کمک برای طنز-کمبود

به گزارش ایسنا ، روحانی ممکن است پیدا کردن این سخت اما او به نظر می رسد بهتر از نیویورک تایمز.

افسانه ای روزنامه ریخته سرمقاله خود صفحه ویرایشگر برای گناه از انتشار یک مقاله اخیر توسط پنبه در op-ed صفحه. آن را در بخشی به دلیل نسل جدید “روزنامه نگاران” در اتاق خبر خود را–که قرار است جدا شود از نظر بخش های محترم روزنامه مدل–خشم آمده بودند که تاریخ سناتور آرکانزاس داده شد او راست افراطی می گویند.

پنبه به نظر می رسید به شادی در داشتن دست در پیشبرد وحی از زمان به عنوان تحمل مقابله با ديدگاه.

سپس در روز جمعه تا کنون به دست آوردن زمین بیشتر deviously صالح وارث-آشکار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پنبه قرار داده و در یک لایحه که قطع فدرال بودجه آموزش و پرورش به هر مدرسه ای که جرأت آموزش از جدید آمریکا تاریخچه برنامه درسی اقتباس از یک برنده جایزه پولیتزر پروژه در سال گذشته توسط مجله یکشنبه از بار.

تاریخ سناتور ممکن است فاقد یک حس طنز.

این بار کار شد به نام “1619 پروژه” و بهنگام در 400th سالگرد تاریخ زمانی که 20 بردگان اول تحویل داده شد به قاره ما. این سرمایه گذاری تحقیقاتی عمده ساعت در گزارش در مورد حیاتی و تاثیرگذار نقش که بردگان در مستعمرات’ موسس و موفقیت اقتصادی منجر به استقلال.

پس از آن بار وارد همکاری با سازمان های غیر انتفاعی پولیتزر مرکز به منظور توسعه یک برنامه درسی برای آموزش از این پروژه در مدارس.

پنبه لایحه تعیین هزینه دستیابی به این مواد و کاهش بودجه فدرال که به هر مدرسه دستیابی به آنها را–از آنجا که او گفت: در انتشار اخبار این بار پروژه “زباله” است که در آن به دنبال تجدید نظر در تاریخ واقعی است که آمریکا از ابتدا همه چیز در مورد استقلال و آزادی است.

این لایحه کمتر از ملاقات چشم به عنوان است که معمولا راه از جناح راست تاکتیک و عوامفریبی. آن را چند دلار است. آن را به احتمال زیاد هرگز به تصویب. آن را بیشتر نشان می دهد.

آن را در مورد انتخابات-بهنگام بهره برداری از ترس و تنفر از چیزی است که اختلال معمولی سفید-تسلط و سفید-فضیلت نسخه از امریکا است.

که به معنی آن است که گوشت قرمز برای MAGA مردمی طراحی شده برای rile این rile مستعد جناح راست پایه که معتقد است که بار دیگر لیبرال-شناسایی گروه های “نفرت” امریکا به عنوان رئیس جمهور تهمت قرار داده و آن را به کریس والاس روز دیگر.

به چالش کشیده شده توسط والاس به ارائه مبنایی برای گفتن چپ متنفر امریکا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چپ می خواهد به د-تاکید بر کریستف کلمب و تاکید 1619.

تصور کنید که-تلاش برای به اولین آمریکایی بردگان خود را با توجه و صحبت کردن کمی کمتر در تاریخ آمریکا درباره افزایش, تاریخ جهان, شجاع اروپایی اکتشاف دنیای ناشناخته.

در چوب پنبه آمدند پنج روز بعد به دنبال تقویت با قرار سیاست رئیس جمهور ناهموار لفظی عملکرد.

می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که برده داری نقش عمده ای در تاریخ آمریکا است. می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که ما معمولی تاریخ آمریکا تدریس کرده است گفت: یک داستان کمی مقادیر حداقل به ستودن شریف مفاهیم ملت ما که واقعی هستند و underplay انسان ،

شما می شنوید که مورخان به انتقاد این 1619 پروژه. اصلی اساسی شکایت با 1619 پروژه نتیجه رسیدند که جنگ انقلاب آمریکا مبارزه بود حداقل در بخشی به حفاظت از برده داری.

شما می توانید درک چگونه برخی از مردم ممکن است لگد در این مفهوم است که ما می خواهم به کودکانمان بیاموزیم که در آنها زندگی می کنند در یک کشور مشهور برای آزادی اما در واقع به منظور شرکت در گناه انسان ،

اما یکی از مورخان که توصیه پروژه و اشیاء را به این نتیجه گیری می رود می گویند شکایت در آن نقطه هیچ وجه تحت تاثیر قرار قانع کننده دقت در غیر این صورت. و به این نتیجه رها شده و یا به عنوان در حال ظهور مواد آموزشی.

درست است که انگلستان نزدیک بود در سال 1776 به پایان دادن به برده داری از امریکا بود که برخی از بردگان جنگیدند و در غیر این صورت با کمک انگلستان در برابر استعمارگران و پاداش با آزادی است.

اما این نیز درست است که جنبش طرفدار الغای برده داری بود جریان در انگلستان مستعمرات در زمان انقلاب است.

این چیزها همیشه متفاوت. تاریخچه آموزش باید شامل عمق بیشتر از یک 1940s newsreel.

تاریخچه آموزش و پرورش در مورد گفت: آنچه می دانیم و آنچه که ما اختلاف نظر دارند و در مورد خروج از بقیه به کلاس درس, سوال, آموخته بحث و تحقیق بیشتر و تفکر.

اگر سیاه پوستان مهم بودند به این کشور تاسیس شدند و سپس امروز دانش آموزان سیاه پوست باید گفته شود.

آموزش و پرورش باید هرگز در مورد مخفی کردن هر چیزی تحت دولت تهدید. خواهد بود که تبلیغات.

این درونگرا دنبال حقیقت–و رایگان و باز کردن بحث در این روند–بسیار از نقطه نظر ماهیت و رایگان کشور است.

به رایگان در بزرگترین آمریکایی حس این بار باید به حفظ ویراستاران که اجرا از مقالات منتخب از پنبه و پنبه باید به ترک مدرسه برنامه درسی برای مربیان و پیدا کردن برخی از دیگر بدبینانه و مطمئنا راه آسان برای rile این rile مستعد Trumpians.

——-v——-

جان Brummett که ستون به نظر می رسد به طور منظم در Arkansas Democrat-Gazette, یک عضو از آرکانزاس نویسندگان سالن از شهرت. ایمیل او را در jbrummett@arkansasonline.com. خود را بخوانید @johnbrummett خوراک توییتر.

توییتهایی توسط @johnbrummett

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra