هندریکس تغییر به دوره های آنلاین ترم پاییز

هندریکس, کالج, نمی شود پاییز اصطلاح با چهره-به-چهره دروس همانطور که قبلا برنامه ریزی شده و به جای شروع از راه دور, کالج چهارشنبه اعلام کرد.

این کالج که ثبت نام 1,121 دانش آموزان در پاییز گذشته ممکن محوری به فرد در یادگیری بعد از آن در ترم اگر covid-19 عفونت روند تغییر با توجه به اعلام.

کالج امنا تصویب این تصمیم چهارشنبه “به منظور حفظ و دانشجویان دانشکده و کارکنان امن در پی افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد” اخبار انتشار متحده است.

هندریکس را اعلام می آید شش روز پس از لیون کالج امنا رای به تغییر جهت به کنترل از راه دور-تنها راهنما برای مدت زمان از سقوط اصطلاح نیز به دلیل نگرانی در مورد گسترش رمان کروناویروس که باعث covid-19 بیماری است. لیون کالج امنا و رهبران بوده است نگران بودن قادر به مهار این ویروس’ گسترش در کالج محیط مسکونی.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آرکانزاس’ عمومی موسسات آموزش عالی هنوز برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی حداقل تا حدی چهره به چهره در این پاییز.

تعداد فعال covid-19 موارد در آرکانزاس به شروع به پریدن کرد بیش از 6000 پس از اینکه به طور کلی در یا زیر 1000 تا اواسط ماه مه زمانی که دولت تنها فقط بازگشایی بسیاری از کسب و کار است که تا به حال بسته شده و محدود به جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

افراد سنین 18 تا 24 شامل حدود 13.8 درصد از بیش از 40 ، 000 covid-19 موارد در آرکانزاس از مارس.

دانشگاه آرکانزاس پزشکی مدل های پیش بینی موارد نشان داده اند که در مجموع تعداد مورد می تواند به عنوان بسیاری به عنوان سه گانه تا پایان ماه سپتامبر.

هندریکس شده بود در حال آماده شدن برای حضوری آموزش به صورت ماه به تازگی teaming با دانشگاه آرکانزاس مرکزی و باپتیست مرکزی دانشکده — هر دو نیز واقع در کانوی — برای کمک به آزمون دانش آموزان و ردیابی تماس های از کسانی که تست مثبت است.

“در حالی که ما با اعتماد به نفس در دانشگاه ما برنامه های ایمنی و شرکای ما در جامعه ما نگرانی های جدی بر بهداشت عمومی داده ها و مدل های پیش بینی در مورد زمان مسیر ویروس در آرکانزاس مرکزی و سراسر کشور و همچنین افزایش عفونت در مناطق که از بسیاری از ما در خارج از کشور دانش آموزان می آیند” هندریکس کالج جمهور الیس آرنولد گفت: در انتشار اخبار.

در انتشار هیئت امنا رئیس Jo Ann Biggs تشکر کالج رهبران برای برنامه ریزی آنها می خواهم انجام می شود به منظور تسهیل در بازگشایی.

“شرایط فعلی ما نیاز به بررسی مجدد نیت ما برای شروع ترم در شخص” او گفت:. “سلامت ایمنی و رفاه عمومی جامعه است و باید همچنان به بالاترین اولویت ما است. ما مشتاقانه منتظر استقبال از دانش آموزان به هندریکس پردیس هنگامی که شرایط را بهبود بخشد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma