رشد کسب و کار شما در Harborside

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک رفت و آمد در رویا. معماری چشم انداز. یک قابل زندگی در محله. یک شهر در یک شهر است. Harborside موقعیت منحصر به فرد; سازگار اقتصادی شبکه; و چشم نواز و قابل پیاده طراحی باعث می شود آن محل ایده آل برای رشد یک کسب و کار در زمان به چالش کشیدن.

دقیقه از مرکز شهر منهتن شهر جرسی اسکله به مدت طولانی برگزار جغرافیایی مزیت برای کسب و کار است که می خواهم برای حفظ دسترسی به نیویورک بازار (و نیویورک کارکنان) در حالی که پرداخت نیوجرسی, قیمت. به تازگی redeveloped Harborside می افزاید: به کسانی که منافع تجاری و مسکونی محله با زرق و برق دار, معماری فضاهای زندگی برای هر شیوه زندگی, پا-ترافیک-سنگین فضاهای خرده فروشی و مقصد از eateries.

Harborside عناصر کار را به خوبی با هم چرا که آنها ساخته شده است تا ارگانیک—ابتدا با جامعه است. “اولین چیزی که ما انجام دادیم این بود راه اندازی میز و صندلی در خارج. فقط میز و صندلی. ما می خواستیم برای دیدن اگر مردم خارج بشین اگر آنها را کشتی. و آنها را در خیل” به یاد می آورد Michael J. DeMarco مدیر عامل شرکت MackCali ملک Corp. “سپس ما اضافه شده موسیقی است. ما اضافه فروشندگان مواد غذایی. ما به ارمغان آورد یک سالن غذا. بیشتر مردم همچنان ادامه داشت. از آغاز آن بوده است در مورد فراگیر آوردن مردم با هم. شما احساس خوب زمانی که شما وجود دارد.”

به عنوان اجتماعی فاصله اقدامات استراحت و مردم گرسنه برای تعامل انسان (و چیزی خوشمزه تر از پخت و پز خود را) گام از درهای خود را به دنبال جامعه Harborside ساخته شده است برای دیدار با این تقاضا است.


100 سال سابقه

Harborside باز, نور, با محبت, معماری حملات معاصر شکل ارائه می دهد و داخل سالن نمایش از رودخانه هادسون نیویورک افق. اما همه جا در طراحی مدرن شما را پیدا خواهد کرد لینک به منطقه گذشته طبقه. تیره فلزی و پس از اتمام چوب طبیعی عناصر جشن افتخار تاریخ به عنوان یک مرکز صنعتی و پورت. در منطقه آشپزخانه وز وز سالن غذا یک طبقه tiled ورزشی راه راه سیاه و سفید است که به یاد بیاورید منطقه تاریخی food mart در حالی که دیوار-اندازه عکس ها در تصرف این مجتمع صنعتی اوج.

قدیمی ترین بنای این مجموعه به سال 1930 زمانی که راه آهن پنسیلوانیا ساخته شده است آن را به عنوان یک مرکز ذخیره سازی. سه سال بعد ساختمان بود repurposed به عنوان یک راه آهن مرکز توزیع و تغییر نام Harborside ترمینال. اما اسکله اهمیت به عقب کشیده و حتی بیشتر.

شهر جرسی کشتی شروع عملیات در سال 1764 طولانی قبل از هر پل یا تونل متصل نیوجرسی به منهتن. این شد اولین سرویس کشتی در جهان به استفاده از بخار قدرت در سال 1812 و از طریق بسیاری از قرن 19 Jersey شهرستان یکی از شلوغ ترین ایستگاه های در جهان است. برای مردم و حمل و نقل به مقصد نیویورک خاموش کردم یک قطار در شهر جرسی اسکله به هیئت مدیره یک کشتی برای آخرین مرحله از سفر. مسافران ترک نیویورک و پیاده در شهرستان نیوجرسی بودند ملاقات با آرایه ای از واگن محدود برای نیوآرک, الیزابت, ترنتون و فیلادلفیا. امروز کشتی ادامه به پنج دقیقه سفر در سراسر هادسون به مسافران و گردشگران کارآمد و لذت بخش است به سفر بین Harborside و منهتن.

HARBORSIDE در خانه . . .

