HBO تیم با Craig Mazin و Neil Druckmann به توسعه سری اقتباس از برنده جایزه بازی “آخرین ما”

Category: وب وایر Comments: No comments

Neil Druckmann (WGA و بافتا برنده جایزه نویسنده و کارگردان) و Craig Mazin (Emmy®گلدن گلوب و جایزه WGA-برنده برای HBO است “چرنوبیل”) را توسعه یک سری HBO اقتباس از برنده جایزه بازی های ویدئویی “آخرین از ما” اعلام شد امروز توسط HBO برنامه نویسی جمهور کیسی Bloys.

Druckmann و Mazin ارسال خواهد شد و اجرایی تولید; Carolyn اشتراوس (Emmy®-برنده برای HBO را “بازی تاج و تخت” و “چرنوبیل”) نیز اجرایی تولید همراه با Evan Wells (رئیس Naughty Dog). این پروژه یک تولید مشترک با Sony Pictures Television و در ارتباط با پلی استیشن محصولات. آخرین ما برای اولین بار تلویزیون سری از پلی استیشن محصولات.

بر اساس تحسین تصویری بازی “آخرین ما” طراحی و توسعه توسط Naughty Dog به صورت انحصاری برای PlayStation® سیستم عامل داستان بیست سال پس از مدرن تمدن نابود شده است. جوئل سخت بازمانده است استخدام به قاچاق الی 14 سال از سرکوب منطقه قرنطینه. چه شروع می شود به عنوان یک کار کوچک به زودی می شود, وحشیانه, دلخراش, سفر, به عنوان آنها هر دو باید گذشتن از سراسر ایالات متحده و بستگی به یکدیگر برای زنده ماندن است. HBO سری را پوشش وقایع بازی اصلی که نوشته شده بود توسط Druckmann با امکان اضافی بر اساس محتوا در آینده بازی عاقبت “آخرین از ما, قسمت دوم” که به آزادی در روز 29 مه سال 2020 است.

“این فوق العاده هیجان انگیز فرصت را برای ما به همکاری با کریگ, نیل, کارولین و تیم ها در, سونی, سگ شیطان و پلی استیشن را به دنیای مجازی از این بازی تحسین به زندگی” گفت: Casey Bloys.

“Neil Druckmann بدون سوال بهترین قصه گو کار در این ویدئو بازی متوسط و “آخرین ما” است که خود را magnum opus” گفت: Craig Mazin. “گرفتن یک فرصت برای انطباق با این نفس کار هنری شده است رویای من و من افتخار آن را در همکاری با نیل.”

“از اولین بار من نشستم به صحبت با کریگ من به همان اندازه دور توسط رویکرد خود را به روایت و عشق و درک عمیق از ‘The Last of Us'” گفت: Neil Druckmann. “با ‘چرنوبیل’ کریگ و HBO ایجاد تنش دلخراش عاطفی شاهکار. من نمی توانستم فکر می کنم بهتر همکاران را به داستان “آخرین ما” به زندگی به عنوان یک تلویزیون نشان می دهد. من فراتر از آن هیجان زده به همکاری با آنها.”

“این درست است هیجان برای ما در Sony Pictures Television. “آخرین از ما” یک دستاورد درخشان در داستان سرایی و شخصیت توسعه و ما خوش شانس هستیم که این فرصت را به کار با این تیم به انطباق با آن” گفت: Chris Parnell, co-رئیس جمهور Sony Pictures Television Studios. “این اولین بار است که از بسیاری از نشان می دهد ما قصد داریم به توسعه با دوستان ما در پلی استیشن محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>