و برنامه ریزی سازمان بین المللی صلح سبز

“ما با نزدیک شدن کلاه قرمز چون ما می دانستیم که تخصص فنی خود را می تواند ارزشمند در کمک به ما را در بهتر ارائه سیاره 4. صلح سبز بین المللی یک سازمان غیر انتفاعی و ما اغلب کار با منابع محدود به خصوص وقتی که می آید به قابلیت های فنی. پس از همکاری با کلاه قرمز ما بهتر به تحقق چشم انداز سیاره 4 به عنوان یک قدرتمند پلت فرم تعامل.

در نظر گرفتن یک منبع باز رویکرد واقعا به ما کمک کرد قادر می سازد ما بزرگ تیم متنوع از مردم به کار مشترک بر روی همان پلت فرم. با کلاه قرمز را به کمک سیاره 4 واقعا می تواند مرزهای آنچه ممکن است در فن آوری است.”

در مورد کلاه قرمز

Red Hat در جهان است پیشرو در ارائه دهنده شرکت منبع باز راه حل های نرم افزار با استفاده از یک جامعه طراحی شده با رویکرد ارائه قابل اعتماد و بالا انجام لینوکس hybrid cloud ظرف و Kubernetes فن آوری. کلاه قرمز کمک می کند تا مشتریان ادغام موجود و جدید این برنامه توسعه cloud-برنامه های کاربردی بومی استاندارد در صنعت ما-پیشرو سیستم عامل و به طور خودکار و ایمن و مدیریت در محیط های پیچیده. برنده جایزه پشتیبانی آموزش و خدمات مشاوره را کلاه قرمز اعتماد مشاور فورچون 500. به عنوان یک شریک استراتژیک برای ارائه دهندگان ابر, system integrators, نرم افزار, فروشندگان و مشتریان و منبع باز جوامع کلاه قرمز می تواند کمک به سازمان های آماده برای آینده دیجیتالی.

به دنبال اظهارات

برخی اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی آوریل تشکیل “به دنبال اظهارات” در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات ارائه فعلی انتظارات از حوادث آینده بر اساس برخی مفروضات و شامل هر بیانیه ای که به طور مستقیم مربوط به هر تاریخی یا فعلی واقع است. نتایج واقعی ممکن است مادی از آن نشان داد چنین اظهارات به جلو نگاه به عنوان یک نتیجه از انواع مهم عوامل از جمله: خطرات مربوط به ما دستور ادغام با کسب و کار بین المللی ماشین آلات شرکت توانایی این شرکت برای رقابت موثر; توانایی تحویل و تحریک تقاضا برای محصولات جدید و نوآوری های تکنولوژیک در صورت به موقع; تاخیر و یا کاهش در فناوری اطلاعات صرف; ادغام ادغام و توانایی به موفقیت در بازار به دست آورد فن آوری و محصولات ؛ خطرات مربوط به خطا و یا نقص در ما ارائه شده و محصولات شخص ثالث که بر اساس آن ما ارائه شده بستگی دارد; خطرات مربوط به امنیت ما ارائه و داده های دیگر آسیب پذیری های امنیتی; نوسانات نرخ ارز; تغییرات و وابستگی به پرسنل کلیدی; اثرات صنعت تحکیم; عدم قطعیت و نتایج جانبی در دادخواهی و مرتبط با شهرک سازی; ناتوانی به اندازه کافی محافظت از شرکت مالکیت فکری و پتانسیل برای نقض و یا نقض مجوز ادعا می کند از یا مربوط به مالکیت معنوی شخص ثالث; توانایی پاسخگویی مالی و عملیاتی چالش مواجه می شوند ما در عملیات بین المللی و بی اثر مدیریت و کنترل بر این شرکت رشد و عملیات بین المللی و همچنین دیگر عوامل موجود در تازه ترین گزارش سه ماهه در فرم 10-Q (نسخه هایی که ممکن است قابل دسترسی از طریق کمیسیون بورس و اوراق بهادار در وب سایت www.sec.gov از جمله کسانی که در آن تحت عناوین “عوامل خطر” و “مدیریت بحث و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات”. علاوه بر این عوامل واقعی آینده, عملکرد, نتایج و, نتایج ممکن است مادی به دلیل کلی تر عوامل از جمله (بدون محدودیت) به طور کلی صنعت و شرایط بازار و نرخ رشد اقتصادی در شرایط سیاسی و دولتی و تغییر سیاست عمومی و تاثیر بلایای طبیعی مانند زلزله و سیل. این اظهارات به جلو نگاه گنجانده شده در این اطلاعیه مطبوعاتی نمایندگی شرکت نمایش از تاریخ از این آزادی مطبوعات و این نمایش ها می تواند تغییر کند. در حالی که این شرکت ممکن است انتخاب برای به روز رسانی این اظهارات به جلو نگاه در برخی از نقطه در آینده این شرکت به طور خاص سلب هر گونه تعهد به انجام این کار. این اظهارات به جلو نگاه نباید با اتکا به نمایندگی از این شرکت به عنوان دیدگاه از هر تاریخ و پس از تاریخ این اطلاعیه مطبوعاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید