هارپر ویجر ما و جهان را از تاریکی به انتشار صوتی اولین تولید Vampire: The Masquerade: راه رفتن در میان ما

Category: وب وایر Comments: No comments

HarperCollins با خوشحالی به اعلام انتشار VAMPIRE: THE MASQUERADE: WALK AMONG US (هارپر ویجر ما; 16 ژوئن 2020) صوتی-برای اولین بار سه نفر از ترسناک novellas در مجموعه Vampire: The Masquerade جهان از تاریکی یکی از محبوب ترین بازی های نقش خواص در جهان است.

“دنیای تاریکی است که یک transmedia نام تجاری است که امروز همه چیز را از بازی های ویدئویی برای همهجانبه حوادث. اما آن آغاز شده و با کتاب: کلمه نوشته شده ما ایجاد مجتمع جهان فانتزی تاریک و آن را در خون ما” شان Greaney نام تجاری مدیر برای جهان تاریکی در Paradox Interactive گفت. “برای سال, داستان مخاطبان را تشنه پس از عمیق و پیچیده خون آشام داستان. با این مشارکت HarperCollins را معرفی خون آشام طرفداران به کل جهان پر از های جذاب و پیچیده ، ما هیجان زده به بازگشت Vampire: The Masquerade به جریان اصلی داستان با این کتاب های صوتی.”

سازمان دیده بان شان Greaney پیام در مورد کتاب صوتی در اینجا.

ظریف ترسناک و دوزخی سیاست جهان تاریکی نشان داده شده در یک نور جدید در Vampire: The Masquerade: Walk Among Us, spotlighting ترور گرسنگی و قدرت خویش و قوم آنها به عنوان هرگز قبل از دیده شده است.

در یک گوسفند در میان گرگ توسط Genevieve Gornichec افسردگی و افراط گرایی دست در دست یک زن جوان در می یابد همراهی در تاریکی… در چاپ خوب توسط کاساندرا Khaw یک متکبر tech فرض می آموزد اهمیت خواندن چاپ خوب در قرارداد برای جاودانگی و… در سرزمین شیر و عسل توسط کیتلین سار آرمان و اخلاق دست انداز سر با اشتها در خون ،

سه داستان بسیار متفاوت از سه درخشان مشخص صداهای اما همگی در یک چیز مشترک هستند: گرسنگی هرگز متوقف نمی شود و برای کسی که به تجربه و قدرت و بسیاری دیگر در حال رفتن به احساس درد است.

می گوید هارپر ویجر ما مدیر تحریریه دیوید Pomerico, “Vampire: The Masquerade همواره مانند یک نیروی قدرتمند در جامعه بازی آن تقریبا تکان دهنده وجود ندارد بسیار در چاپ مجموعه در جهان از تاریکی است. این فرصت را که به سه دختر بسیار متفاوت و بسیار قدرتمند داستان با سه باور نکردنی نویسندگان جوان بسیار هیجان انگیز است و به وضوح یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای هارپر ویجر و هارپر صوتی.”

در مورد نویسنده:
Genevieve Gornichec ممکن است تلاش کرده اند تا عمده در Vikings زمانی که او در کالج, اما او همیشه جایگاه ویژه ای در قلب او برای خون آشام ها. در اصل از کلیولند, اوهایو, او در حال حاضر زندگی می کند و حتی عمیق تر در این میانه با شریک زندگی خود را, چند خزندگان و بسیار grumpy cat. او تمام طول اولین رمان جادوگر قلبمنتشر شده در اوایل 2021.

کاساندرا Khaw یک نویسنده در یوبی سافت مونترال. او داستان نامزد شده است منبع جایزه و انگلیسی فانتزی, جایزه, و بازی او نوشتن برنده آلمانی جایزه بازی. شما می توانید پیدا کردن او داستان کوتاه در مکان هایی مانند F&SF Lightspeed و Tor.com. او رمان چیزی جز سیاه شدن دندان ها در حال بیرون آمدن از Nightfire جدید Tor ترسناک اثر در سال 2021.

Caitlin سار نویسنده و گسترده-گرد اورنده احشام زندگی می کند که در نزدیکی پورتلند اورگان است. مجهز به یک انسان شناسی مدرک و منافع ناسالم در تاریک و خوفناک او می نویسد: ترسناک-آغشته نظری, داستان, از تمام طعم. او اولین رمان درخشان مردهاست در حال حاضر از هارپر ویجر. او نوشته است به صورت کابوس مجله و دو ترسناک گوتیک پروژه های در بال: یک رمان کوتاه ، زرد Jessamineقریبالوقوع از نئون شوکران در سال 2020 و مرگ جین لارنسیک تمام طول رمان با St. martin’s Press, دلیل در 2021. Caitlin نیز کار می کند در روایت طراحی برای تئاتر تعاملی و بازی و پرداخت شده است به طراحی قطعات بدن. او همیشه در lookout برای راه های جدید برای تحمیل بی خوابی است. پیدا کردن بیشتر از کار خود را در www.caitlinstarling.com

