کمک به زیباسازی AMA’S)

Category: آرکانساس Comments: No comments

همانطور که همه ما می دانیم AMA’S) است که در خط مقدم در آرکانزاس برای مبارزه با Covid19 ویروس. پرسنل پزشکی در حال آزمایش و درمان مردم در سراسر ساعت و محققان خود به طور فعال در جستجوی پاسخ در مورد چگونه به ضرب و شتم این ویروس. این, اختصاصی, پزشکان, پرستاران و کارکنان بیمارستان در حال قهرمانان ما رفتن به محل کار هر روز در حالی که بسیاری از ما لوکس از ماندن در خانه است.

در حال حاضر مردم تنها آمدن و رفتن در حال کارکنان و بیماران است. وجود دارد هیچ بازدید کننده به بیمارستان در این زمان. یکی از دوستان خوب من است پنی Talbert تسهیلات/چشم انداز مدیر برای AMA’S) پردیس. اگر شما تا کنون شده است به UAMS شما می دانید چه یک کار بزرگ آنها را ساخت زمینه های زیبا.

زمینه بخش است که هنوز هم مشغول به کار و تلاش برای حفظ پردیس به علاوه کار تکالیف اضافی به عنوان آنها می آیند تا. به عنوان شما می توانید تصور کنید که همه از منابع بودجه در حال رفتن به سمت Covid 19 پاسخ است بنابراین هیچ بودجه به صورت فصلی رنگ.

به عنوان باغبان, همه ما می دانیم چقدر یک گل می تواند به روشن روز ما و در این روز های سخت, برخی نقاط روشن از رنگ ممکن است تنها نقطه روشن در این روز برای برخی از این کارگران بیمارستان. در حال حاضر وجود دارد لاله زیبا گل در محوطه دانشگاه و در زمینه های خدمه شنیده است بسیاری از نظرات در مورد چه مقدار از آنها را برداشته کسی ارواح.

است که چرا آنها گیاه باغ. خود بیماران و کارکنان زحمتکش هستند و دلیل آنها کار بسیار سخت را به یک نقطه از زیبایی به محوطه دانشگاه. هنگامی که لاله از بین رفته اند, آنها نیاز به کاشت مجدد. من به دیدار با پنی و فکر باغبان خانه کمک می کند. بسیاری از ما در حال تقسیم گیاهان در باغ ما در حال حاضر و یا به عنوان ما خرید گیاهان می تواند انتخاب کنید تا یک یا دو اضافی برای AMA’S).

من شامل زیر یک لیست از گیاهان آنها خواهد بود علاقه مند به داشتن. اگر شما دیگران ایمیل پنی در [email protected] و او می توانید ببینید که آیا آنها کار می کند. گیاهان یا دانه می شود کاهش یافته است سه شنبه ها و پنج شنبه ها در ماه آوریل بین ساعت 8 صبح و 12 p. m. ساختمان خود را به طور مستقیم در پشت صلیب سرخ ساختمان در 401 S. مونرو. آنها را نشانه هدایت شما به کجا بروید. شماره تلفن دفتر است 501-686-6950. یکی دیگر از راه های شما می تواند کمک به ایجاد یک پول کمک مالی به یک آرکانزاس مرکزی مهد کودک اختصاص داده شده برای AMA’S). ما ترتیب برای استفاده از این بودجه برای خرید گیاهان که از مهد کودک برای AMA’S). فقط مطمئن شوید که شما به آنها بگویید آنچه در آن است ، ما در حال کار با صنعت سبز را به مطمئن شوید که کودکان می دانند چه خبر است.

ما ممکن است صرفه جویی در زندگی با گیاهان, اما ما در حال بازگرداندن روح ما! با تشکر برای کمک به!

گوشتخوار:

Rudbeckia

اکیناسه

Heuchera

رز Campion

Gaura

Daylily

آسیایی لیلی

Calla lily

Crocosmia لیلی Lucifer

Crinum ترومپت لیلی

فلوکس – قد بلند

جنس زنبق و سوسن

گل میخک-هر طیف

Coreopsis

بومادران بومادران

هستا

مریم گلی

Liatris

اسطوخودوس

Gaillardia

گل شاه پسند

Scabiosa – پین کوسن

Penstemon Beardtongue

ورونیکا سیزاب رسمی

Nepeta گربه نعناع

Agastache زوفا

سرخس مارچوبه

دم روباه سرخس

قبل از ازدواج مو سرخس

سالانه

پروانش پروانش

Zinnia اسراف

Coleus

قرمز چشمه, چمن

Celosia

Melampodium

Gomphrena بنفش دوستان

لانتانا جدید طلا; جمع و جور رقم

خرفه

Gazania دیزی

اجازه دهید ما می دانیم اگر شما هر گونه سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>