بهداشت + بیمارستان به صرف $142 میلیون در حال توسعه سه پست-Covid مراکز مراقبت

نیویورک بهداشت + بیمارستان’ برنامه ریزی برای ساخت مراکز تعالی در مناطق شده است که سخت ترین ضربه Covid-19 در برانکس بروکلین و کوئینز هزینه خواهد شد در مورد $142 میلیون, با توجه به وزارت امور خارجه براده.

سلامت سیستم در حال توسعه درمانگاه در Tremont بخش از برانکس Bushwick در بروکلین و ارتفاعات Jackson در کوئینز.

هدف از این مراکز به ارائه خدمات سرپایی به مردم در معرض خطر انقباض Covid-19 و همچنین در کوتاه مدت و بلند مدت پیگیری مراقبت برای کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری.

شواهد اوليه لینک Covid-19 بالقوه را به قلب آسیب ریه آسیب لخته شدن خون و سلامت روان. بهداشت + بیمارستان گفت که انتظار دارد این مراکز را به آدرس این مسائل هنگامی که آنها باز در ماه سپتامبر گفت: دکتر تد بلند, H+H معاون رئیس جمهور سرپایی مراقبت.

نظام سلامت است که به بررسی تجارب افراد در دوره نقاهت بعد از دیگر coronaviruses از جمله آنهایی که باعث سارس و MERS برای تعیین چه خدمات ممکن است لازم باشد در درمانگاه. این مراکز شامل خواهد شد در محل عملکرد ريوی تست اکوکاردیوگرافی و سلامت رفتاری پشتیبانی از H+H گفت: به عنوان سیستم بهداشت و درمان نگران است که افرادی که تحت درمان قرار گرفتند در ICU ممکن است از رنج می برند اختلال استرس پس از سانحه.

“قضاوت از تجربه با سارس و MERS وجود دارد خواهد بود در دراز مدت اثرات باقی مانده از داشتن ویروس” بلند گفت. “امیدوارم که نمی توان در مورد بسیاری از, اگر کسی. ما قطعا برنامه ریزی می شود در این برای مسافت های طولانی است.”

سلامت سیستم دریافت اورژانس تایید از وزارت امور خارجه در ماه مه شروع به بازسازی موجود درمانگاه در این مناطق به دنبال این ماه به دنبال دائمی تصویب از طریق گواهی-از-نیاز به برنامه های کاربردی.

چندین منطقه ارائه دهندگان نگاه به ایجاد مراکز سرپايی که در آن افرادی که درمان شده اند برای Covid-19 دریافت می تواند مراقبت از جمله کوه سینا هکنساک النهار و ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه.

در Bushwick H+H اجاره 51,000 فوت مربع در 815 برادوی به خدمت محله از بدفورد-Stuyvesant, Bushwick شرق نیویورک و ویلیامزبرگ. این برنامه به صرف $77 میلیون در نوسازی این منطقه شناسایی شده است به عنوان محروم جامعه مراقبت های بهداشتی انجمن ایالتی نیویورک. H+H قصد دارد به ارائه مراقبت های اولیه و بهداشت روانی و همچنین pulmonology قلب عروق مراقبت و رادیولوژی تشخیصی.

H+H لیزینگ از 24000 فوت مربع در سال 1920 وبستر Ave. در برانکس برای ایجاد این مرکز در Tremont با هزینه های ساخت و ساز از 34 میلیون دلار. آن را در درجه اول در خدمت مناطق برانکس پارک Crotona شرق Tremont, Fordham Hunts Point و مات برد.

سیستم مکان یابی ملکه مرکز در مورد 23,000 فوت مربع در طبقه دوم از 37-50 72 سنت در ارتفاعات Jackson. این انتظار درمانگاه که با هزینه 31 میلیون دلار برای ساخت, برای خدمت به بیماران در شمال غرب کوئینز. این ساختمان در حدود نیم مایل از المهرست که در بيمارستان به کار گرفته شده موجی از Covid-19 بيمار در اواخر ماه مارس است.