در مورد این روایت:
اریکا Ishii است که یک بازیگر شناخته شده در درجه اول برای صدای خارج از قاب در بازی ها و انیمیشن های او شنیده می شود در نقش پیشرو در رویای پدر: پدر دوستیابی سیم کارت تالیا, Mobile Suit Gundam روایت (NT), Fire Emblem, قهرمانان, Battlestar Galactica: بن بستو Sailor Moon SuperS, در میان دیگران. اریکا عمل کرده و با میزبانی های متعدد جدید رسانه ها از جمله کامپیوتر و متفرقه, مهم, نقش, Nerdist, Screen Junkiesو Collegehumor. او در حال حاضر می توان در لا شب: Vampire the Masquerade.

Xe شن و ماسه است که یک Audie, صدای هنر, و, گوشی برنده جایزه راوی شناخته شده برای او معتبر و قانع کننده تحویل حدود 350 کتاب های صوتی و های صوتی سری متخصص در اولین فرد ادبی و epistolary, داستان, خاطرات, نظری, داستان و فریبنده عملکرد عاشقانه. او به رسمیت شناخته شده برای کار خود را توسط Salon, ناشران هفتگی, Library Journal, واژه ها, AudioFile مجله, منبع, مجله, و شنیدن ویراستاران برای عناوینی همچون زمزمه زنبور عسل, شادی و سرخوشی, همسر, در حال حاضر که شما به آن اشاره, سحر و جادو برای دروغگو, خون آب رنگو Bookburners.

نیل کاپلان است که احتمالا بهترین و شناخته شده در سراسر جهان به عنوان صدای Optimus نخست در سال 2001 را Transformers: Robots in Disguise. در پایان مقابل از طیف خیر و شر نهفته است برنده جایزه تجسم امپراتور Zarkon از دریم انیمیشن Voltron: مدافع افسانه ای.

در مورد HARPERCOLLINS:
HarperCollins Publishers دومین مصرف کننده و ناشر کتاب در رابطه با عملیات در 17 کشور جهان است. با 200 سال سابقه و بیش از 120 مارک چاپی در سراسر جهان هارپر کالینز منتشر حدود 10000 کتاب های جدید در هر سال در 16 زبان است و چاپ و دیجیتال فروشگاه از بیش از 200 ، 000 عنوان. نوشتن در سراسر ده ها تن از ژانرهای HarperCollins نویسندگان عبارتند از برندگان جایزه نوبل جایزه پولیتزر جایزه ملی کتاب جایزه نیوبری و Caldecott مدال و جایزه بوکر. HarperCollins که مقر آن در نیویورک است یک شرکت تابعه از اخبار پارسیان (Nasdaq: NWS, NWSA; ASX: NWS, NWSLV) و می تواند آنلاین بازدید در corporate.HC.com.

در مورد پارادوکس:
Paradox Interactive یک بازی ویدئویی توسعه دهنده و ناشر تحسین منتقدان بازی استراتژی franchises Europa Universalis, پادشاهان جنگهای صلیبیو Stellarisو همچنین به عنوان سن از عجایب Cities: Skylines, و بیشتر. این شرکت خریداری جهان از تاریکی نمونه کارها با نام تجاری در سال 2015 منتشر خواهد شد بسیار پیش بینی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 بازی ویدیویی در سال 2020 است.

فراتر از تبارها 2, طرفداران دنیای تاریکی که بسیاری از بازی های هیجان انگیز جدید و محصولات آینده راه خود را در سال 2020 و فراتر از آن. گرگینه: آخرالزمان – Earthbloodthe Werewolf با نام تجاری برای اولین بار تصویری بازی ورود, خواهد شد راه اندازی در سال 2020 است. Vampire: The Masquerade – Coteries نیویورک بعد از راه اندازی این ماه در نینتندو سوئیچ و کامپیوتر و Vampire: The Masquerade – Swansong آزاد در 2021. چهار Vampire: The Masquerade تخته خواهد آمد در سال آینده و “لا شب” a Vampire: The Masquerade جریان انقباض سری به تازگی گسترش یافته شامل “سیاتل در شب” یک جریان سری از لئامت بازی.

VAMPIRE: THE MASQUERADE: راه رفتن در میان ما UNABRIDGED

توسط Genevieve Gornichec کاساندرا Khaw و Caitlin سار

انجام شده توسط Erika Ishii Xe شن و ماسه و نیل کاپلان

در فروش: 6/16/20 | ISBN: 9780062994028 | قیمت: $26.99 | طول: 10 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>