‘سخت تاریخچه’: Shiloh موزه برنامه به یاد می آورد 1856 قتل

Category: آرکانساس Comments: No comments

“من نمی دانم وقتی که من متولد شد. زمانی که جنگ داخلی به پایان رسید و من تقلا چهار یا پنج سال است.”

“قسمت سفید کودکان به فروش می رسد برای بیش از سیاه و سفید کودکان است. آنها با استفاده از آنها را برای دختران خانه.”

برو و فراموش

‘رو سخت تاریخچه:

نژادی و ترور مجازات در شهرستان واشنگتن’

زمان: 2 بعد از ظهر تا 7 مارس

که در آن: Shiloh موزه پاریس, تاریخچه 118 W. Johnson Ave. در اسپرینگدیل

پذیرش: رایگان

اطلاعات: 750-8165

“من toted آب برای یک سال تمام وقتی که من یک پسر بچه در مورد هشت سال است. من پسر آب برای زمینه دست. بعد من مشغول به کار در رشته خودم. آنها را به من نشستن بر دده سیاه را ردیف برای کمک به نگه داشتن او را.”

‘آنها می خواهم شما را در بلوک و فروش شما. که فقط به آنچه آنها می خواهم انجام — شما فروش. آنها می خواهم به لباس های خود را درست مثل شما بود به نوعی از یک جانور.”

شما بهتر نیست شما آنها را روز. اگر شما آنها را می خواهم به شما بگویم به خارج شدن از وجود دارد. شما بهتر است توقف در این سمت میسون-دیکسون خط یا. شما بهتر است توقف در طرف دیگر. هر زمان که یک [Negro] کردم بنابراین او نمی تواند ذهن آنها می خواهم او را و او شلاق. آنها می خواهم شلاق رایگان [نگرس] فقط همان آنها برده است.”

“هنگامی که من برای اولین بار شنیده ام آنها را به صحبت کردن در مورد آزادی من نمی دانم چه آزادی بود. استاد گفت: “همه شما را رایگان در حال حاضر. شما می توانید که در آن شما می خواهید به.’ آنها هرگز به شما یک چیز را هنگامی که آنها رهایی شما است.”

هیچ کس نمی داند دقیقا چه زندگی بود که برای بردگی مردم رنگ در قبل از جنگ داخلی آرکانزاس است. این واژه از “دنیا در برده داری: برده روایات از فدرال نویسندگان پروژه 1936-1938.” ذخیره شده در کتابخانه کنگره آن شامل بیش از 2.300 اول شخص حساب برده داری از جمله برخی از Northwest Arkansas.

به گزارش وب سایت “این روایات جمع آوری شد و در دهه 1930 به عنوان بخشی از دولت فدرال نویسندگان پروژه از آثار پیشرفت دولت بعد از تغییر نام پروژه کار دولت است. در پایان برده روایت پروژه مجموعه ای از ویرایش متن ها مونتاژ شد و microfilmed در سال 1941 به عنوان 17-حجم ‘, برده و روایات: عامیانه تاریخچه برده داری در ایالات متحده از مصاحبه با بردگان سابق.’ در 2000-2001 با حمایت اصلی از سیتی گروپ بنیاد کتابخانه دیجیتالی روایات از میکروفیلم نسخه.”

متاسفانه هیچ یک از کلمات خود را وجود دارد به داستان Randall هارون و آنتونی سه بردگی مردان آفریقایی-آمریکایی که به زندگی و فوت در شهرستان واشنگتن قبل از جنگ داخلی.

“آنچه ما در مورد آنها تقریبا به طور کامل بر اساس آنچه ما در مورد خود enslavers می گوید:” مارگارت هولکوم محلی مورخ که صحبت خواهد شد 7 مارس در شیلوه موزه اوزارک تاریخ است. “Randall به بردگی گرفته شده بود توسط خانواده David Wilson Williams. هارون و آنتونی برده بودند توسط جیمز مونرو باشه. آنها زندگی می کردند در شهرستان ریچلند جنوب شرقی فایت نزدیکی زمان بعد الکینز (آرکانزاس).

“مشخص است که Randall در حدود 26 سال در سال 1856; هارون و آنتونی سنین ناشناخته” هولکوم می افزاید. “به احتمال زیاد همه آنها سه به عنوان زمینه دست به عنوان بخشی از یک بردگی نیروی کار که تبدیل بومی شکارگاه و ارضی بیابان در اطراف ریچلند نهر به یک مرکز کشاورزی.”

هولکوم عضو Washington County جامعه یاد پروژه ائتلاف ایجاد شده در سال 2018 است. روآن الیوت خود را هماهنگ.

“در آوریل سال 2018 دو تن از اعضای ائتلاف حضور داشتند باز از یادبود ملی برای صلح و عدالت در منطقه Ala., با این مساوی عدالت ابتکار” الیوت میدارد تا داستان. “ملی امید اختصاص داده شده است به میراث سیاه بردگی مردم بودند که ترس و وحشت توسط cnn, humiliated با تبعیض نژادی و indignities از Jim Crow. این یادبود در نظر گرفته شده است به عنوان یک هوشیار و معنی دار جمع آوری فضایی برای انعکاس در کشور ما سابقه نژادی و بی عدالتی و قدرت مقاومت و ایستادگی مردم سیاه و سفید.

“الهام گرفته و عمیقا نقل مکان کرد و با تجربه” الیوت و همکار بازگشت به فایت و “مشترک ما افکار و احساسات در مورد آن با یک دوست که پس از سازماندهی یک جلسه از مردم علاقه مند به ایجاد یک بنای یادبود برای قربانیان نژادی و ترور در منطقه ما بی سابقه باشد.”