Harborside شهر-در-یک-شهر طراحی ارائه می دهد و ساکنان طیف وسیعی از فضاهای زندگی و منحصر به فرد, شهری, شیوه زندگی است. در Urby ساکنان زنده در شهرستان های شیک آپارتمان است که احساس می کند بزرگ و خوب طراحی شده است. Urby ساکنان لذت بردن از یک استخر آب شور, خود جیب پارک ساخته شده برای تابستان کباب و گاه به گاه آویزان و سگ پسند Woofgarden. Urby مشترک و امکانات تاکید بر جامعه پذیری و سرگرم کننده و یک تقویم کامل از وقایع خاص تضمین می کند شما هرگز گیر با هیچ چیز برای انجام به هنگام زندگی عادی از سر گرفته است.


بلوار مجموعه شامل سه ساختمان های با بیش از 1 ، 200 آپارتمان و 30 ، 000 فوت مربع از سرپرستی امکانات شیوه زندگی از جمله خدمات دربان کامل دولت از هنر مراکز تناسب اندام, شیک clubrooms گرم, هوای آزاد, استخر, جامعه greenscape با صندلی در فضای باز و منحصر به فرد آسمان بار و سالن. ارائه studio یکی-دو و سه خوابه خوابگاه بلوار مجموعه واحد از ویژگی های طبقه چوب جنگلی لذیذ, آشپزخانه, top-of-the-line پس از اتمام و لوازم پیاده روی در جعبه در-واحد واشر/خشک کن کف به سقف پنجره ها و تراس بزرگ در انتخاب واحد.

نزدیکی به منهتن قدرت, اما شما لازم نیست به ترک منطقه برای پیدا کردن شور و هیجان و الهام بخش است. برای ساکنان Harborside است که بیش از یک خانه پایه. آن را به یک خانه.

. . . و در محل کار

Harborside نخست فضای اداری, فضای خرده فروشی مهار آشپزی نقاط مهم و میزبان از امکانات آن را به یک خانه رویایی برای فضای تجاری. زیر بنای آن تمام منطقه را محل ایده آل.

زمانی که ارز فیزیوتراپی گروه outgrew اول آن Jersey شهرستان محل در سال 2018 مالک و فیزیوتراپیست Jaclyn Fulop نقل مکان کرد و عمل به Harborside.

پس از جابجایی, EPTG دیده است 30% افزایش بازدیدکننده داشته است. Fulop اعتبارات پا ترافیک در Harborside و همچنین به عنوان محل جدید. “من مشتریان از نیویورک آمده است که بیش از خود به استراحت ناهار از یک مرکز تجارت جهانی به دلیل آن را بسیار مناسب,” او گفت: قبل از coronavirus بیماری همه گیر. “این بازی تعویض شد. حتی اگر آن را تنها یک حرکت از چند بلوک آن را بسیار راحت تر به افرادی که می خواهید به در آمد خود را درمان فیزیکی و خارج.”

پس Harborside قبل شروع به توسعه دهندگان مشغول به کشت یک اکوسیستم متنوع از خرده فروشان به درایو ترافیک پا. Jersey City, coffee roaster Modcup قهوه در حال حاضر ساخته شده است یک اختصاص داده شده زیر را برای آن ظرافت بوداده brews زمانی که توسعه دهندگان دعوت خود را همراه قهوه کامیون و گله از مشتریان وفادار به Harborside.

با توجه به بنیانگذاران Travas Clifton Modcup فروش قهوه در خارج چه خواهد تبدیل به منطقه آشپزخانه به عنوان توسعه دهندگان امتحان فروشندگان دیگر برای سالن غذا. یک بار قبل بود که Modcup نقل مکان کرد عملیات خود را در داخل خانه است و در حال حاضر یک لنگر کسب و کار در Harborside.

طراحی با مواد غذایی داشته باشید

Harborside طراحی شده به عنوان یک مقصد برای foodies و هسته اصلی که هویت نهفته در منطقه آشپزخانه, مواد غذایی, سالن قرار دارد در یک تاریخی انبار صنعتی. داخل یک انتخاب سرپرستی منطقه رستوران پیشنهاد سفر شایسته کرایه از هر طیف. در منطقه شما را تازه پیدا بو داده قهوه با عطر و طعم پیچیده یادداشت, ناپلی پیتزا تنوری سنتی چوب اخراج کوره معتبر شمال هند راحتی غذاهای لیژ بلژیک وافل و طبیعی همبرگر همه زیر یک سقف.

