مقامات بهداشت آماده دستورالعمل جدید به عنوان محدودیت سهولت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال بررسی پیشنهاد دستورالعمل جدید برای چگونه رستوران ها و مدارس و کلیساها و کسب و کار می تواند با خیال راحت بازگشایی متحده به عنوان نگاه به تدریج بلند خود را coronavirus محدودیت.

پیش نویس راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری فرستاده شده به واشنگتن اما هنوز هم می تواند تجدید نظر قبل از اینکه منتشر شد ، توصیه های به دست آمده از فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آنها publicly.

این دستورالعمل شامل پیشنهادات مانند بسته شدن در اتاق استراحت در دفاتر یکبار مصرف با استفاده از منوهای در رستوران ها و داشتن دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را.

CDC قرار داده و با هم به اصطلاح “درخت های تصمیم گیری” برای حداقل هفت نوع سازمان: مدارس و اردوگاه های مراکز مراقبت از کودکان, مذهبی, امکانات, جرم, حمل و نقل, سیستم های محل کار و کافه/رستوران.

مقامات کاخ سفید که قبلا منتشر شد سه فاز بازگشایی طرح برای ملت که ذکر شده در مدارس و سازمان های دیگر که دوباره آنلاین در نقاط مختلف است. اما این طور نبود که قبلا ارائه شده بیشتر خاص چگونه به دستورالعمل برای هر نوع نهاد با مراحل خاص خود هستند.

جدید ارشاد هنوز هم به مقدار کمی بیشتر از مشاوره. دولت و مقامات محلی خواهد بود که آنهایی که به اتخاذ و اجرای آنها. برخی از دولت های ایالتی و محلی در حال حاضر قرار دادن قوانین در محل برای کسب و کار است که در حال فعالیت است. برای مثال میشیگان نیاز به کسب و کار به محدودیتی که چگونه بسیاری از مشتریان را می توان در یک فروشگاه در یک زمان.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز یکشنبه گفت که هر کسب و کار است که می خواهد برای بازگشایی خواهد شد که به ارائه یک طرح به دولت در مورد چگونه به انجام این کار است.

جدید ارشاد می تواند ارائه برخی از واحد فدرال راهنمایی که مقامات محلی می تواند تکیه بر گفت لیندسی Wiley, یک دانشگاه آمریکایی بهداشت عمومی کارشناس حقوقی.

“فدرال راهنمایی فراهم می کند پوشش به ایالات متحده برای کسانی که مقررات اگر آنها در دادگاه به چالش کشیده” او گفت:. “این اجازه می دهد تا دولت به می گویند به خوبی CDC گفت: برای انجام آن این راه’ و قاضی پس از آن بسیار خوشحال است که می گویند: “خوب بله شما مشورت CDC و مناسب بدن و سپس با رعایت محدودیت و می گویند آنها مناسب مبتنی بر شواهد.”

برخی از نمونه هایی از هدایت:

—در اولیه بازگشایی فاز مدارس باید فضای میز شش فوت از هم جدا هیچ کس هر زمینه سفر و مدرسه مجامع و دانش آموزان خوردن ناهار در کلاس های درس خود را به جای کافه تریا.

کلیساها باید خدمات از طریق جریان ویدئو و یا در درایو و یا در فضای سالن به عنوان آنجا که ممکن است. آنها همچنین باید همه را تشویق به پوشیدن پارچه ماسک صورت با استفاده از یک ثابت مجموعه جعبه و برنامه خدمات اضافی در صورت لزوم برای اطمینان از کلیسا pews بسته بندی نیست و عبادت اقامت حداقل شش فوت از یکدیگر است.

—رستوران باید در نظر با استفاده از throwaway, منوها, تک-خدمات چاشنی و یکبار مصرف, چنگال, چاقو, قاشق و ظروف. آنها باید نصب عطسه سپاه پاسداران در صندوق پول محدود کردن تعدادی از کارکنان در یک تغییر و جلوگیری از داشتن بوفه سالاد و نوشیدنی ایستگاه.

مختلف گروه تجارت نیز شروع به بیرون آمدن با توصیه. برای مثال انجمن ملی رستوران در هفته گذشته قرار ارشاد به رستوران ها با توجه به بازگشایی. انجمن بر اساس آن راهنمایی در توصیه های سازمان غذا و دارو. اما پیشنهادات خود را لزوما مطابقت با پیش نویس پیشنهادات CDC.

انجمن گفت: رستوران ها باید تمیز و بهداشتی قابل استفاده مجدد منوها در حالی که CDC نشان می دهد با استفاده از یکبار مصرف منوها. و CDC توصیه می کند که کارکنان با استفاده از پارچه ماسک در هنگام تعامل با مشتریان, اما ارتباط ندارد. اما برخی از راهنمایی های مشابه است. انجمن و CDC هر دو توصیه صندلی ناهار خوری احزاب حداقل 6 فوت از هم جدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>