کمک به محافظت از حیوان خانگی خود را از بیماری های عفونی

Category: وب وایر Comments: No comments

تحقیقات نشان می دهد که سگ ها و گربه ها با ضعف سیستم ایمنی بدن بیشتر مستعد ابتلا به آرایه ای از بیماری ها از جمله مرگبار COVID-19 coronavirus. تقویت حیوان خانگی خود را در سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است برای کمک به مبارزه با بیماری ها و عفونت ها و ویروس ها است که حیوان خانگی خود را در معرض هر روز.
 
ترین سگ و گربه سانان ویروس ها قرارداد توسط تماس مستقیم با سگ آلوده یا گربه دهان در تماس با سطوح آلوده یا تماس با آلوده به مدفوع. این مسئولیت از صاحب حیوان خانگی به انجام همه چیز ممکن است برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به بیماری در حیوانات خانگی خود را. تقویت حیوان خانگی خود را در سیستم ایمنی بدن با یک مکمل طبیعی است که یکی از بهترین بیمه نامه برای کمک به حیوان خانگی خود را مبارزه با بیماری های عفونی و ویروس ها.
 
کالیفرنیا مبتنی بر سلامتی حیوان خانگی شرکت راه اندازی کرده است بحرانی دفاع ایمنی بدن بهداشت و درمان طبیعی مکمل فرموله شده برای افزایش حیوان خانگی خود را در سیستم ایمنی بدن و حفاظت از آنها را از زندگی تهدید بیماری ها و سرطان ها است. زمان برای این محصول جدید نمی تواند بهتر است.
 
مکمل اصلی تشکیل دهنده چهار دارویی قارچ است که ثابت شده است به تقویت سیستم ایمنی بدن. این محصول همچنین شامل یک اختراع سفید عصاره زردچوبه که حاوی مواد تشکیل دهنده فعال است که نشان داده شده است برای محافظت در برابر بیماری های عصبی و ورم خطرات قلبی عروقی و کبد آسیب برساند.
 
به گفته دکتر جنیفر ادواردز یک دامپزشک در Ponemah بیمارستان دامپزشکی در امهرست نیوهمشایر “یکی از چیزهایی که می تواند مفید باشد این است که حمایت از حیوان خانگی خود را در سیستم ایمنی بدن با آنتی اکسیدان ها برای کمک به بدن خود را به استفاده از خود دفاع طبیعی در برابر بیماری است. برخی قارچ و زردچوبه ممکن است مفید باشد برای کمک به حیوان خانگی خود را برای تقویت آن سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با بیماری است.”

مهم دفاع ایمنی بدن یک VetSmart فرمول محصول در دسترس است در فروشگاه های خرده فروشی و می توان در یافت PetWellnessDirect.com: (http://getvsf.com/cid-press)

در مورد Vetsmart فرمول:
VetSmart فرمول یک خط با کیفیت بالا, حیوان خانگی مکمل از سلامتی حیوان خانگی, مستقیم, آنلاین, سلامتی حیوان خانگی, تاسیس شرکت در سال 2015. این شرکت تمام محصولات طبیعی ساخته شده در ایالات متحده آمریکا FDA در حسابرسی labs هیچ مواد مصنوعی یا طعم و بر اساس علمی برتر فرمول حیوان خانگی حرفه ای تقاضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>