Grubhub, حال بارگذاری می خورد و ممکن است به زودی به صورت تحویل-هزینه کلاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شورای شهرستان در روز پنج شنبه قرار است به آن مهم ترین گام به سوی ترک خوردگی در مواد غذایی-تحویل شرکت که قانونگذاران می گویند در حال غذا خوردن رستوران درآمد.

یک بسته از صورت حساب است که شامل 10% کلاه در هزینه های تحویل انتظار می رود که معرفی شده در این شورا به طور منظم شنوایی. صورتحساب از Councilmen علامت Gjonaj و فرانسیسکو ملا همچنین نیاز به تمام مواد غذایی و تحویل شرکت های دارای مجوز توسط وزارت امور مصرف کننده.

Gjonaj اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که او می خواهد برای کمک به تحویل صاحبان مقابله با “آسمان بالا هزینه” از Grubhub و بارگذاری می خورد.


صورتحساب خواهد بر تمام تحویل سیستم عامل است که به اتهام هزینه های بالاتر از 10٪. یک نیویورک تایمز تحلیل یافت بارگذاری می خورد به گران ترین, با 91% نشانه گذاری برای برخی از اقلام است. اما این قانون می آید ماه پس از مبارزه بین Gjonaj و Grubhub, شهر بزرگترین تحویل شرکت است.

در یک ایمیل به بیانیه Grubhub سخنگوی گفت: “خودسرانه کلاه مخالف حس مشترک—اگر شما بگویید نیویورک رستوران که آنها فقط می تواند فروش پیتزا برای یک چهارم و قهوه برای نیکل هیچ کس را در خدمت پیتزا یا قهوه. به سادگی قرار دادن این لایحه را بریده بریده کسب و کار برای mom-and-pop رستوران ها و صدمه زدن به مصرف کنندگان در این فرآیند است.”

نهفته دشمنی

Grubhub دستگیر شده بیش از دو سوم از نیویورک تحویل مواد غذایی در بازار ماه گذشته با توجه به اندازه گیری دوم. مقدار رشد در نیویورک به شیکاگو شرکت مستقر در آمد از طریق آن با ادغام بدون درز در سال 2013.

بدون درز تن به تن خود را به عنوان یک نیویورک داستان موفقیت—جشن 20 سال در کسب و کار در سال گذشته—و Grubhub به ارث برده برخی از این حسن نیت. اما درک عمومی تبدیل شده به شدت سال گذشته است. در طول یک شورای شهر شنوایی در تابستان صاحبان رستوران گفت: این شرکت هزینه های بالا بودند فرسایش سود خود را. اخباری که Grubhub بود جمع آوری هزینه ها در تماس های تلفنی که منجر نشد هر غذا سفارش.

“بدون آنها شما مرده; با آنها آن است که آهسته مرگ” Gjonaj قبلا گفته Crain را در مورد رستوران ها با استفاده از نرم افزار.

Grubhub ارائه یک گوشی جدید سیستم سفارش در اوایل سال جاری که گفته جلوگیری از هزینه های بی جا. به به چقدر این شرکت به اتهام رستوران مقامات اصرار دارند که پلت فرم مشتری را افزایش می دهد فرکانس پرداخت هزینه های آن را. شرکت رهبر رد شکایت در مورد پلت فرم در مصاحبه با Crain را در پاییز.

“همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که در حال بازی کردن, تماس تا محلی عضو شورای شهر, تلاش برای ایجاد یک دسته از مشکل” Grubhub مدیر عامل مت مالونی گفت.

در ضمن این شرکت گزارش کاهش فروش در اواخر سال گذشته. مقامات سرزنش “promiscuous” مشتریان مهاجرت به برنامه های دیگر.

کسانی که رقبا—بارگذاری می خورد DoorDash و Postmates—به نظر می رسد محتوا به اجازه Grubhub بود چهره بحث در نیویورک است. Uber را بلافاصله بازگشت و درخواست برای نظر. یک DoorDash spokeman گفت: این شرکت به نظر می رسد به جلو به ادامه کار با محلی مقامات منتخب.”

لوایح در زمان بد برای DoorDash که بزرگترین سهم از نیویورک تحویل بازار است. شرکت محرمانه ثبت مدارک برای ارائه عمومی اولیه پنجشنبه braving یک بازار است که به نوعی به تکنولوژی شرکت در 12 ماه گذشته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>