گینس اعلام €1.5 میلیون صندوق برای حمایت از جوامع در ایرلند

Category: وب وایر Comments: No comments

گینس اعلام کرد استقرار €1.5 میلیون صندوق حمایت از جوامع متاثر COVID-19 در ایرلند. صندوق را ببینید €1.2 میلیون دلار برای حمایت از کارکنان و نوار کنار بیشتر €300,000 به سالمندان آسیب پذیر مردم از طریق همکاری با تنهایی است.

اظهار نظر امروز اعلام الیور Loomes کشور مدیر از Diageo ایرلند گفت: “ما است که در حمایت از مجوز تجارت در هفته گذشته از طریق آنچه که بی سابقه دوره همانطور که همه ما با هم کار کنند برای امن نگه داشتن مردم از طریق بسته شدن از محل مجوز در سراسر کشور است.”

“امروز ما اعلام حمایت بیشتر از 1.3 میلیون یورو و ما خواهد بود با همکاری با شرکای ما در تجارت از طریق شرکای ما مجوز Vintners انجمن و Vintners فدراسیون ایرلند (vfi املاک) در چگونه ما می توانیم حمایت از نوار کارکنان به حداکثر اثر با استفاده از این بودجه در چه بسیار سریع در حال حرکت وضعیت است.”

صحبت امروز Donall o’keeffe, مدیر عامل شرکت, مجوز Vintners ارتباط گفت: “این بی سابقه بار و مهم آن است که ما را با هم بکشد و نشان دادن همبستگی میان نوار جامعه است. علاوه بر این کمک های مالی برای خدمات برای افراد مسن بسیار مورد نیاز و بر اساس مشارکت است که ما در جای خود با تنهایی و گینس پرداختن به انزوا در میان ما افراد مسن جامعه”.

همچنین صحبت های امروز, vfi املاک اجرایی Padraig Cribben گفت; “با بسته شدن بارها در سراسر کشور در تلاش برای محافظت از خود جوامع محلی آن را به ما یادآوری اهمیت به دنبال یکدیگر از طریق این چالش برانگیزترین زمان ها است.”

در علاوه بر این به کمک های مالی خود را از €300,000 گینس نیز حمایت از تیم خود را در سنت جیمز دروازه آبجوسازی و گینس انبار به پشتیبانی تنهایی را دوست یابی خدمات.

شان Moynihan, مدیر عامل شرکت به تنهایی و گفت: “گینس شده است حمایت از ما برای بیش از سه سال در یک پیشنهاد به آدرس انزوای اجتماعی اما در حال حاضر که ما به این نیاز بیشتر است. اخبار امروز اضافی €300,000 است که به ایجاد یک تاثیر قابل توجهی. این حمایت به ما کمک خواهد کرد تا در ادامه به ارائه خدمات حیاتی برای افراد مسن که نیاز به حمایت اضافی و در حال تجربه افزایش انزوای اجتماعی در این زمان.

پس از وقوع COVID-19 ما شده اند دریافت حجم عظیمی از تماس های تلفنی به ما تلفنی از مردم در سراسر ایرلند و ارائه پشتیبانی هفت روز هفته به کسانی که به آن نیاز دارید. این ما را قادر به ادامه به ارائه و گسترش این بسیار مورد نیاز خدمات است.”

امروز اعلام کرد که بخشی از یک ابتکار عمل گسترده تر خواهد شد که می بیند گینس و Diageo تعهد در منطقه از €3 میلیون نفر در سطح جهان به جوامع و نوار تجارت است.

——

در مورد گینس:

گینس شرکت تاسیس شد در سال 1759 زمانی که آرتور گینس امضا 9,000 سال اجاره در سنت جیمز دروازه آبجوسازی در دوبلین. دم با استفاده از چهار مواد تشکیل دهنده طبیعی و آب جو (malted & بوداده), رازک و مخمر گینس در جهان است, محبوب ترین, تنومند. یاد آبجو دم در 49 کشور جهان به فروش می رسد و در بیش از 120. ترین های گینس فروخته شده در بریتانیا و ایرلند و ایالات متحده آمریکا و نیجریه و کامرون است. همه گینس مصرف در ایرلند و بریتانیا دم در سنت جیمز دروازه آبجوسازی. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت www.guinness.com لذت بردن از گینس معقول. بازدید www.drinkaware.ie

در مورد تنهایی:

به تنهایی یک سازمان ملی است که پشتیبانی و سبب افراد مسن به سن و سال خوش و خرم و ایمن در خانه. ما از افراد و خانواده خود را با دیگر سازمان ها و مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور به بهبود زندگی افراد مسن است. ما با همه افراد از جمله کسانی هستند که تنها, جدا, بی خانمان در فقر زندگی می کنند و یا در مواجهه با مشکلات دیگر. ما به حمایت آنها را از طریق این چالش ها برای کمک به آنها در پیدا کردن طولانی مدت راه حل.

به تنهایی ارائه پشتیبانی و دوست یابی هماهنگ پشتیبانی سن پسند مسکن و BConnect تکنولوژی و خدمات اجتماعی. ما با استفاده از فردی حمایت از برنامه ها و ارائه یک نقطه تماس برای افراد مسن برای دسترسی به, سلامت, اجتماعی, مراقبت, مسکن و سایر خدمات برای بهبود فیزیکی و عاطفی و سلامت روانی. به تنهایی قادر می سازد تا نتایج از جمله بهبود کیفیت زندگی جامعه فعال سازی و اجرای استراتژی های ملی.

اگر شما و یا هر کسی که شما می دانید نیاز به پشتیبانی لطفا تماس بگیرید به تنهایی در 0818 222 024 یا بازدید از وب سایت www.alone.ie

در مورد Diageo:

Diageo یک رهبر جهانی در نوشیدنی الکل با یک مجموعه فوق العاده از مارک های سراسر ارواح و آبجو و شراب دسته. این برندها عبارتند از: Johnnie Walker, تاج سلطنتی, J&B بیوکنن و ویندزور whiskeys, Smirnoff, Cîroc و Ketel One vodkas کاپیتان مورگان, Baileys دان خولیو Tanqueray و رکوردهای گینس.

Diageo جهانی شرکت و محصولات ما در بیش از 180 کشور در سراسر جهان است. این شرکت ذکر شده است در هر دو بازار بورس لندن (DGE) و بازار بورس نیویورک (DEO). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Diageo ما مردم مارک های ما و عملکرد ما در www.diageo.com. بازدید Diageo جهانی مسئول نوشیدن منابع www.DRINKiQ.com برای اطلاعات ابتکارات و راه برای به اشتراک گذاشتن بهترین عمل است.

جشن زندگی هر روز در همه جا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>