فروشنده گوشت شکار به عنوان coronavirus hobbles گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالات متحده گوشت گاو تولید کاهش یافت و 24 درصد در هفته گذشته در مقایسه با ماه پیش از آن.

عکس: دانیل Acker/مهر نیوز

ایالات متحده فروشنده در حال تلاش برای امن گوشت به دنبال تامین کنندگان جدید و فروش برشهای مختلف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس به کاهش تولید داخلی و افزایش ترس از کمبود.

Covid-19 شیوع بیماری در میان کارکنان بسته اند حدود ده ایالات متحده بسته بندی گوشت می آمد امکانات این ماه از جمله سه Tyson Foods , Inc. گیاهان این هفته است. دیگر گیاهان کاهش تولید به کارگران ماندن در خانه به دلایل مختلف.

مواد غذایی مدیران در خرده فروشان از جمله Walmart , Inc. و Costco Wholesale Corp. نگرانی در تامین برخی از محصولات می تواند در پایان فصل فقط به عنوان تقاضای فزاینده.

“من را دیده اند و نه فروش گوشت گاو و تمام پروتئین رفتار این راه از رژیم غذایی اتکینز روز” که خریداران را خریداری گوشت به عنوان بخشی از رژیم غذایی کم کربوهیدرات گفت: Jeff لیون معاون ارشد رئیس جمهور از مواد غذایی تازه برای Costco. انبار و زنجیره ای است که با توجه به تامین کنندگان جدید به ساحل تا گوشت آن را تامین کرد.

تایسون بزرگترین گوشت ایالات متحده آمریکا شرکت فروش در روز پنج شنبه به طور موقت بسته واشنگتن دولت, گوشت, گیاه, پس از بسته شدن دو میانه گوشت خوک گیاهان در روز چهارشنبه است که برای تولید میلیون ها پوند از گوشت هم کشتار حدود 35,000 خوک روزانه. Smithfield Foods, Inc., شرکت کارگیل شرکت ، JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. و هورمل غذاهای Corp. بسته اند و گیاهان در طی ماه گذشته منجر به قابل توجهی کاهش کلی در ایالات متحده تولید گوشت.

هفته گذشته ایالات متحده گوشت گاو تولید کاهش یافت و 24 درصد در مقایسه با ماه قبل از آن با گوشت خوک کردن 20 درصد و مرغ را 10 درصد با توجه به برآورد از CoBank, کشاورزی وام دهنده.

برخی از گوشت سفارشات در حال ورود ناقص به عنوان تامین کنندگان جلو و عقب در انواع و عمده گیاهان باقی می ماند بسته مواد غذایی مدیران گفت. زمین-گوشت گاو منابع کاهش دارد یک مواد غذایی منطقه ای اجرایی گفت: قیمت عمده فروشی خزنده هستند تا پس از سقوط رخ داده است که زمانی که بسته اتاق ناهار خوری کوتاه رستوران تقاضا است.

گوشت موجودی به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به تنگ ظرف مدت دو هفته به دلیل اخیر پردازش-تعطیلی کارخانه و موقت کمبود امکان پذیر است گفت: Pat LaFrieda مدیر اجرایی خود را به اسم گوشت عمده مستقر در نیوجرسی. این شرکت به طور معمول تامین مواد غذایی به Shake Shack , Inc. و رستوران دیگر اما در حال حاضر فروش بیشتر از موجودی خود را به فروشنده گفت.

گسترش Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید میان ایالات متحده گوشت-گیاهی کارگران انداخته است $213 میلیارد صنعت به درهم و برهمی است. گوشت شرکت های حمل و نقل دام و طیور به پردازش در گیاهان دیگر و در آوردن جوشکار به نصب سپر بین پردازش خط و ایستگاه های کاری. در مزارع برخی از خوک ها در حال حاضر در حال معدوم از آنجا که کشتارگاه بسته اند, کشاورزان گفت. در آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز این هفته اعزام به عنوان بسیاری از 1000 نفر از اعضای گارد ملی برای کمک به تحویل Covid-19 آزمون به گیاهان گوشت.