آشپزی تجارب گسترش فراتر از منطقه, آشپزخانه درب. DomoDomo برنده جایزه آسیایی الهام گرفته از نیویورک رستوران باز دوم آن محل در Harborside را Urby ساختمان. DomoDomo Jersey شهرستان در خدمت رستوران معروف دست رول سوشی و به طور مداوم در حال تغییر “domokase” منو در هفت روز هفته.

فرهنگ مهم

به دور از به سادگی به عنوان یک مجتمع تجاری Harborside یک محل که در آن مردم زندگی می کنند و همچنین به عنوان یک مقصد برای سرگرمی و غنی سازی. قبل از پناهگاه در محل سفارشات Harborside افتخار یک تقویم کامل از رویدادهای فرهنگی از جمله گردهمایی جامعه یوگا دیدار با یو پی اس شعر, انتقاد شدید و تاریخی ارائه شده است.

“ما واکنش نشان می دهند به جامعه” DeMarco گفت. “ما برای باز کردن درب به گروه های محلی. ما میزبانی قومی حوادث; آبجو, شراب و ویسکی مزه; نمایشگاه صنایع دستی و حوادث برای گروه های حامی حقوق زنان و مبارزه با مواد مخدر اتحاد است. و اگر مستاجر می خواهید یک مهمانی کریسمس می خواهیم که بیش از حد.”

محل سکونت ،

اساسی Harborside است مزایای بسیاری است که یکی از پایدار قدرت: آن منحصر به فرد و پرطرفدار در محل. نشسته فقط در سراسر هادسون از پایین منهتن و در خدمت چند حمل و نقل سیستم های Harborside است و نزدیک به نیویورک از بسیاری از قطعات از نیویورک به دیگر بخش نیویورک. و نور سیستم راه آهن قرار می دهد بقیه از نیوجرسی در دسترس است. مهمتر از آن قدرت است که outlast اقتصادی موانع.

مسافران می توانید انتخاب کنید در میان چندین سریع و راحت گزینه های حمل و نقل. توسط کشتی باتری پارک پنج دقیقه دور. توسط مسیر آن را چهار دقیقه به مرکز تجارت جهانی. Harborside باعث می شود آن را آسان برای سفر با ماشین نیز با تخفیف در محل پارکینگ و فراوان Ubers و Lyfts.


خرس در ذهن که در آن طول می کشد به طور متوسط نیویورکر 35.9 دقیقه از خانه به کار و سود روشن می شود. در Harborside شما زمان کمتری را صرف رفت و آمد و زمان بیشتری زندگی می کنند. این که آیا شما یک مقیم و رفت و آمد به منهتن یا نیویورکر کار در Harborside شما عملا در حال حاضر وجود دارد.

اما مهمتر از همه Harborside نیست فقط نزدیک عمل آن را پر جنب و جوش, مکان زیبا برای زندگی با یک جامعه و شب زنده داری خود را. ساکنان و مسافران به طور یکسان جمع آوری شده در مانی این منطقه سالن به کشش بر روی چرم مبل, sip, کوکتل, بازی بیلیارد و باز کردن از پیچ در نوع تصفیه شده و صنعتی محیط شما فقط می توانید در اینجا پیدا کنید. و هنگامی که اجتماعی فاصله محدودیت سهولت آنها را یک بار دیگر.

Harborside رشد طولانی قبل از شروع به رکود اقتصادی گذشته و آن را ادامه خواهد داد و پس از این یکی. “در Harborside شما دقیقه به دور از شهر نیویورک و تمام مشتریان بالقوه و مشتریان و بازار وجود دارد, اما شما نیز در مکان نخست برای Jersey شهرستان گفت: Maria L. Nieves, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Hudson County Chamber of Commerce. “اسکله در شهرستان نیوجرسی فوق العاده افزایش یافته در 20 سال گذشته. و Hudson County و Jersey شهرستان ها اقتصادی رانندگان برای کل دولت است.”

برای مشاهده PDF اینجا را کلیک کنید.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>