در این سال احمدیه جامعه مسلمانان جشن سالگرد 100 در ایالات متحده آمریکا است. مفتی محمد صادق نخستین اسلامی مبلغ به پا بر روی خاک از این ایالات متحده است. پس از ورود on Feb. 15, 1920 در فیلادلفیا پورت او را بازداشت گرفته شد قبل از اینکه پیاده به بازگشت به هند است. او نشان داد که هدف از سفر خود به موعظه پیام اسلام به آمریکایی ها است. مفتی محمد صادق موعظه کرده بود اسلام در انگلستان برای چندین سال قبل از آمدن به آمریکا ، او به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری و زندانی در فیلادلفیا بازداشتگاه در یک ماده از هفته صادق بود قادر به متقاعد کردن برخی از 19 نفر از ملیت های مختلف از میان بازداشت شدگان به قبول اسلام است. او منتشر شد و در مارس 1920.

مفتی محمد صادق مجموعه ای برای معرفی اسلام به عنوان توضیح داده شده توسط بنیانگذار احمدیه جامعه مسلمانان آمریکا به مردم از طریق سخنرانی ها و مقالات در روزنامه ها. او تاسیس ماموریت او این ستاد برای اولین بار در نیویورک و سپس در شیکاگو است. او جعلی تماس با دیگر جوامع مسلمان است که تا به حال مهاجرت به ایالات متحده از کشورهای عربی و از کشورهای بالکان. در سال 1921 او شروع به انتشار یک فصلنامه Moslem طلوع آفتاب است که تنها به طور مداوم منتشر اسلامی مجله برای 100 سال. مجله دفاع از اسلام در برابر اتهامات نادرست منتشر شده در روزنامه ها و مجلات.

توسط 1922 مفتی صادق جمع شده بودند جوامع تازگی تبدیل مسلمانان در شیکاگو و دیترویت, Gary, Ind., و سنت لوئیس. این از سفید و قهوه ای و سیاه و نژادها و همه موجودات با هم و بدون تمایز است. مفتی صادق بود و در سفر به طور گسترده ای به سخنرانی در مدارس و باشگاه ها و لژ. آفریقایی-آمریکایی بودند فعال ترین اعضای جامعه جدید است. چند تن از آنها شد بسیار موفق مبلغان تحت قادر رهبری مفتی صادق. او قبل از بازگشت به هند در سال 1923 مفتی صادق ایجاد کرده بود پر جنب و جوش فرهنگی جوامع از احمدی مسلمانان در بسیاری از شهرهای بزرگ در شرق و غرب میانه ایالات متحده است.

احمدیه جامعه مسلمان تاسیس شد و در سال 1889 در Qadian یک دهکده کوچک در ایالت پنجاب. بنیانگذار میرزا غلام احمد اعلام کرد که خشونت جهاد هیچ تحریم در اسلام; به جای قرآن خواستار مسلمانان به انجام دفاع از اسلام از طریق تلاش های اختصاصی برای پاک کردن خود روح و برای تبدیل شدن به یک مدل نقش برای دیگران به دنبال. این احمدیه جامعه مسلمانان پیشرو سازمان اسلامی را قاطعانه رد تروریسم است.

تبریک احمدیه اسلامی, جامعه, ایالات متحده آمریکا برای یک قرن از تلاش برای ترویج تحمل و هماهنگی میان بخش های مختلف قومی و مذهبی جوامع در ایالات متحده آمریکا است. اجازه دهید به ما بپیوندید دست به دعا که ماموریت احمد به تصویب می آید در طول عمر ما است و ما با چشم خود ما پایان قومی و مذهبی جنگ های پی در پی خشونت و نفرت بی پایان در جهان است. ممکن است اخلاق و عدالت و صلح وجود دارد. آمین.

نان دین در 02/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de