هلیکوپتر خدمه کشتن بیش از 670 خوک وحشی در آرکانزاس در ماه فوریه آژانس می گوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

بیش از 670 وحشی خوک کشته شدند ماه گذشته در آرکانزاس با تشکر از ایالات متحده وزارت کشاورزی برنامه دولت بازی و ماهی کمیسیون گفت.

سخنگوی کیت استفن گفت: هلیکوپتر خدمه پرواز بر فراز بخش هایی از شرق و شمال شرق آرکانزاس به طور متناوب از Feb. 10 Feb. 29 به عنوان بخشی از یک برنامه به صورت رایگان ارائه شده به ایران توسط آژانس فدرال.

“آن را بسیار موثر است زیرا شما می توانید پوشش های زیادی از منطقه” استفن گفت:, و اضافه کرد که بدون برگ درختان در زمستان, آن را آسان برای دیدن خوک از هوا.

این عملیات تحت پوشش در مورد 376,000 هکتار از زمین بیش از 13 روز از پرواز, استفن گفت. مناطق تحت پوشش شامل دولت پناهگاه حیات وحش و مدیریت مناطق و همچنین زمین های خصوصی در مجاورت زمین های عمومی.

او گفت: لاشه باقی مانده بودند روی زمین. برخی از حیوانات ممکن است خوردن خوک اما در غیر این صورت “مادر طبیعت آن دوره است.”

این کمیسیون نمی تواند جمع آوری و اهدای گوشت استفنز گفت: به دلیل مقررات گوشت بازرسی و وحشی گراز حمل و نقل.

استفن گفت: کمیسیون معمول روش گراز حذف دام انداختن یک گروه به نام هر چیزیکه صدا میکند و سپس کشتن خوک. او گفت: بیش از 6000 خوک کشته شدند در سال گذشته اکثریت در به دام انداختن تلاش.

به دام انداختن بیشتر اجازه می دهد Arkansans به شکار حیوانات, او گفت: به دلیل به دام انداختن قطاری کل هر چیزیکه صدا میکند در حالی که یک شکارچی ممکن است تنها قادر به شلیک یک زن و شوهر خوک در یک زمان.

چیدن یک یا دو حیوان از هر چیزیکه صدا میکند همچنین می توانید ترساندن خوک به حرکت از یک منطقه استفن گفت: پس از هر عملیات به دام انداختن در پیشرفت را به حرکت می کند و بیش از شروع.

“شکی نیست که شکارچیان حذف برخی از خوک و آن را ممکن است موثر در از بین بردن افراد, اما این اختلال به sounders منفی بر جریان به دام انداختن تلاش ها و محدودیت توانایی ما برای حفظ خوک در یک محدوده مشخص شده منطقه به دام انداختن” استفن گفت: در یک ایمیل. “همچنین اختلال با دیگر بحرانی حیات وحش در طول فصل مانند تملق گوی تودرتو ، ممکن است تاثیر منفی آن گونه های بومی که ما مدیریت به عنوان یک اعتماد عمومی است.”

شکارچیان تنها مجاز به کشتن خوک وحشی در برخی از زمین های عمومی در طول فصل شکار دیگر حیوانات مانند گوزن و خرس. استفن گفت: هر کسی به غیر از کسی که تا به حال شکار مجوز لغو می توانید کشتن خوک وحشی در زمین های خصوصی در هر زمان از سال با اجازه صاحب زمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>