“شبیه به مساوی عدالت ابتکار بنای یادبود واشنگتن کانتی نشانگر با نام واقعی قربانیان برنامه ریزی شده است به عنوان یک راه برای افتخار زندگی بدرفتاری و قتل مردم سیاه و سفید,” الیوت توضیح می دهد.

راندال و هارون و آنتونی سه نام در این لیست است.

“سه مرد متهم به تلاش برای غارت و سپس حمله جیمز بون در شب 29 مه 1856,” هولکوم ادامه داستان. “پس از بون مرگ آنها زندانی و تلاش برای قتل است. مورد ساخته شده بود بر شایعات.”

با توجه به هولکوم دادگاه منتشر شد هارون برای فقدان شواهد و هیئت منصفه تبرئه آنتونی از اتهام قتل.

“با اینحال هارون و آنتونی بدون محاکمه اعدام توسط یک اوباش در تاریخ 7 ژوئیه 1856 جایی بین فایت و بون مزرعه” هولکوم می گوید. “فورت اسمیت روزنامه حساب گزارش داد که برخی از اعضای دادگاه تلاش برای تضعیف اوباش, اما به هیچ اثر.”

Randall رد شد محاکمه مجدد و به دار آویخته شد توسط ایالت آرکانزاس در اوت. 1, 1856, هولکوم می گوید به احتمال زیاد در پای چوبه دار هیل در نزدیکی میله پرچم از آنچه در حال حاضر فایت ملی گورستان.

هیچ کس نمی داند چه اتفاقی برای هر یک از بدن خود را.

“اسارت بی رحمانه است سیستم از صفات انسانی به طور موثر از بین بردن بردگی فردی هویت و تشخص می گوید:” هولکوم. و فقط به دلیل بردگی مردم در شمال غربی آرکانزاس نیست چیدن پنبه در رحم, می سی سی پی گرما معنی نیست که کیفیت خود را از زندگی بسیار بهبود یافته است.

“در شهر خدمت آنها در هتل liveries و در خانه و کسب و کار ثروتمند معاملات مردم است. در حومه شهر از آنها به عنوان زمینه دست با برخی از خدمات داخلی. برخی از آنها اجاره به سفید دیگر خانواده هایی که نمی تواند به استطاعت خرید یک بردگی فرد آشکار” هولکوم توضیح می دهد.

از 9,936 زندگی مردم در شهرستان واشنگتن در سال 1850 1,199 از آنها را به بردگی گرفته شدند آفریقایی-آمریکایی و 14 آزاد شدند مردم از رنگ. و “اگر چه رایگان نژادهای ممکن است لذت می برد برخی از آزادی های آنها بیش از حد قرار گرفتند به همان استانداردهای اجتماعی به عنوان کسانی که به بردگی گرفته شدند,” هولکوم می گوید.

واشنگتن کانتی جامعه یاد ائتلاف پروژه ساخته شده تا از “فعال اعضای جامعه محلی مورخان دانشگاه آرکانزاس مدیران و استادان جوان حرفه ای و بازنشسته و افراد مردم سیاه و سفید مردم” می خواهد برای ایجاد بنای یادبود برای “منعکس کننده بر این حقیقت که به بردگی نژادی و بی عدالتی نژادی و ترور بخش هایی از تاریخ جامعه ما” الیوت می گوید.

“نشانگر قرار داده خواهد شد در تاریخی اوکس گورستان [در فایت] تاسیس در سال 1867 به عنوان اولین برنامه ریزی سیاه گورستان در واشنگتن کانتی” هولکوم می گوید. “این جایگذاری انتخاب شد از میل به پرستش سه مرد در یک فضای مقدس.”

هولکوم بومی شهرستان واشنگتن است که در بازنشستگی اش, تحقیق خانواده و تاریخ محلی. او بزرگ و نوه جوزف هولکوم اولین شهردار اسپرینگدیل و همسر اول خود Cener بون بود که بخشی از سخت تاریخچه از سال 1856.

الیوت هماهنگ کننده Washington County یاد پروژه مهاجرت از مینه سوتا پس از بازنشستگی از کار او به عنوان یک مربی و مدیر منطقه و در حال حاضر یک عضو جامعه فعال در فیتویل.

خود را در برنامه “رو سخت تاریخچه: نژادی ترور مجازات در واشنگتن کانتی” است که برای برنامه ریزی 2 p. m. 7 مارس در شیلوه موزه اوزارک سابقه در اسپرینگدیل.

“هنگامی که ما صحبت در مورد اوزارک تاریخچه منظور ما همه سابقه در آرکانزاس Ozarks همه داستان می گوید:” آلین پروردگار مدیر شیله موزه. “این بدان معناست که ما نه تنها بگویید مبارک داستان یا داستان افتخار لحظات بلکه-و شاید از همه مهمتر — داستان از سختی و درد و از دست دادن, مرگ بدرفتاری و تبعیض و موضوعات مشابه. بدون سابقه است و بدون این مسائل و اگر ما به آنها بگویید که ما هرگز نمی خواهد از آنها یاد بگیرند. آنها ممکن است در واقع مهم ترین داستان را بگویید اگر چه سخت و دلخراش است.

“هرگز خوب یا بد زمان به بحث در مورد مسائل دشوار” او می افزاید. “نکته مهم این است که شما در مورد آنها صحبت کنید.”

نان شهر ما در 03/05/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>