Hoffman تمرکز بازده به استوارت-هاس مسابقه

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. – کوین Hoffman قرار دادن یک میکروفن رها در تلویزیون پخش حرفه ای و با خاموش کردن شماره گیری را نشان می دهد رادیو. این moonlighting مباحث شده اند پارک به حداقل رساندن حواس او را پرت خود را به حداکثر رساندن خانواده اش اما قطعا شتاب هر گونه افکار در مورد بازنشستگی.

اگر او خود را نگه داشته نشان می دهد بحث Hoffman می تواند شکسته خود را news: وقت خود را در رسانه ها در وقفه اما مسابقه حرفه ای خود را است مایل از پایان برساند.

در 44, Hoffman است که نه تنها هنوز هم در لیست کوتاه از نسکار نخبگان رانندگان 2014 قهرمان جام حذفی است به درایو برای چند فصل پس از توافق برای دو سال تمدید قرارداد با استوارت-هاس مسابقه از طریق 2023 فصل است.

“من واقعا دوست دارم در مسابقه با این گروه از بچه ها و سازمان است که من در هستم” Hoffman گفت: روز شنبه در Daytona International Speedway. “من تمام زندگی حرفه ای و احساس می کنم مثل من در اینجا با یک گروه از بچه ها و مردم است که من تا به حال موفقیت با و برای من رفتن را از طریق چند سال بیشتر در ماشین فقط احساس ساخته شده است.”

Hoffman که 49 حرفه ای برنده و برنده سال 2007 دیتونا 500, را چند کلید امتیازات در زندگی حرفه ای خود را به متمرکز باقی می ماند به عنوان یک مدعی قهرمانی در SHR. یکی از این بیشتر رانندگان در گاراژ Hoffman داد تا خود را گاه به گاه کار تماس Xfinity سری مسابقات ورزشی و دیگر میزبان خود را در “ساعات خوش” نشان می دهد بحث در SiriusXM نسکار رادیو. او دارای دو فرزند جوان — او پسر Keelan یک ثابت خود را در کنار پدر در مسابقه آخر هفته — و می خواستم یکی دیگر از روز در طول هفته به صرف زمان با خانواده اش.

“چهارشنبه را فقط کار نمی کنند بسیار خوبی برای من با Keelan با چیدن او را از مدرسه و رفتن به رویدادها و فعالیت ها و چیزهایی که بعد از مدرسه. او واقعا آن را دوست دارم” Hoffman گفت. “این بود که یک قطعه از معادله است. دیگر قطعه ای بود که به منظور انجام است که مسائل درست نیست این فقط نشان می دهد. این جلسات تولید و زمان و شما باید چیزهایی که در آینده از نظر توسعه که در حال رفتن به یک مقدار زیادی از زمان در پایان سال برای دریافت آماده برای 2021 از یک آزمایش نبوده است.”

Hoffman شده است رکن اصلی در SHR پس از او سمت چپ ریچارد Childress مسابقه و به عضویت این سازمان در سال 2014. او برنده مسابقات قهرمانی در اولین فصل و 26 از خود 49 حرفه ای جام برنده برای تیم حمایت Hall of Famer تونی استوارت. Hoffman درایوهای شماره 4 فورد برای سحر و سوم به پایان رسید در فینال رده بندی هر یک از سه فصل اخیر-و رقابت برای قهرمانی در آخر فصل در پنج شش سال از فرمت.

“کوین Hoffman جهانی wheelman رهبر و مباشر از ورزش” SHR جمهور برت Frood گفت. “ما بسیار خوش شانس هستیم که او را به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استوارت-هاس مسابقه.”

او نه کاملا خود را تسلیم سمت شغل: Hoffman است که هنوز هم چهره کوین Hoffman, Inc., ورزشی و افراد مشهور-آژانس بازاریابی است که دارای موسیقی کشور, خوانندگان, مبارزان MMA و حتی خود شخص رانندگان نسکار در فهرست. KHI تا به حال یک صندلی ردیف جلو به یکی از بزرگترین UFC مبارزه در شرکت تاریخچه زمانی که Hoffman دوستان دونالد “کابوی” Cerrone مبارزه Conor McGregor ماه گذشته در مهمترین رویداد UFC 246.

“بخش آسان است انجام قرارداد و گرفتن چیزهایی که ورزشکار انجام می دهد” Hoffman گفت. “بخش سخت است که شما تقریبا مانند یک دربان خدمات از تلاش برای به انجام رساندن هر چیز دیگری و نقطه اتصال به حق مردم و مناسب برای آن دسته از مشتریان. آن است که همه به شدت متفاوت است و برخی از که می آید از ورزش های مختلف و لیگ های مختلف و شخصیت های مختلف.”

Cerrone به احتمال زیاد خواهد جست و خیز دیتونا زمانی که Hoffman تلاش برای تبدیل شدن به 13th راننده را به نفع دو دیتونا 500s و یک پیروزی خواهد آمد 13 سال پس از او تنها پرچم شطرنجی در “بزرگ آمریکا مسابقه.”

Hoffman می تواند به تلویزیون نکاتی در SHR انتخاب با Bowyer مجموعه به بیش از تماس Xfinity مسابقه برای روباه. اگر Hoffman آویزان کردن کلاه در پایان 2023 آن خواهد آمد با نسکار در آستانه امضای یک تلویزیون جدید قرارداد او گزینه شاید بازگشت به غرفه. سپس دوباره KHI می تواند همچنان به را خاموش و سریع تر از سرعت در دیتونا رک و بی پرده ترک او بیشتر تاجر از مسابقه تحلیلگر.

“KHI قطعا بزرگتر از من فکر کردم این امر می تواند در این نقطه اما رادیو و تلویزیون مسائل چیزی است که من بسیار علاقه مند در” Hoffman گفت. “من صحبت با برخی از دوستان من بیش از offseason فقط در مورد که در آن من بود و با همه چیز و همه گفت: من همان چیزی که. درست است که اگر شما با آن انجام می شود رقابتی کنار آن حفظ تعقیب آن طرف.”

کوین Hoffman توافق برای دو سال تمدید قرارداد با استوارت-هاس مسابقه از طریق 2023 فصل در روز شنبه. Hoffman موفق به کسب 49 جام نسکار مسابقه و 2007 دیتونا 500 در حرفه خود.
(AP/تری Renna)

ورزش در 02/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید