ذخیره و متولد شدن دوباره دو جداگانه تجربیات معنوی. نویسنده H. بروس Louise شد و خوش شانس بود که او همسر خود را آنی به اشتراک معنوی خود راه می رود اما در سال 2016 نویسنده همسرش را از دست داده از پنجاه و هشت سال است.
 
با الهام از آنی مجله و صلح از ذهن است که احاطه او در طول چند روز گذشته نویسنده الهام گرفته شده بود برای نوشتن کتاب خود “گرفتن از بهشت است.” از سال 1972 زمانی که او غسل تعمید در روح القدس او از پروردگار تمام تجارب نوشته شده در کتاب. او شده است آموزش مسیحیت در محلی در مرکز تادیبی از سال 2006 است و دیده می شود بسیاری از زندانیان که آزاد از چند bondages و رفته اند برای زندگی بهتر. در زندگی خود را به او تحویل داده شده است از پایگاه الکل و پورنوگرافی.
 
در “گرفتن از بهشت” بولتون ، مذاکرات خود را در مورد دست زدن به شهادت شخصی از ایمان به او نوشت: کتاب و سهام شگفت انگیز حکمت معنوی مربوط به تقدیس روح است که روح القدس آشکار شد برای او.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد H. بروس بولتون ، و کتاب خود “گرفتن از آسمان” و یا به دریافت یک کپی در آمازون.
 
گرفتن از بهشت
نوشته شده توسط H. بروس بولتون ،
منتشر شده توسط WestBow مطبوعات
تاریخ انتشار: 15 مارس 2018
شومیز: $8.99
 
درباره نویسنده
 
H. بروس بولتون ، ازدواج کرده بود خود را به ارزش همسر آنی برای پنجاه و هشت (1958-2016) و “گرفتن از بهشت” است که با الهام از او و ایمان است. بولتون ، متولد شده است دوباره در مسیح است. او در حال حاضر زندگی در Northville, New York.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su