مراقبت های بهداشتی نوت بوک

Category: آرکانساس Comments: No comments

نظرسنجی: نیمی از سیاه پوستان احساس خطر می کنند

تقریبا نیمی از آمریکایی ها می گویند که آنها احساس کرده اند جان خود را در معرض خطر بودند به دلیل نژادی, پس زمینه با توجه به جدید رای گیری از سیاست های بهداشتی غیر انتفاعی قیصر بنیاد خانواده.

که در مقایسه با 26 درصد از پاسخ دهندگان هیسپانیک و 16 ٪ از پاسخ دهندگان سفید که احساس کردند که همان ترس نظرسنجی انجام شده در اواسط ماه ژوئن گفت.

بیشتر مردم سیاه نظرسنجی همچنین آنها متوقف شده و یا بازداشت شده توسط پلیس را تکذیب کرد, مسکن و یا یک کار و یا تا به حال شده است مانع از رای گیری به دلیل نژاد یا قومیت. به طور کلی بیش از 7 در 10 پاسخ دهندگان گفته اند که تا به حال تجربه کرده یکی از این موارد جدی از تبعیض است.

رای گیری از سازمان های غیر انتفاعی در طول مدت زمان مشابه یافت می شود که 64 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از تظاهرات اخیر علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در حالی که حدود 30% مخالفت با آنها.

اما کمی بیش از نیمی از مردم نظرسنجی گفت: آنها نگران بودند این تظاهرات منجر به افزایش coronavirus موارد در منطقه خود است.

مربوط به تظاهرات آن نیز برگزار شد در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش ادامه داد: در لیتل راک در روز جمعه.

UAMS به مطالعه گلدان CBD در حاملگی

یک آزمایش بالینی در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی در چگونه از ماری جوانا و cannabidiol (CBD) مصرف در دوران بارداری تاثیر می گذارد کودکان بعد از آنها متولد شد.

در این بررسی که نوشته شده بود بر روی یک وب سایت دولت این ماه ارزیابی سطح تتراهیدروکانابینول — ماده فعال در ماری جوانا-و CBD, در بدن باردار, بیماران که استفاده از این مواد.

این تحقیق همچنین به بررسی موتور های شناختی و اجتماعی توسعه در ماه های پس از تولد.

این مطالعه مهم است, توضیحات و گفت: در بخشی به دلیل افزایش قدرت ماری جوانا فروخته امروز نسبت به کاهش قدرت مواد مخدر از مطالعات انجام شده در دهه های قبلی.

این پروژه رسما در ماه فوریه آغاز خواهد شد و قرار دادن در ماه اوت 2021.

سرطان بحث این هفته برنامه ریزی شده

آرکانزاس سرطان ائتلاف قرار است میزبان یک کنفرانس های مجازی در این هفته به بحث در مورد وضعیت سرطان در نظر دارد.

در این سال آرکانزاس سرطان اجلاس تم “آن را به کسب و کار شما: پرداختن به سرطان در محل کار.”

در این جلسه خواهد بود و به دنبال آن “پاکسازی هوا در جوامع رنگ” کنفرانس که ویژگی های بحث و گفتگو در مورد پرداختن به استفاده از دخانیات در میان گروه های اقلیت.

حوادث سه شنبه و چهارشنبه. ثبت نام آنلاین در arcancersummit.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>