گارد در Rikers Island است coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک نگهبان در شهر نیویورک Rikers Island زندان دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس گفت: یک سخنگوی اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 11,000 اصلاحات افسران که در شهر نیویورک است.

آسیب دیده گارد با این نسخهها کار در ایست بازرسی امنیتی استفاده می شود برای ورود به Rikers Island زندان مرکب و مقامات اتحادیه های آموخته شده در سه شنبه شب که افسر به حال آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: Michael Skelly سخنگوی اصلاح افسران خیرخواه انجمن.


الیاس Husamudeen رئیس اتحادیه اروپا روز چهارشنبه در گفتگویی گفت که افسران او در ادامه به عدم ماسک و دستکش و سایر تجهیزات به آنها را امن نگه دارید در طول این بحران بهداشت عمومی. او گفت: مسئولان شهرستان متوقف نمی در فرد ملاقات در زندان تا یکشنبه شب روز پس از اتحادیه اول به نام برای آن است.

خبر می آید به عنوان وکلای دفاع و حمایت از گروه های به طور فزاینده ای به درخواست قضات برای آزادی زندانیان از زندان با استناد به پتانسیل خطر ابتلا به کروناویروس در زندان های شلوغ اغلب شناخته شده اند که با شرایط غیر بهداشتی و فقیر مراقبت های بهداشتی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>