H+H اعلام کرد قصد دارد برای ساخت مراکز بهداشتی و درمانی در این مناطق در ماه اکتبر 2018 اما در حال حاضر متناسب با آنها را به نیاز به وجود آمد که از این بیماری همه گیر.

این سه حوزه نیز نرخ بالاتری از بیماران ایجاد و H+H امیدوار است برای ارائه مراقبت های سرپایی به بیماران و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان به دلیل طولانی مشکلات از Covid-19.

به این منظور NYC برنامه مراقبت کمک می کند تا اتصال ایجاد نیویورکی به مراقبت های اولیه. این شهرستان به ثبت نام حدود 25000 نفر در این برنامه و آن را تسریع گسترش آن به منهتن و ملکه در اوایل این سال است.

“وجود دارد یک فرصت بزرگ برای ما بود اتصال مردم Covid—که ممکن است تا به حال یک دکتر آنها را می دانستند و یا اعتماد به مراقبت های اولیه” بلند گفت. —جاناتان LaMantia

فدرال دلار حیاتی برای دیدار روانی-بهداشت و درمان تقاضا طرفداران می گویند


طرفداران نیویورکی با سلامت روان و درمان اعتیاد نیاز به می گویند فدرال امداد لازم است برای حفظ بحرانی خدمات و دیدار با افزایش تقاضا.

سازمان در سراسر کشور اشاره کرد که آمریکا خواهان’ آخرین اقتصادی امداد پیشنهاد نتواند به اندازه کافی حمایت متحده و محلات از نظر مالی مشمول مالیات توسط Covid-19 بحران است. وجود ندارد که حمایت از نیویورک تبدیل به پیاده سازی 20 درصد در سراسر-هیئت مدیره کاهش است.

“ما بخش شکننده بود و حتی قبل از Covid و برخی از سازمان ها لازم نیست که پول نقد در دست است که آنها را فراتر از دو payman گفت:” امی Dorin, رئيس جمهور و مدیر عامل این ائتلاف برای سلامت رفتاری. “به طور معمول آنها برای زنده ماندن در حاشیه و Covid کمک کرده است.”

ارائه دهندگان دیده می شود افزایش هزینه ها و درآمد کمتر همراه با افزایش نیاز, Dorin گفت. باید فدرال بسته پشتیبانی نمی کند متحده او گفت: حداقل 20 درصد کاهش خواهد تحت تاثیر قرار دهد و حتی ائتلاف را بیشتر از لحاظ مالی جامد اعضای.

یک بررسی اخیر از درمان اعتیاد ارائه دهندگان نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق خواهد بود مجبور به اخراج کردند یا کارکنان به عنوان یک نتیجه از 20 درصد کاهش سعید جان کاپولا, مدیر اجرایی اعتیاد به الکل و سوء مصرف مواد ارائه دهندگان ایالت نیویورک است. آنها همچنین می خواهم با کاهش یا از بین بردن برخی از خدمات است.

در زمانی که ارائه دهندگان در پاسخ به یک چشم انداز مثبت در مصرف بیش از حد و خودکشی, برش غیر قابل تصور کاپولا گفت. کار خود را موجب صرفه جویی در زندگی و بهبود سلامت—که می تواند عملکرد فوری صرفه جویی در بودجه در مناطق دیگر است.

این گروه گفت: در بیانیه جمعی که سنا پیشنهاد “نتواند برای دوباره پر کردن بودجه برای خدمات ضروری و پشتیبانی از این دولت و دولت های محلی ارائه می کنند در حالی که دولت فدرال به تماشای همه گیر و انبوه آسیب در همیشه افزایش تعداد آمریکایی ها در بحران است.” این گروه به نام سنا جمهوری خواهان برای ورود به مذاکرات با آمریکا برای تولید قانون است که “وزارت فاجعه بار اقتصادی و بحران بهداشتی.” —جنیفر هندرسون

پزشکی ثبت نام افزایش در سریع ترین نرخ از سال 2014


ثبت نام در نیویورک برنامه Medicaid در حال افزایش است در سریع ترین میزان در شش سال به عنوان کومو دولت اصلاحات فدرال کمک به حمایت از دولت هزینه با توجه به تجزیه و تحلیل توسط امپراتوری مرکز در آلبانی.

