مراکز بهداشتی و درمانی در تنگه مالی به عنوان آنها مبارزه برای حفظ خدمات در محل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک مراکز بهداشتی و درمانی—که در خدمت 2.4 میلیون نفر در پزشکی مناطق محروم—در تنگه وخیم مالی به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

آنها با دیدن قطره در کسب و کار و به دنبال بهتر بازپرداخت برای مراقبت های پزشکی از راه دور. آنها نیز کاملا آگاه است که 1.3 میلیارد دلار در بودجه فدرال نمی خواهد دور یک بار divvied حتی اگر اولویت بندی برای اکثر مناطق آسیب دیده.

این عوامل استرس زا کمک به کارکنان اخراج و ارائه دهنده furloughs و همچنین تعطیلی موقت و امکان دائمی هستند.

مراکز به طور متوسط تجربه کرده اند نزدیک به 60% کاهش در حجم. اکثر کارکنان را کاهش داده و یا ساعت. و به طور کلی آنها در حال از دست دادن در حدود 30 میلیون دلار درآمد در یک هفته.

پالوما Izquierdo-Hernandez, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سلامت شهری طرح شبکه ای از 12 مراکز در جنوب برانکس مرکزی هارلم و شمال غربی و ملکه و گفت: او به طور موقت بسته سه سایت.

گذشته از یک مرکز در تاج—که در نزدیکی شیوع این مرکز المهرست بیمارستان—بسیاری بهداشتی درمانی شهری و برنامه ریزی مراکز شده اند فیلدینگ فقط یک پیاده روی در هر روز. برخی از انواع مراقبت مانند دندانپزشکی و فن معالجه ودرمان امراض پا را متوقف کرده اند در دسترس نباشد.

“ما باید این فراوانی از ارائه دهندگان خدمات که در زمان ما یک مدت زمان طولانی برای استخدام که ما در حال حاضر احتمالا کردند,” Izquierdo-هرناندز گفت.

هر چند بهداشتی درمانی شهری و برنامه ریزی مشغول به کار به سرعت در آغاز ماه مارس به انتقال صدها نفر از آن از 1000 نفر از کارکنان به کار از راه دور و پزشکی از راه دور, خدمات, آن را در حال حاضر نگران بازپرداخت که برای مراقبت از.

مراکز دیگر هستند بیش از حد.

این telehealth میزان حدود یک سوم از آنچه به مراکز پرداخت می شود در فرد بازدیدکننده داشته است. علاوه بر این دولت نمی ساخت تا تفاوت بین آنچه که مراکز دریافت از موفق طرح پزشکی از راه دور و تلفن بازدیدکننده داشته است و خود را موظف فدرال نرخ.

رز Duhan, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه مراقبت های بهداشتی ارتباط از ایالت نیویورک گفت: مراکز “در حال گرفتن بودجه برای مراقبت با کیفیت بالا ارائه شده در این بحران — و بسیاری از آنها در حال حاضر برش کارکنان و بسته شدن درهای خود را.

“ما خواستار در نیویورک دولت به دنبال بودجه فدرال دستورالعمل ها و پرداخت های ما مراکز بهداشتی درمانی باور نکردنی کار آنها در حال انجام به نگه داشتن مردم از بیمارستان ها در حال حاضر” او افزود: “و برای اطمینان از مراکز بهداشتی و درمانی هستند در اینجا پست-Covid به ارائه مراقبت از جمله سلامت روان پشتیبانی از همه کسانی که به آن نیاز دارد را بدون در نظر گرفتن وضعیت بیمه و یا توانایی پرداخت.”

رابرت هیز, رئيس جمهور و مدیر عامل جامعه شبکه بهداشت و درمان اشاره کرد در یک ستون برای ایالات بیمارستان صندوق که اگر چه مراکز بهداشتی-درمانی نجات دولت برنامه Medicaid $13,000 برای هر یک قابل اجتناب بستری آنها در آستانه ورشکستگی تنها چند هفته به این بیماری همه گیر.

هیز همچنان به تماس برای بودجه اضافی برای مراکز. “وجود دارد یک نیاز فوق العاده ای در حال حاضر وجود دارد را برای رفتن به یک عظیم نیاز به Covid محو می شود,” او گفت:.

