هنکل به تعویق انداختن نشست عمومی سالانه

Category: وب وایر Comments: No comments

با توجه به گسترش coronavirus هنکل نمی خواهد بود قادر به برگزاری مجمع عمومی سالانه خود در آوریل 20, 2020 در دوسلدورف کنگره مرکز به عنوان برنامه ریزی شده.

با توجه به مفاد آلمانی سهام شرکت قانون قابل اجرا در این نشست عمومی سالانه باید آن برگزار شده است به عنوان یک رویداد فیزیکی. با توجه به مقررات وضع شده توسط مقامات مربوط به این حوادث این خواهد بود که دیگر امکان پذیر است. سلامت کارکنان و سهامداران و ارائه دهندگان خدمات درگیر دارای بالاترین اولویت برای Henkel.

با به تعویق انداختن این رویداد به تاریخ بعد Henkel می خواهد برای کمک به کاهش گسترش coronavirus.

به عنوان یک نتیجه از لغو مجمع عمومی سالانه این قطعنامه در تخصیص سود برای سال مالی 2019 و مربوطه پرداخت از سود هستند به تعویق افتاد و همچنین.

با در نظر گرفتن تحولات بیشتر Henkel بررسی خواهد شد که آیا ممکن است به برگزاری نشست عمومی سالانه سال 2020 در هشت ماه اول سال مالی.

هنکل را به اطلاع سهامداران خود و به موقع مورد تاریخ جدید را به عنوان به خوبی به عنوان سازمان و روش نشست عمومی سالانه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>