وجود دارد 6.3 میلیون مدیکید ذینفع در ماه مه 4.3 درصد افزایش در مقایسه با ماه فوریه. این بزرگترین افزایش از سال 2014 زمانی که دولت اجرا مقرون به صرفه مراقبت از قانون مقررات.

ثبت نام در پزشکی باقی مانده است نسبتا ثابت در سراسر بهبود اقتصادی پس از رکود بزرگ. بهبود طولانی ترین در ایالات متحده در تاریخ ماندگار از ژوئن 2009 تا فوریه سال 2020 است.

داده ها نشان می دهد که بیشتر نیویورکی را به نوبه خود به پزشکی به پرداخت برای مراقبت های پزشکی خود را در طول همه گیر و پیامدهای آن گفت: لایحه Hammond, سلامت, سیاست های مدیر در امپراتوری مرکز. چرا که برخی از نیویورکی با دستمزد پایین شغل در ادامه به واجد شرایط برای خدمات درمانی بریتانیا گفت او مطمئن بود که اگر آخرین موج اخراج خواهد منجر به افزایش مدیکید ثبت نام.

“این برنامه به نظر می رسید مانند آن دیگر به رونق/رکود چرخه. ما تا به حال یک اقتصاد قوی و به نظر نمی رسد به یک اثر در پزشکی رول” هاموند گفت. “تا به حال ما رفت به نقطه ای که همه را تحت تاثیر قرار شد و در حال حاضر در [استفاده از] این برنامه ها ؟ یا وجود یک مخزن از مردم هنوز هم وجود دارد که هنوز هم نیاز به آن را هنگامی که آنها از دست رفته خود را ؟ معلوم شد وجود دارد.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت پروژه 14 میلیارد دلار درآمد کسری برای سال مالی جاری. اگر دولت فدرال نمی دهد دولت 14 میلیارد دلار دولت نیاز به کاهش هزینه 20 درصد کومو گفت. او درخواست آمریکا شامل 500 میلیارد دلار کمک به دولت های ایالتی در سراسر کشور در آینده آن coronavirus امداد لایحه.

با تغییرات به مدیکید واجد شرایط بعید است دولت خواهد بود برش پرداخت به ارائه دهندگان خدمات.

اگر دولت نمی توانید آن را کامل درخواست برای فدرال کمک اما به طور کامل بودجه آموزش و پرورش “وجود خواهد داشت بیشتر برش به بیمارستان ها و دولت های محلی” کومو گفت: در نامه ای به نیویورک هیئت نمایندگان کنگره. —J. L.

کمتر از نصف را Covid واکسن اگر در دسترس: دائم نظرسنجی


یک دائم نظرسنجی از 1000 نفر است که کمتر از نصف برنامه ریزی شده را به یک Covid-19 واکسن باید یکی در دسترس است.

در مجموع 42 درصد خواهد دریافت واکسن در عرض 12 ماه از تبدیل شدن به یک موجود با تنها 26 درصد گفت: آنها می توانید آن را در عرض 90 روز. یکی دیگر از 28 درصد گفت: آنها نمی خواهد آن را و 30 درصد مطمئن بودند.

بزرگترین راننده بی میلی بود, ایمنی, با 78% با اشاره به نگرانی در مورد عوارض جانبی. تنها 15 درصد گفت: آنها معتقد واکسن به کار می کنند.