“همه چیز را که ما انجام می دهیم این است که به نگه داشتن دروازه سیل از مردم رفتن به اتاق اورژانس” Izquierdo-هرناندز گفت.

اما در دراز مدت تمرکز نیاز به تغییر به عقب اولیه و پیشگیرانه و مراقبت از افراد آسیب پذیر جوامع که در آن مردم به طور نامتناسبی تحت تاثیر بیماری های مزمن.

“ما برای زنده ماندن در حاشیه” Izquierdo-هرناندز گفت. “ما [ارائه] تغذیه و خدمات اجتماعی و سلامت آموزش و پرورش که واقعا بهبود مراقبت و همچنین مراقبت از بیمه.”

مراکز تعویق انداختن پرداخت به غیر ضروری فروشندگان و نیاز به تصمیم گیری های دشوار در مورد اینکه آیا تا به حال قادر به بازگشایی بعد از آن, او گفت:. اما نگرانی واقعی است که برخی از مراکز ممکن است زنده ماندن.

“اگر ما وجود دارد به ارائه خدمات چه کسی است؟” Izquierdo-Hernandez پرسید. “مردم فقط رفتن به مریض تر.” —جنیفر هندرسون

کوه سینا med دانش آموزان برای ورود به نیروی کار در اوایل


از دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای گفت: در آن سال چهارم دانش آموزانی که پذیرفته شده اند به کوه سینا اقامت برنامه های که آنها می توانند فارغ التحصیل مارس 15 اگر آنها موافقت خود را برای کمک به پاسخ به Covid-19 شیوع.

حدود 45 نفر از دانشجویان کلاس 2020 واجد شرایط هستند و آنها را به یک قرارداد با حقوق و مزایای کوتاه مدت کار اجرا خواهد شد تا زمانی که اقامت خود را شروع می شود ژوئیه 1. تا کنون 13 دانش آموزان متعهد شروع به کار پیش از موعد مقرر به درخواست بعد از امروز.

“ما بسیار افتخار از فداکاری و نوع دوستی از دانش آموزان ما و شور و شوق خود را برای کمک به بیماران ما و جوامع در این زمان تاریخی” دکتر دیوید مولر مدرسه دین برای آموزش پزشکی در بیانیه ای گفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو یک فرمان اجرایی را امضا شنبه که اجازه می دهد تا سال 2020 فارغ التحصیلان که پذیرفته شده اند به معتبر اقامت برنامه در داخل یا خارج از نیویورک به عمل دارو تحت نظارت یک پزشک مجاز نیست.

NYU دانشکده پزشکی در زمان مشابه مرحله در هفته گذشته با 52 دانش آموزان حضور مجازی فارغ التحصیلی و راه برای تمرین در NYU Langone بیمارستان.

این کارکنان مورد نیاز به عنوان فرماندار گزارش یک روز از 731 مرگ و میر در سطح ایالت افزایش تعداد نیویورکی که فوت کرده اند به 5,489.

تعداد Covid-19 مورد افزایش به حدود 139,000 سه شنبه تقریبا 77,000 از کسانی که در شهر نیویورک است. فرماندار گفت: تعداد بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسید به ثبات و نرخ جدید ICU پذیرش و لوله رو به کاهش است.

کومو گفت: نیویورک سیستم مراقبت های بهداشتی افزایش یافته است و ظرفیت آن به حدود 90000 تخت از حدود 53,000 تخت یک ماه پیش بود اما در مواجهه با یک چالش بزرگتر پیدا کردن به اندازه کافی پرسنل پزشکی.

امکانات مراقبت از بهداشت استخدام 7000 نفر از استخر بازنشسته و خارج از کارکنان دولت که در پاسخ به وزارت امور خارجه تماس برای کارگران است.

