Grubhub به دست آورد برای $7.3 B توسط اروپا فقط خوردن غذای آماده

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در اروپا فقط خوردن Takeaway.com NV توافق به دست آوردن Grubhub برای $7.3 میلیارد دلار در یک معامله است که باعث ایجاد یکی از بزرگترین وعده غذایی-تحویل شرکت به عنوان coronavirus همه گیر درایوهای افزایش سفارشات.

آمستردام-بر اساس فقط خوردن غذای آماده گفت آن پرداخت خواهد شد $75.15 هر سهم برای Grubhub در همه سهام معامله است. Grubhub سهم افزایش قیمت 4 درصد در گسترش تجارت به حدود 62 در حالی که شرکت های اروپایی کاهش یافت و از 13 درصد.

معامله حاشیه بارگذاری Technologies, Inc. که تا به حال شده است در کسب مذاکرات با Grubhub برای ماه می باشد. فشار سیاسی پرسش در مورد اینکه آیا ایالات متحده تنظیم کننده را تایید چنین یک معامله است. این دو شرکت تا به حال نزدیک به تراز وسط قرار دارد در یک قیمت باقی ماند اما در تقابل بیش از مسائل دیگر از جمله شرایط فروپاشی هزینه برای Grubhub اگر معامله نمی تواند تکمیل شود مردم آشنا با این موضوع گفت: در ماه گذشته.


Grubhub راه اندازی خواهد شد فقط به خوردن غذای آماده به بازار ایالات متحده گسترش آن در حال حاضر-رسیدن به جهانی که شامل استرالیا و برزیل و کانادا علاوه بر آن پایگاه در اروپا است. Jitse Groen هلندی میلیاردر که غذای آماده در سال 2000 در اتاق خوابگاه دانشگاه بوده است به شدت به دنبال گسترش بیش از سال گذشته است. کمتر از دو ماه پیش غذای آماده دریافت آنتی تراست ترخیص کالا از انگلستان برای آن 8 میلیارد دلار کسب فقط خوردن.

مت Maloney, Grubhub مدیر ارشد اجرایی شروع به کمک این شرکت در سال 2004. او برای اولین بار ملاقات Groen چند سال بعد. آنها در حال حاضر توصیف یکی دیگر را به عنوان ارواح قوم و خویشی. “ما همان شرکت در قاره های مختلف” مالونی گفت: در مصاحبه روز شنبه. “وجود دارد این متقابل کیهانی تراز.”

در سال 2013 Maloney led ادغام Grubhub و بدون درز برای ایجاد آنچه پس از یک غالب مواد غذایی تحویل وب سایت. اما این شرکت به مراتب کاهش یافته است پس از آن. DoorDash Inc., رهبر فعلی در آمریکا و بارگذاری خورده اند تا سهم بازار را ترک Grubhub با 23 درصد تا پایان مارس با توجه به شرکت تحقیقات بازار دوم اندازه گیری.

تحویل مواد غذایی یکی از معدود بخش هایی از اقتصاد برای بهره مندی از گسترش ویروس در این سال به لطف مردم صرف زمان بیشتری را در خانه. Grubhub سهام است تا 39 درصد از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری های همه گیر در مارس هر چند هنوز هم تجارت در کمتر از نیمی از اوج آن در سال 2018 است.

حاشیه سود تنگ هستند و یا مدتی در تحویل مواد غذایی با توجه به رقابت سختی برای ورود محبوب ترین رستوران ها و اضافه کردن مشتریان. ناخالص فروش مواد غذایی به صورت Grubhub افزایش 8% به 1.6 میلیارد دلار در سه ماهه اول و شرکت ضرر و زیانی در حدود 33 میلیون نفر است. Uber ناخالص رزرو برای تحویل مواد غذایی افزایش 52 ٪ به $4.68 میلیارد دلار در مدت مشابه اما لشکر از دست دادن نیز افزایش یافت.

تحلیلگران بلند گفت: سود در تحویل مواد غذایی غیر قابل تحمل است و انتظار می رود تحکیم. Grubhub بزرگترین سهامدار کالدونیای سرمایه گذاری Plc حمایت برای فروش. “این بود که بهنگام واقعا به خوبی با Grubhub در یک افسرده قیمت” گفت: Vicars co-chief investment officer در سیدنی-شرکت بر اساس, که همچنین دارای سهام در acquirer. “آن را می دهد فقط به خوردن غذای آماده یکی دیگر از مهم سود استخر و آنها نشان داد که آنها می توانند با پیروزی در برابر بارگذاری در بازارهای مانند آلمان و هلند است.”

برای بارگذاری از دست دادن معامله است یک ضربه به این شرکت برنامه ای برای افزایش درآمد و در نهایت تبدیل به یک سود از تحویل مواد غذایی. این استراتژی به ویژه فوری با همه گیر بلند کردن اجسام تحویل مواد غذایی در حالی که decimating بارگذاری اصلی کسب و کار از سوار شدن نقطه. این شرکت با کاهش شغل و سمت کسب و کار به عنوان یک نتیجه. آن را با تکیه بر معاملات برای رسیدن به موقعیت بالا در بازار که در آن عمل می کند.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی بارگذاری گفت: این شرکت معتقد است که این صنعت نیاز به تحکیم اما آن است که نه علاقه مند به “انجام هر گونه معامله در هر قیمت و با هر بازیکن است.”

مذاکرات بین Uber و Gruhub آغاز شده و قبل از همه گیر و گرم می شود تا در ماه آوریل یک فرد آشنا با این موضوع گفت. برخی از مشاوران مالی کار در مقابله با اشاره به آن در داخل به عنوان پروژه چکرز گفت: این فرد که نخواست شناسایی شود چرا که بحث شد ، Grubhub شناخته شده بود به عنوان قرمز, Uber به عنوان سیاه و سفید و فقط به خوردن غذای آماده بعد از ظهور به عنوان جید. Uber و Grubhub موافقت کرده بود در یک نسبت ارزش نهادن به Grubhub سهام در 1.925 به بارگذاری در وضعیت آنها کار کردن یک چارچوب برای تامین امنیت تصویب قانونی دو نفر آشنا با این موضوع گفت.

تنش بین مدیریت دو شرکت بودند جوش در هفته های اخیر مردم آشنا با این بحث گفت. در میان نقاط از مشاجره: این نقش برای Maloney و دیگر Grubhub مدیران در حال بارگذاری و طرح واشنگتن جذابیت توهین آمیز بود که انتظار می رود به یک سال و نیم یکی از مردم گفت.

مالونی گفت: Groen با او تماس پس از بلومبرگ اولین گزارش در مذاکرات بین Uber و Grubhub ماه گذشته. بحث پیشرفت به سرعت. “آنها می دانستند که قیمت به ضرب و شتم” مالونی گفت. Grubhub مالی مشاوران شد Evercore Inc. و Centerview همکاران و فقط به خوردن غذای آماده شد, توصیه بانک آمریکا Corp. و Goldman Sachs Group Inc.

فقط خوردن غذای آماده گفت Maloney خواهد شد پیوستن به هیئت مدیره و اجرای آمریکای شمالی کسب و کار. “مت و من دو تا از باقی مانده مواد غذایی تحویل جانبازان در این بخش با ما کسب و کار مربوطه در نوبه خود از قرن البته در دو قاره های مختلف” Groen در بیانیه ای گفت. “هر دوی ما یک اعتقاد راسخ دارد که تنها کسب و کار با کیفیت بالا و سود و رشد را حفظ خواهد کرد در بخش ما.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>