گرما و باران و صف های طولانی: گرجستان انتخابات گرفتار مشکلات

Category: آرکانساس Comments: No comments

آتلانتا — رای دهندگان را تحمل گرما و باران و منتظر می ماند تا زمانی که پنج ساعت در روز سه شنبه به بازیگران برگه های رای در گرجستان نشان دادن تمایل شدید به شرکت در فرایند دموکراتیک در حالی که بالا بردن سوال در مورد ظهور میدان نبرد دولت توانایی مدیریت انتخابات در ماه نوامبر هنگامی که کاخ سفید در خطر است.

یک تلاقی حوادث مختل اولیه انتخابات برای رئیس جمهور آمریکا و ده ها تن از دیگر مسابقات.

پای صندوق های رای بودند کارکنان کمتر از کارگران به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. کاهش نیروی کار و کمک به مقامات تحکیم حوزه های رأی گیری که به طور نامتناسبی تحت تاثیر محلات با غلظت بالایی از مردم از رنگ. صف های طولانی نیز گزارش شده است سفیدتر مناطق حومه.

برخی از رای دهندگان گفت: آنها درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری که هرگز, وارد, آنها را مجبور به رفتن به حوزه های رأی گیری و اضافه کردن به خطوط. مشارکت در ضمن ممکن است بالاتر از حد انتظار به عنوان رای دهندگان گفت: آنها مصمم به رای پس از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و متعاقب آن تظاهرات که جاروب شهرستانها از جمله آتلانتا.

نیز وجود دارد مشکل با گرجستان سیستم رای گیری جدید است که ترکیبی از صفحه نمایش لمسی که با اسکن برگه کاغذ.

تحولات بودند و نگران از رفتن به سقوط مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری که جذب خواهد شد و حتی بیشتر رای دهندگان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات جو بایدن انتظار می رود به شدت رقابت در این سرعت در حال تغییر دولت است. که برگ مقامات که در حال حاضر شده است برای انتقاد از تلاش برای سرکوب رای, با کمتر از پنج ماه به نوبه خود چیزهایی در اطراف.

یکی مجلس دولت دموکراتیک تشکر. ویلیام Boddie از آتلانتا گفت: وجود یک “کامل بحران.” دولت رئیس انتخابات افسر جمهوری خواه وزیر امور خارجه براد Raffensperger اعلام کرد قصد دارد برای بررسی و رای گیری مشکلات که دامنگیر Fulton و شهرستانهای دکالب که تقریبا نیمی از جمعیت سیاه است.

و شاو که پیوست تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از فلوید مرگ گفت او آرا در هر انتخابات اما هرگز منتظر تا زمانی که او در روز سه شنبه — پنج ساعت است.

“این واقعا دلسرد کننده برای دیدن یک خط شبیه به این در یک منطقه عمدتا ساکنان سیاه” گفت: Shaw 25 ساله آفریقایی آمریکایی. او گفت که او وحشت زده شد توسط چند دستگاه رای گیری در دسترس بود.

آمریکایی ها نیز رای گیری در انتخابات مقدماتی حزب در غرب ویرجینیا, نوادا و کارولینای جنوبی است. اما جنجال و هیاهو در گرجستان به دست آورد بسیار از توجه و تقویت نگرانی در مورد مدیریت انتخابات میان coronavirus.

رای دهندگان نیز مجبور به صبر کنید ساعت به بازیگران برگه های رای در سال های اخیر اولیه مسابقات در سراسر ویسکانسین و واشنگتن در حالی که وجود دارد هیچ گزارشی از اختلال در عملکرد دستگاه در کشورهای دیگر در روز سه شنبه تعدادی از مکان های رای گیری شد به طور چشمگیری کاهش می یابد و تقریبا در هر کشور است که برگزار می شود فرد رای گیری در هفته های اخیر به جای یک قطره در نظرسنجی کارگران است.

حتی قبل از گرجستان رای دهندگان زد به مشکلات Raffensperger هشدار داد که نتایج ممکن است آهسته به در آمده چون از نظر سنجی تعطیلی و ویروس محدودیت.

در خارج از یک مرکز تفریح و سرگرمی استفاده می شود به عنوان یک رای گیری سایت در آتلانتا برخی از رای دهندگان گفت: آنها منتظر بودند که نزدیک به چهار ساعت در یک خط است که پیچیده در اطراف بلوک. در یکی دیگر از سایت آتلانتا در ناحیهای در شمال غربی پارک چند نفر راه می رفت نگاه کرد در خط پیچیده در اطراف پارکینگ و سپس به سمت چپ تکان دادن سر خود را در نا امیدی.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: رای دهندگان در خط در یکی از آتلانتا بزرگترین حوزه گزارش همه ماشین بودند پایین. او را تشویق رای دهندگان نمی دهد.

“اگر شما در خط لطفا انجام نمی دهد رای خود را به سرکوب” شهردار توییتی.

مشکلات نبود فقط محدود به منطقه آتلانتا. در ساوانا, شهردار, Van Johnson گفت که او “هولناک” با تماس تلفنی صبح روز سه شنبه از رای دهندگان گزارش “گسترده به تاخیر می اندازد.” انتخابات در اطراف Chatham County گفت: رای گیری ساعت در 35 حوزه بودند که تمدید دو ساعت تا 9 بعد از ظهر

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز گفت: او تعجب نیست که گرجستان در حال رای گیری مشکلات با توجه به این که دولت در انتخابات رئیس جمهوری. او اشاره کرد که ایران با رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ مواجه اتهامات سرکوب آرا در زمانی که او نظارت 2018 انتخابات به عنوان وزیر امور خارجه.

“جمهوری خواهان می خواهم به اطمینان حاصل شود که آن را به عنوان سخت به عنوان ممکن است برای مردم به رای دادن” پرز در مصاحبه ای گفت:.

کمپ بود تا حد زیادی سکوت رای گیری در مورد مشکلات روز سه شنبه گذشته از retweeting یک پیام از همسرش خواست مردم را به رای دادن.

گرجستان نیست رای برای یک دموکرات نامزد ریاست جمهوری از سال 1992 اما دولت در حال از نزدیک تماشا تهمت و بایدن. معاون سابق رئیس جمهور در خصوص, امید به ظهور به عنوان نخست ذینفع انرژی از آمریکایی آفریقایی جامعه و سفید آن متحدان که برگزار شد تظاهرات گسترده برای بیش از یک هفته است.

مسیر خود را به ریاست جمهوری بود و در حال حاضر با تمرکز بر به حداکثر رساندن سیاه مشارکت مردم و گسترش اتحاد خود را با سفید حومه پیدا کرده اند و ساکنان شهرستان جوان رای دهندگان آمریکایی های آسیایی تبار و لاتین. مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن امیدوار بود برای نشان دادن قدرت میان پایه سفید رای دهندگان در شهرهای کوچک در حالی که نگه داشتن خود را در مناطق مترو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تقریبا هیچ راه برای انتخاب مجدد بدون پیروزی در گرجستان است.

نزدیک به چهار ساعت مصیبت خارج آتلانتا رای گیری سایت را تکان داد راس ویکفیلد ایمان در انتخابات آینده و توانایی مردم برای شرکت.

“آن را نمی دهد من اعتماد به نفس زیادی در آینده گفت:” ویکفیلد یک 28 ساله سفید نرم افزار مهندس. “من شخصا احساس می کنم که ما در حال تلاش به عنوان یک کشور در حال حاضر به شنیدن افرادی که واقعا نیاز به شنیده می شود و این به من اعتماد به نفس زیادی که ما در حال انجام آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>