هلیم به نام CRN بالا اینترنت از چیزهایی که 50

Category: وب وایر Comments: No comments

San Francisco, CA, مارس 27 سال 2020 – هلیوم تولید این شرکت برای اولین بار در جهان نظیر به نظیر شبکه های بی سیم امروز اعلام کرد که CRN® یک نام تجاری از کانال شرکت به نام هلیوم به آن سال 2020 اینترنت اشیاء (IoT) 50 لیست. هلیم به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از 10 جالبترین IoT اتصال شرکت های. این فهرست سالانه اذعان به آن فروشندگان در لبه برش از فن آوری است که در حال هل دادن محدودیت از آنچه ممکن است از طریق نوآورانه IoT ارائه شده است. این سازمان ها با استفاده از تخصص خود را به بالا بردن کسب و کار در راه هیجان انگیز با استفاده از IoT به افزایش و بهبود بهره وری و رشد در هر سطح.

یک دستگاه سخت افزاری است که قادر می سازد هر کسی به خود و راه اندازی یک شبکه بی سیم برای IoT هلیوم کانون نشات گرفته از یک نیاز مبرم: مقرون به صرفه اتصال به شبکه. با هلیوم خود منبع باز blockchain فن آوری افراد انگیزه برای استقرار هلیوم نقاط که به طور همزمان معدن cryptocurrency و ارائه LoRaWAN پوشش شبکه های بی سیم برای صدها مایل مربع است.

“ما در حال افتخار به شناخته شده اند CRN به عنوان یکی از 10 جالبترین IoT اتصال شرکت های این پاداش برای شناخته شده اند CRN برای سه سال گذشته در یک ردیف. ما منبع باز blockchain تکنولوژی داده است مردم قدرت خود را و عمل سریعترین رشد IoT شبکه های بی سیم در شمال امریکا گفت:” امیر حلیم مدیر عامل و بنیانگذاران هلیوم. “به عنوان جهان ما همچنان به نوآوری حیاتی به مقرون به صرفه شبکه به سوخت ما جهان متصل و برنامه های کاربردی جدید که در غیر این صورت غیر ممکن است.”

تنها با 50-100 نقاط مورد نیاز برای ارائه پوشش به کل شهر هلیوم کانون می دهد هر دو شرکت کنندگان و مصرف کنندگان یک راه برای اتصال خود را از دستگاه های IoT در کسری از هزینه از تلفن همراه. قبل از هلیوم کانون, همه چیز از حیوان خانگی قلاده به سنسور است که نظارت بر کیفیت هوا و آب وابسته به شبکه های بی سیم بزرگ متعلق به شرکت های مخابراتی. پس از حمل و نقل هلیوم نقاط در اکتبر 2019 هلیوم و مردم شبکه در حال حاضر زندگی می کنند در 745+ شهرستانها در سراسر شمال امریکا است.

“2020 CRN IoT 50 لیست متشکل از ردیف بالا کسب و کار کمک زمین شکستن راه حل های که لینک آرایه ای از اشیاء و دستگاه های پیشرفته با زیرساخت قابلیت ها و تجزیه و تحلیل داده های به پرورش یک راه جدید برای اتصال” گفت: باب Skelley مدیر عامل شرکت از شرکت کانال. “CRN خوشحال است به رسمیت شناختن این فروشندگان برای تعهد خود را به آینده از فن آوری و ثابت خود را سخت کار در پرورش نوآوری از طریق دولت از هنر نرم افزار و سخت افزار و گزینه های امنیتی.”

در مورد هلیوم
شرکت تاسیس شده توسط شاون فانینگ و امیر حلیم در سال 2013 هلیم در حال ساخت اولین بار در جهان نظیر به نظیر شبکه های بی سیم ساده به اتصال دستگاه به اینترنت توسط پاداش هر کسی که برای تبدیل شدن به یک اپراتور شبکه. مدیر عامل امیر حلیم می آید از یک پس زمینه گسترده در سه گانه-بازی های ویدئویی. هلیم حمایت GV (که قبلا Google Ventures), Khosla Ventures, اتحادیه مربع سرمایه گذاری Multicoin سرمایه FirstMark Marc Benioff, شاون فانینگ و دیگر بالا VCs. شبکه زنده در بیش از 745 شهرستانها در سراسر کشور و شمارش. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت helium.com.

در مورد کانال شرکت
کانال شرکت را قادر می سازد دستیابی به موفقیت در این کانال عملکرد با ما غالب رسانه های, جذاب, حوادث, کارشناس مشاوره و آموزش و نوآورانه بازاریابی خدمات و سیستم عامل. به عنوان کانال کاتالیزور, ما, اتصال, و توانمند سازی, تکنولوژی, تامین کنندگان و ارائه دهندگان راه حل و پایان دادن به کاربران است. حمایت بیش از 30 سال بی نظیر کانال تجربه ما در قرعه کشی از دانش عمیق به پیش بینی های نوآورانه راه حل های جدید برای همیشه در حال تکامل چالش ها در فن بازار است. www.thechannelcompany.com

دنبال کانال شرکت: توییتر و LinkedIn Facebook

کپی رایت ©2020. CRN یک علامت تجاری ثبت شده از کانال Company, LLC. تمام حقوق محفوظ است.

کانال شرکت تماس بگیرید:
جنیفر هوگان
کانال شرکت
[email protected]

هلیم تماس با رسانه ها:
VSC هلیوم
[email protected]
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>