HBO امریکا را Dramedy سری TODXS NOSOTRXS (او او آنها) به اکران در ایالات متحده در مارس 27

Category: وب وایر Comments: No comments

TODXS NOSOTRXS (او او آنها) هشت قسمت نیم ساعت سری از HBO امریکا تحت کلی جهت ورا Egito. مجموعه شرح روز به روز زندگی می کند از آن سه شخصیت Rafa, Vini و مایع در LGBTQIA+ جامعه و معاملات با موضوع اغلب مسائل موجود در جامعه از قبیل درک گنجاندن پذیرش و استفاده از فراگیر زبان.

قسمت جدید از TODXS NOSOTRXS (او او آنها) اولین هفتگی در HBO لاتین آغاز جمعه, مارس 27 (10:00-10:30 p. m. ET/PT) و به طور همزمان در دسترس برای ایالات متحده مشترکین در HBO در حال حاضر ®, HBO GO ® HBO On Demand ®, و شریک زندگی جریان سیستم عامل است.

سری ستاره کلارا گالو که نقش Rafa یک جوان 18 ساله, غیر دودویی pansexual که تصمیم به ترک خانواده خود و حرکت به صفحه اصلی خود را پسر عموی Vini (Bra Macêdo) در سن پائولو. Vini در حال حاضر سهام این فضا با بهترین دوست خود Maia (Julianna گریس) و هر دو با تعجب به کشف کنند که رافا شناسایی با خنثی ضمیر و نه با زن یا مرد جنسیت. پس از ورود, Rafa توضیح می دهد که آنها Vini را gender-neutral پسر عموی خود را مرد یا زن پسر عموی.

ایجاد شده توسط نویسنده و مدیر ورا Egito همراه با Daniel Ribeiro و در همکاری با آلیس Marcone و Thays Berbe, TODXS NOSOTRXS (او او آنها) تولید شد توسط Luis F. Peraza روبرتو Rios, Eduardo Zaca و کلودیا Clauhs از HBO امریکا اصل; گیل Ribeiro مارسیا داوینچی و Margarida Ribeiro از Coiote و Heitor Dhalia و Egisto بتی از Paranoïd Filmes.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>