هانا ضعیف اما جاری شدن سیل هنوز هم تهدید در تگزاس و مکزیک

کورپس کریستی, تگزاس — A کاهش داد هانا ادامه داد: ضعف در دوشنبه اما آن باقی مانده هنوز هم تهدید به بارش باران و جاری شدن سیل به اب اشباع بخش هایی از جنوب تگزاس و شمال مکزیک است که خرید و فروش شده اند با افزایش coronavirus موارد است.

در حال حاضر گرمسیری, افسردگی, هانا بود 65 مایل در شمال فرسنیلو در دولت مکزیک از Zacatecas به عنوان آن بادهای ضعیف به حدود 25 mph ملی مرکز طوفان روز دوشنبه گفت:.

گزارش اولیه حاکی از هانا ریخته تا 15 اینچ از بارش باران در برخی از مناطق در جنوب تگزاس است. یکی دیگر از 1 به 2 اینچ می تواند در روز دوشنبه در مناطق جنوب تگزاس است که در حال حاضر آب وارد سیستم شوید. شمال مکزیک متحده Coahuila, Nuevo Leon و Tamaulipas می توانید ببینید اضافی 4 تا 8 اینچ از بارش باران احتمالا تولید رانش زمین در این مناطق است.

مرز جوامع که سیستم مراقبت های بهداشتی در حال حاضر تیره و تار توسط covid-19 موارد — با برخی از بیماران در حال airlifted به شهرهای بزرگ — ادامه دست و پنجه نرم کردن با هانا. وجود دارد هیچ گزارش فوری هر گونه مرگ و میر در هر دو طرف مرز.

هنری ون د پوت مدیر عامل شرکت از صلیب سرخ’ تگزاس سواحل خلیج فارس فصل گفت: این سازمان خواهد باز پناهگاه بیشتر با کاهش ظرفیت برای اطمینان اجتماعی فاصله. داوطلبان و مردم به دنبال پناه را تحت درجه حرارت چک و پزشکی حرفه ای اختصاص داده خواهد شد به هر یک از محل, او گفت:. برخی از نیاز به سرپناه داده می شود اتاق های هتل به نگه داشتن آنها را جدا از دیگران به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

یک ساختمان جامعه شناخته شده به عنوان “گنبد” در مرسدس تگزاس بود که در کنار مجموعه ای از آسمان که تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19 بودند و یا در معرض ویروس.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=CCCi1JLlViI]

ون د پوت تاکید کرد که مردم نباید تاخیر به دنبال کمک از آنجا که از virus و مقامات ساخت پناهگاه به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است.

در مرز مکزیک در شهرستان رینسا یک زایمان بیمارستان آسیب دیده بود با بارش شدید باران و آب بود, پمپ, مقامات گفت. برخی از بیماران تا به حال به نقل مکان به طبقه فوقانی و چند اردوگاه دیگر بیمارستان ها گفت: پدرو گراندوس مدیر مدنی برای حفاظت از, Tamaulipas دولت است.

کشورهای ساحلی درهم در این بهار به تنظیم اضطراری طوفان قصد دارد به حساب برای این ویروس و هانا اولین آزمون بزرگ است.

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اعلام روز یکشنبه سازمان مدیریت اضطراری فدرال مصوب اضطراری اعلام خواهد کرد که ارائه فدرال کمک.

هانا منفجر ساحل به عنوان یک دسته 1 طوفان عصر روز دوشنبه بعد از ظهر با وزش باد از 90 مایل در ساعت نه چندان دور از پورت منسفیلد است که در حدود 130 مایلی جنوب کورپس کریستی.

Myrle تاکر, 83, تلاش برای سوار کردن طوفان در یک قایق موتوری لنگر انداخت در کورپس کریستی مارینا. اما باد و باران منفجر کردن کشتی ویندوز. در نهایت امدادگران در یک قایق تفریحی قادر به او برسد و او را به ساحل. بسیاری از قایق دیگر سرازیر شدند و حمله توسط طوفان است.

بیش از 65,400 مشتریان باقی مانده است بدون قدرت روز دوشنبه در سراسر جنوب تگزاس از جمله کورپس کریستی, هرلینگن و McAllen, ابزار, مقامات گفت. که از اوج 200,000 اوایل صبح روز یکشنبه.

کورپس کریستی است که در Nueces شهرستان که در آن 60 نوزادان آزمایش مثبت برای covid-19 ژوئیه 1 به تاریخ 16 ژوئیه است. دورتر جنوبی در کامرون شهرستان بیش از 300 مورد جدید گزارش شده است تقریبا روزانه به مدت دو هفته گذشته. هفته گذشته نیز این شهرستان را از مرگبارترین بیماری همه گیر.

هانا آمد و نزدیک به سه سال پس از طوفان هاروی منفجر ساحل شمال شرقی کورپس کریستی, کشته شدن 68 نفر و باعث حدود 125 میلیارد دلار خسارت در تگزاس است.

در مکزیک در شهر ماتاموروس در سراسر از Brownsville, باران را تکان داد چادر در یک اردوگاه پناهندگان مسکن حدود 1,300 پناهجویان از جمله نوزادان و افراد مسن که شده اند در انتظار برای ماه برای دادگاه تاریخ تحت مهاجرت به ایالات متحده سیاست رسمی شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک است.”

در اقیانوس آرام در ضمن هاوایی اجتناب شود یک ضربه مستقیم دوشنبه از طوفان داگلاس به عنوان طوفان در حال حرکت به دور از اصلی جزایر هاوایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra