بهداشت و درمان و بیمارستان preps برای سقوط تجدید حیات Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان Covid-19 موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر روند در شهر نیویورک رهبری تیم در سلامت و بیمارستان ها متمرکز شده است در پاییز و احتمال این که یک Covid-19 تجدید حیات می تواند همزمان با فصل آنفولانزا.

سلامت سیستم در حال حاضر خود را آغاز آنفلوانزا آماده سازی برای سقوط مارک اولین که تا کنون اتفاق افتاده است گفت: دکتر اندرو Wallach, افسر ارشد پزشکی به صورت سرپایی مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها.

که شامل اطمینان از سلامت سیستم اضافی واکسن آنفولانزا و فکر کردن در مورد repurposing برخی از زیرساخت ها در محل قرار داده برای Covid-19 به اداره آن واکسیناسیون Wallach گفت. آنs احتمال وجود دارد که افراد با ارائه flulike علائم در پاییز خواهد بود آزمایش Covid-19 و آنفلوانزا در همان زمان.


من فقط می خواهم مردم را به یاد داشته باشید که ما هنوز یک بیماری همه گیر در رفتن Wallach گفت: و آن رامهم است نه خود راضی می شوند.

در حال حاضر به عنوان شهر عازم آن مرحله به مرحله بازگشایی جهانی تست بسیار مهم برای موفقیت آن تلاش, او گفت:.

این شهرستان در حال حاضر در سرکوب فاز از این بیماری همه گیر و بنابراین هدف این است که برای به حداقل رساندن انتقال این ویروس است. عفونت های جدید باید زود به طوری که افراد مبتلا می توان از هم جدا شده و تحت نظارت او اضافه شده است.

کهs که در آن تست را به بازی می آید.

Wallach تاکید کرد که تست isnt “و انجام” برای همه است. تکرار آزمایش توصیه می شود برای افرادی که به اعتقاد آنها در معرض شده اند و یا در معرض خطر هستند و یا برای افرادی که partaken در فعالیت های گروه.

آن‘s واقعا کلیدی پیام به عنوان ما صحبت در مورد تست ما استراتژی در اینجا در شهر نیویورک خوب گفت.

برای کمک به گسترش دسترسی به, تست سلامت و بیمارستان ها باز کرده pop-up مراکز تست در برخی از شهرستانs بیشتر تحت تاثیر قرار محلات از جمله Soundview در برانکس و باغ کیو در کوئینز. آنs نیز ارائه تست از طریق یک جفت کامیون های تلفن همراه علاوه بر آن در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی.

Wallach گفت: آخرین چیزی که او می خواهد علامتی مردم را به انجام است را به سه حالت مختلف از حمل و نقل عمومی را مورد آزمایش قرار.

بهداشت و درمان و بیمارستان ها سخت در تلاش است برای افزایش خود را تست آزمایشگاهی ظرفیت و ایجاد روابط جدید ، یک منبع مداوم از بینی سواب و ویال به حمل و نقل آزمون و همچنین مواد شیمیایی به خواندن آنها بسیار مهم است او اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>