Greenpoint شرکت بستنی Van Leeuwen را افزایش می دهد $18.7 میلیون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فریاد شما سیلیکون ولی سرمایه گذاران برای بستنی.

Artisanal دسر شرکت Van Leeuwen است که در راه خود را به سمت توسعه پس از تامین $18.7 میلیون دلار سرمایه گذاری از NextWorld, یک سان فرانسیسکو–بر اساس سرمایه شرکت.

بروکلین شرکت است که شناخته شده برای آن غیر معمول طعم بستنی قصد دارد برای حرکت به سمت توسعه گسترده پس از آن بودجه سری B دور.


“ما می خواهیم برای خدمت بیشتر به مردم واقعا بستنی خوب است که باعث می شود آنها احساس خوب” گفت: Ben Van Leeuwen از بنیانگذاران حرکت شبیه چمچه زنی کارخانه. “شما در حال رفتن به بسیاری از محصولات جدید بیرون—که بسیاری از آنها برای اولین بار خواهد آمد به ما آجر و ملات فروشگاه ها.”

این شرکت به دنبال استفاده از فرصت های فروشی و ساخت مکان های بیشتر و همچنین توسعه به مراتب بیشتر طعم دهنده از مصرف کنندگان باید قبل از دیده می شود, Van Leeuwen گفت.

“ما سرمایه گذاری زیادی در نوآوری” او گفت:.

شرکت تیم R&D واقع در این شرکت تولید تسهیلات در Greenpoint را در دو اندازه, او گفت:. تیم طول می کشد یادداشت از Van Leeuwen عطر و طعم خودی—مشتریان که امضا کرده اند تا برای دادن بازخورد به شرکت در مورد زمان و پتانسیل طعم.


در 14 ماه Van Leeuwen رفته از 10 به 21 آجر و ملات مکان با 17 فروشگاه در نیویورک و چهار در لس آنجلس پس از یک سری بودجه دور در سال 2018 از $3.9 میلیون نفر است. این شرکت قصد دارد برای گسترش حضور خود در نیویورک و لس آنجلس و باز کردن مغازه ها در نقاط دیگر کشور است.

این شرکت یک بار کوچک شرکت های بزرگ در حال حاضر تیم متشکل از 30 نفر است.

بستنی فروشنده با همکاری NextWorld پس از صحبت با سرمایه گذاری شرکت ها و هدف قرار دادن آن را با دره سیلیکون شرکت.

“ما تحت تاثیر قرار گرفتند و با تجربه خود را در هر دو خرده فروشی و مصرف کننده بسته بندی کالا” Van Leeuwen گفت. “ما مرتب کردن بر اساس هیجان زده در مورد چگونه هیجان زده در مورد آنها Van Leeuwen. آنچه آنها را به خود جلب است صحت Van Leeuwen و چگونه نام تجاری رشد کرده در راه آلی.”

در این تابستان این شرکت قصد دارد برای باز کردن یک محل در رویای آمریکایی بازار در رادرفورد شرقی, N. J.

برای یک شرکت است که آغاز شد و با $60,000 سرمایه گذاری و 30 ساله کامیون بستنی در سال 2008 از آن ساخته شده است گام های قابل توجهی در مصرف کننده برسد.

ون Leeuwan بستنی را می توان در حداقل نیمی از کشورهای سراسر کشور در قفسه ها از حدود 1600 فروشگاه.

جوانه بازارهای حمل این شرکت خط جو بر اساس بستنی. همراه Grocers, پادشاهان, Safeway و غذاهای کل بازار حمل برخی Van Leeuwen محصولات.

این شرکت انتظار دارد که به فروش بیش از 1 میلیون گالن از آن بستنی در سال جاری با توجه به Van Leeuwen.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>