مراقبت های بهداشتی کارگر می میرد از ویروس, مقامات می گویند; نزدیک به 2000 زندانیان به بررسی برای انتشار

Category: آرکانساس Comments: No comments

اول سلامت مراقبت کارگر به مرگ به عنوان یک نتیجه از coronavirus در آرکانزاس گزارش شد یکشنبه در حالی که تعداد تایید موارد مثبت در کامینز واحد زندان افزایش 118 و نزدیک به 2000 نفر از زندانیان سراسر کشور در حال بررسی برای انتشار, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

به سلامتی کارگری که فوت کرده در Jefferson منطقه ای در بیمارستان بود و در ارتباط با اولیه خوشه ای از موارد گزارش شده وجود دارد, دکتر ناتانیل اسمیت از آرکانزاس وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در لیتل راک.

خانه سالمندان بیمار نیز درگذشت از بیماری آوردن تعداد کل coronavirus و میر مربوط به 40. هر دو مراقبت های بهداشتی کارگران و خانه سالمندان بیمار شد و زیر 65 سال اسمیت گفت.

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در دولت رز به 1,739 موارد افزایش 42 از شنبه با توجه به وزیر بهداشت. در مجموع 348 زندانی در کامینز واحد آزمایش مثبت برای coronavirus 118 بیش از گزارش روز شنبه.

بینالملل آسا هاچینسون گفت که 974 آزمون از زندانیان در کامینز واحد انجام شده است در طی دو روز. در مجموع 634 نتایج آزمون دریافت شده توسط یکشنبه, کنفرانس و سه زندانی در بیمارستان بستری شده بود.

دولت آزادی مشروط مدیره و وزارت اصلاحات را شناسایی کرده اند 1,990 زندانیان که به نمایش در خواهد آمد به تعیین که چگونه بسیاری از می تواند در زیر منتشر شد, در شرایط کنونی, هاچینسون همچنین گفت.

به گفته فرماندار دولت است و با توجه به آزادی زندانیان, به طوری که باید از شیوع بیماری رخ می دهد در واحدهای دیگر فضای کافی در دسترس خواهد بود برای منزوی کردن کسانی که تست مثبت است.

“ما باید به برخی از فضاهای خالی است که,” او گفت:.

بررسی برای جزئیات بیشتر.

قبلی:

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون و دکتر ناتانیل اسمیت از آرکانزاس وزارت بهداشت ارائه خواهد شد به روز رسانی در دولت covid-19 دیدگاه در 1:30 p. m. بررسی بازگشت به تماشای ویدئو زندگی می کنند.

[تصویری نیست بالا ؟ برای مشاهده اینجا کلیک کنید ” https://www.youtube.com/watch?v=YVYS2NQFljI]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>