“کارکنان شده است یک مشکل” کومو گفت. “بهداشت و درمان کارکنان بیمار شدن. آنها overworked. آنها تاکید کرد. آنها تحت استرس عاطفی.” —جاناتان LaMantia

سهولت قوانین و مقررات بنابراین مراقبت در منزل ارائه دهندگان خدمات به طور کامل می تواند کمک کند با همه گیر امداد: گزارش


کاهش موانع قانونی می تواند اجازه می دهد صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سخت ضربه متحده مانند نیویورک برای کاهش بار Covid-19 در بیمارستان و پزشک دفاتر با توجه به یک گزارش جدید از انجمن ملی برای مراقبت از خانه و خانقاه و همکاری برای صفحه اصلی با کیفیت بهداشت و درمان.

گزارش تماس ها به صورت مختصر مجوز و واجد شرایط فرایند برای صفحه اصلی خدمات بهداشتی و درمانی و همچنین گسترش استفاده از فناوری برای مراقبت از تحویل.

هر چند مراکز مدیکر و مدیکید خدمات شده است در حال حرکت در مسیر درست با نظارتی اقدامات امداد بیشتر می تواند انجام شود به از بند باز کردن پتانسیل کامل از صفحه اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در پاسخ به همه گیر گفت: Brian Cunningham, مدیر اجرایی PQHH. قبل از پیوستن به مشارکت در 2018, کانینگهام صرف بیش از یک دهه در راس مراقبت از خانه انجمن ایالتی نیویورک و قبلا برگزار اجرایی و ارشد رهبری در حوزه بهداشت و درمان انجمن ایالتی نیویورک و بهداشت و درمان امنا ایالت نیویورک است.

پیشنهاد نظارتی اقدامات امداد شامل از بین بردن نیاز است که پزشکان باید به لحاظ فیزیکی ثبت سفارش برای مراقبت در منزل کانینگهام گفت و به رسمیت شناختن است که telehealth شمارش به عنوان یک خانه بهداشت بازدید در پرداخت دریافت کرده است.

مایکل برنشتاین معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس مسئول امور اداری در بازدید از پرستار خدمات از نیویورک به تازگی گفته Crain را در مورد اهمیت بودن نسبتا بازپرداخت از راه دور و مانیتورینگ بیمار. در علاوه بر این به ارائه بیشتر خدمات پزشکی از راه دور در طول همه گیر VNSNY آغاز پذیرش Covid-19 ارجاع از بیمارستان های محلی.

کانینگهام گفت: خانه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سخت ضربه متحده مانند لوئیزیانا و میشیگان ممکن است دریافت یک چشم انداز مثبت در درخواست از دیگر بخش های صنعت مراقبت های بهداشتی.

“ما نمی دانیم که چه چیزی جلوتر از ما در شرایط که در آن اضافی نقاط داغ خواهد بود, چه بیمارستان نیاز خواهد داشت و چه ظرفیت در حال رفتن به نیاز” کانینگهام گفت. “اما گسترده تر نقطه ای از این گزارش است که خانه بهداشت آماده و آموزش دیده و قادر بخشی از سیستم مراقبت های بهداشتی است که دارای تخصص در ارائه بالینی پیشرفته مراقبت در خانه را بسیار آسیب پذیر و بیماران است.” —J. H.

چرا نیویورک را بهتر مجهز به کمک بیمه در طول این بحران


پس از سالها رانندگی کردن آن بیمه, نرخ نیویورک آماده است برای دیدن یک افزایش چشمگیر مردم از دست دادن کارفرما مورد حمایت و پوشش بهداشت و درمان همراه با شغل خود را.

اما دولت گسترش برنامه های بیمه در سال های اخیر اضافه شده گزینه با توجه به جدید ایالات بیمارستان صندوق گزارش در حفظ پوشش در طول بیماری همه گیر.

“ده سال پیش از آن بود کبرا یا چیزی بسیار بالا-هزینه ناکارآمد فردی در بازار گفت:” پیتر Newell نویسنده گزارش و مدیر ایالات سلامت صندوق بیمه پروژه. “امروز با یارانه از طریق پوشش بازار این طرح ضروری و کاربردی در بازار فردی آن را به مراتب برتر است.”

نیویورک امور خارجه از سلامت بازار ارائه یارانه برای پرداخت حق بیمه به افراد با درآمد تا $50 ، 000 و خانواده چهار درآمد تا $103,000.

