رشد قوی: باغ گیاه شناسی برنامه ای برای بازگشایی ژوئن 15

Category: آرکانساس Comments: No comments

در مارس 18, Northwest Arkansas Democrat-Gazette , عکاس, J. T. Wampler عکس گرفت برای یک داستان است که میله میله به اجرا در روزنامه چه خبر! هنر و سرگرمی, مجله که یکشنبه است. قضیه این بود که باغ گیاه شناسی از Ozarks خواهد بود باز ماندن با وجود coronavirus نگرانی.

آن را در نهایت زمان برای اجرای آن عکس. تصمیم گیری های مختلف ساخته شد و باغ های بسته شده در پایان روز مارس 20; بازگشایی به اعضای دو ماه بعد در مارس 18; و استقبال عمومی دوباره در ژوئن 15.

برو و فراموش

باغ گیاه شناسی از رشته کوه اوزارک

وقتی که: بازگشایی ژوئن 15; ساعت خواهد بود 9 صبح تا 5 بعد از ظهر اما روز ممکن است محدود

که در آن: 4703 N. متقاطع جاده در فیتویل

هزینه: $4 (سنین 5-12); $7 بزرگسالان

اطلاعات: (479) 750-2620 یا bgozarks.org

دانه برای باغ کاشته شد در ژانویه سال 1994 زمانی که باغ گیاه شناسی جامعه از Ozarks گنجانیده شده بود. این مرکز در سال 2007 افتتاح شد و در 42 هکتار در اسپرینگدیل-فایت مرز در سمت شرق دریاچه فایت. در حال حاضر با 12 مضمون باغ در شش هکتار کشت و آرکانزاس ” تنها پروانه خانه باغ در عمل با این ماموریت به “آموزش عمومی در موضوعات مرتبط با گیاهان, حیوانات و سلامت به محل جشن و سرگرمی و به نمایش گذاشتن زیبا و منحصر به فرد زندگی گیاهی در Ozarks.”

باغ را, مدیر اجرایی, شارلوت A. تیلور می گوید این تصمیم به مقصد مورد علاقه برای برخی از 100,000 نفر در سال “آسان نیست … اما این به نفع همه است.” در پی آن بودند فرصت ها و چالش های, او می گوید.

“باغ خود شده است زنده و پر رونق بیش از دو ماه گذشته” او enthuses. “طبیعت فوق العاده است و بهار آمد به عنوان معمول است. باغداری کارکنان و داوطلبان باید بسیار سخت کار می کرد — 6 فوت دور از هر یک از دیگر — به نگه داشتن باغ در شکل و آماده برای مهمانان. آنها در زمان تمام زمستان گیاهان هرس بوته ها و به طور کلی آیا عمده تمیز کردن تمام فضاهای. برخی از تعمیرات ساخته شده اند نیز می شود.”

رنگارنگ سالانه خواهد بود آماده برای بازگشایی, می گوید مگان Lankford باغبانی و سرپرست همراه با نیلوفرهای ادریسی و استبرق.

“بزرگترین چالش ما بود لغو و یا به تعویق انداختن بسیاری از ما بهار و تابستان رویدادها” تیلور می افزاید: “از جمله علاقه مندی های سبز باغ سرآشپزها در باغ و کرم شب تاب پرت کردن. آنها در حال برنامه ریزی در حال حاضر برای تاریخ بعد یا امسال و یا در کنار.”

البته پول روی درختان رشد نمی کند — و یا گیاهان بومی.

“باغ به شدت متکی به کلی پذیرش رویدادهای مالی و اجاره” تیلور می گوید. “این فورا متوقف هنگامی که در باغ بسته است. آنچه که ما را نگه داشته که در حال عضویت — جدید و تمدید — و مالی سخاوتمندانه کمک های مالی. ما بسیار سپاسگزار از همه ما فوق العاده اعضای که هر چند باغ بسته شد تمدید و خرید عضویت برای دوستان. ما نیز ارائه کمک های مالی که باغ واجد شرایط برای به نگه داشتن ما درهای باز و آماده شدن برای آینده است.

“ما نمی تواند ما عادی در فرد گیاه فروش,” او می افزاید: “اما [ما] آن برگزار شد آنلاین و در آن بسیار موفق بود. ما را از دست ندهید دیدن همه ما وفادار اعضا و دوستان و نگاه به جلو به سال آینده.”

تیلور می گوید: باغ رفت و با یک فقط کاربران “نرم باز” مارس 18 به چند دلیل.

“ما قادر به انجام این کار بدون هر گونه معامله از پول به دلیل اعضا فقط کارت های خود را نشان داد” او آغاز می شود با سمت عملی از همه چیز. همچنین او می افزاید: “این یک راه جادویی برای اجازه دهید این حامیان بزرگ برای دیدن همه که اتفاق افتاده بود پس از 20 ماه مارس است.”

