چنگ فروشگاه های مواد غذایی, Inc. خرید 20 فروشگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

اسپرینگدیل مبتنی بر چنگ فروشگاه های مواد غذایی, Inc. خرید 20 فروشگاه با پنج واقع در شمال شرقی آرکانزاس و 15 در جنوب شرقی میسوری.

شرایط معامله شد منتشر نشده است. فروشگاه ها خریداری شده بودن از شهر و کشور فروشنده از Fredericktown, میسوری, Inc., با توجه به انتشار.

آرکانزاس فروشگاه های درگیر در معامله واقع شده در هریسون (آرکانزاس), Highland, نیوآرک, Pocahontas و Piggott.

جدول زمانی برای رسیدگی نشده است به طور کامل کار می کرد اما هر دو گروه در انتظار آن به پایان خواهد رسید تا پایان تابستان با توجه به انتشار اخبار. این معامله هنوز به تایید شده توسط شهر و کشور بقال سهامداران خواهد شد و موضوع به علت سعی و کوشش و الزامات قانونی.

“فرصت ها مانند این بسیار نادر است” گفت: کیم Eskew رئیس جمهور و رئیس اجرایی از چنگ فروشگاه های مواد غذایی. “ما بسیار هیجان زده در مورد اضافه کردن این فروشگاه ها به ما تبریك خانواده است.”

چنگ است کارمند متعلق به اتحاد 92 فروشگاه های عامل در چهار ایالت آرکانزاس, اوکلاهما, میسوری و کانزاس است. استخدام بیش از 4500.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>