دولت طرح ضروری را فراهم می کند با پوشش حق بیمه از 20 دلار یا کمتر به کاهش درآمد مردم که برای مدیکید واجد شرایط به دلیل درآمد خود را و یا وضعیت مهاجرت. این برنامه را پوشش می دهد تقریبا 800000 نفر است.

نیویورک امور خارجه از سلامت بازار ایجاد کرده است یک دوره ثبت نام ویژه از طریق مه 15.

کسانی که گزینه های جایگزین برای کبرا قانون که اجازه می دهد تا مردم را به ادامه تحت کار خود را مبتنی بر برنامه ریزی برای حداقل 18 ماه. متوسط ماهانه بیمه گران است; آن 658 $برای افراد در سال 2018 یا $1,890 برای خانواده ها با توجه به UHF.

وجود دارد 369,000 جدید بیمه بیکاری ادعا می کند برای هفته پایان مارس 28 با توجه به آخرین اطلاعات از دولت و وزارت کار. که به نمایندگی از 2,674 درصد افزایش از همین هفته در سال گذشته است.

Newell گفت: پول از بیمه بیکاری و فدرال مراقبت عمل را مکمل بیکاری که در ترکیب می تواند در مجموع $1,100 یک هفته نمی count برابر واجد شرایط بودن برای پزشکی یا بهداشت کودک پلاس. اما از آن خواهد شد در نظر گرفته شود که تقاضا برای این طرح ضروری و یا یارانه, بازار طرح است. —J. L.

در یک نگاه


مدیکر پرداخت: مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: این توزیع $34 میلیارد دلار برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تامین کنندگان در هفته گذشته از طریق تسریع و پیشبرد برنامه پرداخت. آن منتشر شد یک برگه توضیح واجد شرایط بودن و بازپرداخت قوانین.

GOFUNDME اشتباه رفته: یک پرستار در نیوآرک مرکز پزشکی بث اسرائیل در نیوجرسی به حالت تعلیق در آمد توسط بیمارستان برای توزیع غیر مجاز, دنده محافظ پس از او و همکارانش مطرح شده بیش از 12000 دلار برای خرید ایمنی لوازم ProPublica گزارش شده است. پرستاران که مطرح شده این پول تا به حال شده است در مورد کمبود تجهیزات حفاظتی. بیمارستان گفت ProPublica این است که زیر CDC دستورالعمل ها و آموزش کارگران به استفاده مجدد از دنده در حالی که آن را با این نسخهها کار برای دریافت بیشتر منابع.

حقوق باروری: نیویورک دادستان کل Letitia James co-رهبری یک ائتلاف از هشت به طور کلی وکیل در درخواست وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای به تاخیر انداختن اجرای نهایی قانون که reinterprets یک بخش از قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به واجد شرایط طرح سلامت است که شرکت در دولت مبادلات به ارسال لایحه جداگانه برای سقط جنین خدمات. “این قانون نه تنها می ایستد در مقابل مستقیم به فدرال دستورات صادر شده توسط دولت است, اما به طور خاص تهدید به پا زدن کردن افراد برنامه های سلامت خود را به عنوان ما مبارزه با بحران بهداشت عمومی به خطر انداختن همه ما” جیمز در بیانیه ای گفت.

انسان دوستی: شهردار صندوق برای پیشبرد شهر نیویورک در همکاری با دبرا و لئون, سیاه, رابین هود Aramark و صلیب سرخ آمریکا ایجاد کرده اند نیویورک بهداشت و درمان قهرمانان برنامه به ارائه 300,000 تا 500,000 بسته های مواد غذایی و تمیز کردن و مورد مراقبت های شخصی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. سیاه و سفید خانواده متعهد $20 میلیون و متعهد شده است برای مطابقت با دیگر کمک های مالی به 10 میلیون دلار.

رابرت وود جانسون بنیاد گفت: آن را توزیع 50 میلیون دلار در کوتاه مدت کمک به ملی و سازمان های جامعه از جمله 5 میلیون دلار برای نیوجرسی باعث می شود. برخی از سازمان های خیریه دریافت کمک های مالی شامل تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ ملی داخلی کارگران داد و خیریه کاتولیک.


tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>