“ما دیده نشده وضعیت در طول عمر ما که در آن صنعت است قرارداد به عنوان به سرعت به عنوان ما را دیده اند در ماه گذشته” گفت: سایر یک CoBank اقتصاددان که تحقیقات تولید گوشت.

در Costco آقای لیون متمرکز شده است در تامین گوشت و مرغ که در این زنجیره نیاز به مطرح شده و فرآوری شده به مشخصات خاص. کسانی که صنایع ذاتا کمتر برای تعطیلی و یا موج فروش در زنجیره تامین خود را چون حیوانات تربیت در مقادیر بسیار دقیق به دیدار انتظار می رود تقاضای او گفت:. Costco است جلسه تقاضا در حال حاضر او گفت: اما با توجه به کار با تامین کنندگان جدید برای پر کردن سفارشات در صورت نیاز با برخی از آن ایالات متحده آمریکا تامین کنندگان گیاهان انتظار می رود برای حدود دو هفته آقای لیون گفت.

برای مرغ که در آن Costco متخصص در بدون استخوان بدون پوست سینه که 99 درصد چربی این شرکت در حال کار با گیاهان به طور موقت عرضه این محصولات به صورت اضافی در روز در هر هفته آقای لیون گفت.

‘ما دیده نشده وضعیت در طول عمر ما که در آن صنعت است قرارداد به عنوان به سرعت به عنوان ما را دیده اند در ماه گذشته است.

— آیا سایر اقتصاددان کشاورزی دهنده CoBank

خارج شده است خرید بیشتر محصولات معمولا به مقصد رستوران, کار برای کمک به تبدیل گیاهان مورد استفاده برای مواد غذایی خدمات به خرده فروشی و همچنین باریک گوشت طبقه بندی به تمرکز بر روی سریع ترین فروش اقلام مانند پایه استیک کاهش به ساده سازی زنجیره تامین گفت: یک فرد آشنا با این وضعیت. فروش وکیوم-کیسه مهر و موم نیز رو به افزایش در خارج, نشانه خریداران در حال خرید مواد غذایی آنها قصد دارند برای حفظ این فرد گفت.

تاد آلن مدیر گوشت و غذاهای دریایی در در Raley زنجیره ای مواد غذایی در وست ساکرامنتو, کالیفرنیا., گفت: این شرکت با دریافت حدود 80 درصد از آن مرغ سفارشات در حالی که گوشت آن فروش را افزایش حدود 67% از مارس. آن را به تازگی حذف محدودیت در خرید مرغ اقلام شده است و قادر به نگه داشتن بیشتر موجودی در انبارها برای دیدار با تقاضا اما از آن است که پرداخت بالاتر قیمت عمده فروشی برای برخی از محصولات از جمله 30% بیشتر برای گوشت شانه و حدود 80 درصد بالاتر برای داخل پا بخش است.

“اگر ما را به از دست دادن پول به توان رقابتی ما,” او گفت:.

چند بسته گیاهان بازگشایی در این هفته. شرکت کارگیل را Hazleton, Pa. کارخانه بسته در 7 آوریل پس از نزدیکی Covid-19 موارد مشخصی. بیش از دو هفته گذشته این شرکت نصب پلاستیک, ورق پی وی سی, بین ایستگاه در خط پردازش, راه اندازی طرح برای بررسی کارکنان درجه حرارت در وسط شیفت گذاشته و یک راه ورودی و خروجی برای ماشین ها و کارگران است.

اوایل این هفته حدود 60 درصد روز شیفت کارکنان در حال بازگشت به کار و 70% برای شیفت شب انجام داده بود خیلی بالاتر از انتظارات شرکت کارگیل گفت.

نوشتن به یعقوب Bunge در [email protected] سارا Nassauer در [email protected] و Jaewon کانگ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>