تیلور می گوید: این طرح به بازگشایی برای عموم ژوئن 15 اگر تمام اقدامات ایمنی در محل هستند. “این احتمال وجود دارد که ما ممکن است قادر به باز کردن هفت روز هفته در حال حاضر, بنابراین سازمان دیده بان برای جزئیات بیشتر در روز و زمان در وب سایت ما,” او توصیه می کند.

“ما باید تمام اقدامات احتیاطی توصیه شده توسط [مراکز کنترل بیماری] و دیگر سازمانهای بهداشتی” تیلور می گوید. “صورت پوشش فاصله دست ضد عفونی کننده در سراسر باغ و ما در حد ظرفیت اگر ما برسد ما محدود است. ساختمان است و باز نمی شود در این زمان از آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن آن را به درستی تمیز با ترافیک بالا ،

در همان زمان باغ کارکنان برنامه ریزی تابستان برنامه ای که تیلور امید را دوستان جدید به باغ و دوستان قدیمی به بازدید. فوق العاده سه شنبه شب یک فصلی اصلی از سر گرفته این هفته حمایت شده توسط واکر پایه و اساس است.

“با توجه به محدودیت ظرفیت وجود خواهد داشت نه سرگرمی” تیلور می گوید: این رویداد در حال انجام “اما ما هیجان زده برای دیدن مردم در باغ با بهره گیری از یک تابستان زیبا شب از 5 تا 8 بعد از ظهر،”

تیلور می گوید: یک هفته از کرم شب تاب, سحر و جادو, برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 12-18 را محل بسیار محبوب کرم شب تاب پرت کردن. از آن خواهد شد از ویژگی های “برخی از بخش های مورد علاقه کرم شب تاب پرت کردن اما در اندازه کوچکتر بیشتر کنترل فعالیت های” او می گوید. “همه بلیط فروخته خواهد شد در پیشبرد با تعداد محدودی در دسترس بودن هر شب با توجه به ظرفیت و محدودیت است. لباس تشویق خواهد! تابستان اردوگاه های برنامه ریزی شده و این جشنواره بین المللی که در تقویم در ماه سپتامبر.

“سبز باغ و سرآشپزها در باغ بودند به تعویق افتاد و در حال برنامه ریزی در حال حاضر,” تیلور می افزاید. “بدیهی است که همه چیز خواهد بود reimagined به جا چه امن و سالم در طول این زمان. سبز باغ است که برنامه ریزی شده برای اکتبر. 1 و سرآشپزها در باغ برای اکتبر. 27.”

تیلور می گوید او امیدوار است که بازدید کننده را از دست رفته دچار باغ به عنوان مقدار به عنوان اعضای هیات از دست رفته سالانه وزوز بهار.

“باغ گیاه شناسی از Ozarks یک جواهر از شمال غربی آرکانزاس” او می گوید: با افتخار. “ما تنها باغ گیاه شناسی در کشور و تنها پروانه ای در دولت است. ما در حال تامین شهر از فایت یا هر سازمان دولتی بنابراین ما تکیه بر پذیرش عضویت حوادث, اجاره و برنامه های آموزشی را به باغ باز است. ما هیئت مدیره و کارکنان امیدوارم که ما قادر به انجام درست آن در سال آینده در حالی که ما همچنان به رعایت تمام مقررات بهداشت را به همه ما امن است.”

“فعال بودن در خارج از منزل است که همیشه بهترین چیز برای همه-به خصوص در حال حاضر در طول این زمان از coronavirus می گوید:” شارلوت تیلور, مدیر اجرایی, باغ گیاه شناسی از Ozarks. “ما امیدواریم که که هر کس می خواهد برای لذت بردن از باغ گیاه شناسی از Ozarks اغلب برای از بین بردن استرس, marvel در طبیعت و یادگیری از کارشناسان است.” (NWA Democrat-Gazette/J. T. Wampler)

آن را تقریبا زمان برای روشن تابستان در باغ گیاه شناسی از Ozarks. باغ بازگشایی به طور کلی پذیرش بازدید کنندگان در ژوئن 15. (NWA Democrat-Gazette/J. T. Wampler)

گل بهار آمده اند و رفته اند در حالی که باغ گیاه شناسی از Ozarks بسته شد اما باغبان وعده نیلوفرهای ادریسی استبرق و تعداد زیادی از یک ساله که باغ بازگشایی ژوئن 15. (NWA Democrat-Gazette/J. T. Wampler)

سارا پادگان معاون باغبانی سرپرست در باغ گیاه شناسی از رشته کوه اوزارک در فایت نشان داد هلندی را لوله تاک مارس 24 به عنوان او آماده برای باغ سالانه گیاه فروش. برگزار شد آنلاین فروش یک موفقیت بود اگر چه کارکنان از دست رفته دیدن بازدید کنندگان به طور منظم. (NWA Democrat-Gazette/Andy Shupe)

نان شهر ما در 06/04/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>