این نظرسنجی که سه شنبه منتشر شد نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد زمینه ای اطلاعات غلط و دلهره در مورد Covid-19 واکسن گفت: دکتر جان ویت, افسر ارشد پزشکی از دائم. بدون برنامه به اطمینان حاصل شود مردم به اندازه کافی آن را برای رسیدن به گله ایمنی, نقطه در حال توسعه یک واکسن را شکست داد, او گفت:.

به طور معمول 70% از جمعیت خواهد نیاز به آنتی بادی یا از طریق داشتن ویروس یا واکسن برای رسیدن به گله ایمنی او اضافه شده است. “آموزش و پرورش و شفافیت مواد مخدر روند تصویب کلیدی خواهد بود برای بهبود جذب این واکسن” او گفت:.

آن است که روشن نیست که آیا تفاوت معناداری در نگرش نسبت به واکسن بین مناطق پرجمعیت مانند نیویورک و دیگر کمتر متراکم مناطق وایت گفت. اما داده های تاریخی نشان داده اند که مردم از رنگ تمایل دارند که نرخ های پایین تر از بزرگسالان واکسیناسیون و شهر نیویورک در حال پر جمعیت و متنوع تر از برخی از مناطق دیگر کشور نیاز به توجه اضافی به اطمینان حاصل شود که این گروه ها نادیده گرفته نشده است. —Shuan سیم

در یک نگاه


تزریق مرکز بسته شدن: این کرم CVS/تزریق تخصص خدمات مرکز در پلینویو, Nassau County خواهد شد در اکتبر. 23 یک CVS سخنگوی تایید کرد. CVS تا به حال ثبت یک کارخانه بسته شدن اطلاع از لانگ آیلند مرکز در جولای 21 با وزارت کار با بیان اینکه 74 کارکنان خواهد بود گذاشته. بیاورد و کارکنان خواهد بود واجد شرایط برای دریافت مزاياي از جمله outplacement خدمات, و کارکنان همچنین می توانید درخواست برای باز کردن CVS سلامت موقعیت خود را در منطقه, سخنگوی گفت. متوجه تشکیل پرونده اعلام کرد که دلیلی برای بسته شدن بود برای باز کردن امکانات در Maspeth و آلبانی. این سخنگوی نیست ارائه جزئیات بیشتر در مورد کسانی که آینده نگر مکان. “این تصمیم گیری های دشوار ساخته شد پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق از منابع به عنوان ما نگاهی به بهترین پاسخگویی به نیازهای بیماران ما,” او گفت:.

سرود درآمد: سرود شرکت مادر امپراتوری BlueCross BlueShieldگفت: آن را تقریبا دو برابر سود خود را به 2.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم در مقایسه با رقم مشابه در سه ماهه دوم سال 2019, مدرن, بهداشت و درمان گزارش شده است. این شرکت تا به حال پزشکی-از دست دادن نسبت 77.9 درصد در مقایسه با 86.7 درصد در سه ماهه مشابه سال پیش. آن را در حال حاضر شروع به ارائه برخی از اعضای حق بیمه اعتبارات در راستای بیمه گر با توجه تخفیف تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه قوانین. سرود پرداخت کمتر ادعا می کند به عنوان روش انتخابی بودند به تعویق افتاد و مردم با تاخیر گرفتن مراقبت های معمول به دلیل Covid-19.

چه کسی خبر: میشل Acito جدید است معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس پرستاری افسر در نام مقدس مرکز پزشکی در تینک, N. J. او قبلا مدیر پرستاری عملیات برای نام مقدس شده است و با این بیمارستان از سال 1989 زمانی که او در یک تله متری پرستار مشغول به کار در آن قلب و عروق و مراقبت ويژه.

تعطیلی مدارس: یک مطالعه منتشر شده در چهارشنبه در مجله انجمن پزشکی آمریکا یافت می شود که بسته شدن مدارس همراه بود با کاهش قابل توجهی در Covid-19 مرگ و میر, آمار گزارش شده است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra