کمیته بهداشت و درمان صندلی مصرانه از قوه مقننه به تصویب لایحه ای است که گسترش مدیکید واجد شرایط بودن پس از زایمان

دولت ایالت Gustavo ریورا و مجلس ریچارد Gottfried روز چهارشنبه در جمع زنان و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و طرفداران در آلبانی به تماس در قوه مقننه به تصویب “فراتر از سه ماهه چهارم” لایحه.

این قانون که اخیرا به تصویب هر دو مجلس سلامت کمیته به ریاست ریورا و Gottfried را گسترش پس از زايمان پوشش برای مادران به یک سال پس از زایمان.

زنان باردار در حال حاضر واجد شرایط برای مدیکید در سطح بالاتر درآمد اما آنها نه تنها قادر به حفظ این پوشش به مدت 60 روز پس از زایمان. این لایحه اشاره می کند که نیویورک مرگ و مير مادران است حدود 20 مرگ و میر در هر 100000 تولد زنده و در بین زنان سه بار بیشتر احتمال دارد به مرگ از بارداری-علل مربوط نسبت به زنان سفید پوست.

بالا بودن نرخ مرگ و بیماری شدید هستند “به عنوان جدی می شود” Gottfried گفت:, و اضافه کرد که او می خواهد مردم “را به تمرکز بر آنچه ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار دنیوی بیماری به دلیل آنها می توانند به شدت محدود یک مادر توانایی به درستی برای مراقبت از یک نوزاد است و می تواند در معرض این نوزاد به بیماری است.”

هر چند دولت فدرال نیاز به پزشکی دولتی به ارائه برنامه های 60 روز از پوشش پس از تولد فراهم می کند و فدرال تطبیق دلار به انجام است که متخصصان سلامت معتقدند که 60 روز است که به سادگی کافی لایحه را یادداشت می گوید.

“بهترین شیوه برای کاهش مرگ و میر مادران و عوارض عبارتند از: ارائه پوشش مراقبت های بهداشتی برای یک سال کامل پس از تولد است که اغلب به عنوان ‘سه ماهه چهارم,'” این یادداشت را می خواند. “علاوه بر نظارت یک مادر جدید جسمی خوبی بودن آن مهم است برای حفظ دسترسی به سلامت روانی و ماده-استفاده – درمان اختلال خدمات در طول این زمان.”

طرفداران ستایش اند این لایحه به عنوان یک حس مشترک راه برای صرفه جویی در زندگی و بهبود سلامت مادران و کودکان است.

دولت اما همچنان خیره کردن چند میلیارد دلاری پزشکی بودجه شکاف.

اگر چه “مشروع و مهم هزینه های” در حال رشد سریع تر از پزشکی جهانی, کلاه, Gottfried گفت: این بدان معنا نیست که مادران جدید باید محروم از پوشش بهداشت و درمان. و نه وجود دارد که لازم است برای مقابله با مصنوعی, فلیپ فلاپ, او گفت:.

پیامدهای مالی این قانون باید هنوز مشخص نشده است.

مادران جدید Gottfried گفت: در حال یک “رفو جای خوب برای شروع” در گرفتن 100% از نیویورک به پوشش بهداشت و درمان. علاوه بر این مردم با صورتحساب های پزشکی بالا تمایل به بسیار مسن تر از مادران جدید او گفت: اما برای مادران جدید “حتی بیماری های کوچک می تواند به عواقب جدی است.”

“مراقبت های بهداشتی حرفه ای نزدیک به این جمعیت بسیار کاملا آگاه از نیاز به” Gottfried گفت.

پزشکان و ماماها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تبدیل پنج شنبه به حمایت این قانون است.

“زنان مراقبت های بهداشتی نیاز دارد نه پایان زمانی که بارداری می کند” Christa Christakis مدیر اجرایی در کالج آمریکایی متخصصان زنان و زایمان, منطقه دوم در بیانیه ای گفت. “این قانون تضمین می کند که زنان دریافت مراقبت های پزشکی از طریق ادامه می توانید به آدرس مسائل مربوط به سلامت است که بوجود می آیند در طول بارداری از جمله شرایط است که ممکن است تاثیر سلامت طولانی مدت است.”

بارداری مربوط به مرگ Christakis افزود رخ می دهد تا یک سال پس از زایمان. —جنیفر هندرسون

کارفرمای گروه مسائل راهنمایی در سلامت نیازهای پایین دستمزد کارگران


شمال شرقی گروه کسب و کار در بهداشت و درمان صادر شده است راهنمایی های جدید برای کمک به منافع رهبران آدرس سلامت نیازهای مراقبت از پایین دستمزد کارگران مبتلا به دیابت و افزایش هزینه های مرتبط با آنها.

این گروه برشمرد عواملی که باید در نظر گرفته برای مدیریت دیابت از جمله محدود کردن دسترسی به گزینه های غذایی سالم, استرس, قومیت و فرهنگ است. آن اشاره کرد که کاهش دستمزد کارگران مواجه با چالش های منحصر به فرد از جمله پتانسیل اثرات منفی از بالا معافیت طرح سلامت است که اغلب مورد علاقه این گروه از کارگران خود را کوچکتر حق بیمه.

نقش عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت در پیشگیری و مدیریت شرایط مزمن را به دست آورد قابل توجه در پزشکی جمعیت گفت: Candice شرمن مدیر عامل شرکت NEBGH. برخی از نیازها و تفاوت در کارکنان جمعیت, اما, اند به عنوان نزدیک در نظر گرفته شود.

“وجود شرایط خاص مانند دیابت که بیشتر شایع در میان کارگران دستمزد پایین تر” شرمن گفت. “برای بالاتر بگیر و دیابت است به اندازه کافی سخت بیماری به مدیریت. آن نیاز به مقدار زیادی از توجه و تغییر در شیوه زندگی.”

کارگران دستمزد پایین تر هستند احتمال بیشتری برای زندگی در مواد غذایی بیابان و یا مناطقی که فاقد پارک یا فضاهای باز که در آن به ورزش او توضیح داد. آنها همچنین ممکن است پدر و مادر تنها با مدت زمان محدود و بیشتر استرس های مالی خود را بالاتر بگير هستند.

برای کمک به رسیدگی به برخی از مسائل این گروه گفت: این توصیه می شود که کارفرمایان به پرداخت زمان در طول ساعات کار و یا اعطای یک روز و نیم برای معاینه سالانه. آن نیز توصیه می شود که کارفرمایان ارائه دسترسی به سایت های بیومتریک نمایش به کارکنان بینش خود خطر ابتلا به دیابت است.

توصیه های دیگر شامل ارائه خدمات مشاوره برای کمک به کارکنان انتخاب بهترین طرح بهداشتی برای نیازهای شخصی خود را و ساخت انسولین معاف از deductibles با هیچ و یا بسیار کم بیمار هزینه های.

از کارفرما دیدگاه مدیریت بهتر سلامت نیازهای مراقبت از پایین دستمزد کارگران مبتلا به دیابت می تواند کمک به اجتناب از غيبت و بهره وری پایین تر و حتی بالاتر از هزینه های مربوط به شرایط مانند بیماری های قلبی عروقی.

ایالات متحده مطالعات قرار داده اند هزینه تشخیص دیابت در حدود 330 میلیارد دلار در سال این گروه گفت. کم وضعیت اجتماعی و اقتصادی دو برابر خطر ابتلا به دیابت نوع 2. —J. H.

Downstate SUNY مشارکت به دنبال رشد تعداد کارشناسان بهداشت عمومی


Downstate SUNY علوم بهداشتی دانشگاه با همکاری یک جفت کالج های محلی برای تشویق آموزش و پرورش از کارشناسان بهداشت عمومی در جوامع محروم.

فارغ التحصیلان Medgar Evers دانشکده علوم بهداشت و فن آوری و وزارت بهداشت و علوم تغذيه در کالج بروکلین دریافت خواهد کرد اولویت پذیرش با توجه به برنامه کارشناسی ارشد در Downstate SUNY در دانشکده بهداشت عمومی.

هدف این است که برای گسترش سلامت عمومی دانش و جلوگیری از بیماری و ناتوانی در محروم شهری و جمعیت مهاجر.

Michele Greene, بروکلین استاد دانشگاه و معاون صندلی کارشناسی بهداشت در بیانیه ای گفت که همکاری با Downstate SUNY فراهم می کند دانش آموزان خود را با یک مسیر به “تبدیل به عوامل تغییر در جوامع خود.”

موافقت نامه با دانشگاه CUNY فعال خواهد شد واجد شرایط دانش آموزان در نظر گرفته شود برای پذیرش در این تابستان Downstate SUNY گفت.

آنها به دنبال یک قرارداد مشابه زده در سال گذشته با SUNY, پیر Westbury که به اولویت پذیرش دانشجویان کارشناسی در برنامه سلامت و جامعه است. دو التحصیلان که برنامه در حال حاضر ثبت نام در Downstate SUNY استاد بهداشت عمومی برنامه برای ترم جاری.

فراتر از تمرکز خود را بر جوامع محلی Downstate SUNY در دانشکده بهداشت عمومی تبدیل شده و توجه خود را به کار بین المللی در مقابله با کروناویروس.

Sergios-اورستیس Kolokotronis متخصص اپیدمیولوژی در Downstate SUNY مدرسه بهداشت عمومی اتحاد پیوست یک گروه جهانی دانشمندان در بررسی یک پایگاه داده از آخرین ژنومی اطلاعات در مورد ویروس. —J. H.

کوه سینا محققان پیشرفت دیابت دارو دسته کوچک موسیقی جاز


یک تیم از جمله محققان دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای نشان داد که یک رمان مواد مخدر ترکیب موثر در بازسازی انسولین تولید سلول های بتا با توجه به مطالعه منتشر شده در چهارشنبه , علوم ابتدایی پزشکیالکترونیکی.

ترکیبی از یک کلاس از مواد مخدر شناخته شده به عنوان GLP1R آگونیست های که در حال حاضر استفاده می شود به درمان افراد مبتلا به دیابت نوع 2 و هارمين که می توان در آمریکای جنوبی تاک ayahuasca بودند به رهبری یک انسان بالغ سلول های بتا پیوند به موش به تکثیر در نرخ از 5 درصد به 6 درصد در هر روز.

بیماران مبتلا به هر دو نوع 1 و دیابت نوع 2 می تواند به نفع از بتا بازسازی سلول در آن نرخ گفت: دکتر اندرو استوارت مدیر کوه سینا, دیابت, چاقی و متابولیسم موسسه و مطالعه منجر نویسنده.

“در حال حاضر ما می دانیم که شما می توانید با استفاده از ترکیبی از مواد مخدر و ایجاد سلول های بتا تکرار در سطوح بالا و آن را تنها تحت تاثیر سلول های بتا و نه هر نوع سلول در بدن” استوارت گفت:

تیم تحقیقاتی در حال حاضر برنامه ای برای انجام دراز مدت مطالعات برای تست اینکه آیا گسترش سلول های بتا می تواند همچنان برای شش ماه تا یک سال در موش و نظارت بر اینکه آیا وجود دارد هر اثر خود را در ارگان های دیگر استوارت گفت. GLP1R آگونیست های تایید شده برای استفاده در دیابت, اما هارمین تأیید نشده است.

کوه سینا دریافت کرده 300.000 دلار کمک مالی از JDRF به صندوق از یک سال و بلند مدت مطالعات حیوانی.

این گروه نیاز به انجام مطالعات انسانی به آزمون هر گونه عوارض جانبی قبل از دسته کوچک موسیقی جاز می تواند اقدام به بازار است. این سطح از تحقیق و آزمایش به احتمال زیاد نیاز به حمایت از یک زیست فناوری یا شرکت های دارویی. —جاناتان LaMantia

در یک نگاه


درمان اعتیاد: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو چهارشنبه اعلام کرد از افتتاح 75-تخت مسکونی اعتیاد مرکز درمان در شهرستان Onondaga. تسهیلات عناصر CNY است که توسط بال سلامت. دولت از اعتیاد خدمات و پشتیبانی از کمک 14 میلیون دلار برای بازسازی ساختمان و ارائه بیش از 1.1 میلیون دلار در عملیاتی بودجه دفتر والی گفت.

میلیون قلب: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و مراکز مدیکر و مدیکید خدمات چهارشنبه اعلام کرد, میلیون قلب ابتکار برای جلوگیری از یک میلیون حملات قلبی و سکته مغزی در پنج سال. میلیون قلب بیمارستان ها و سیستم های سلامت به رسمیت شناختن برنامه نیز در حال حاضر برای متقاضیان در سه ماه یکبار.

انسولین قیمت: یک جفت از انسولین تولید کنندگان با اعتراض به یک پیشنهاد از غذا و دارو است که آن را آسان تر برای رقبا به منظور توسعه کم هزینه تر جایگزین آمار گزارش شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید