در اینجا این است که چگونه به درخواست برای یک شهرستان کوچک-کسب و کار امداد وام

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برنامه های کاربردی برای این شهر کسب و کار کوچک وام برنامه ارائه می دهد که صفر – بهره وام تا 75000 دلار به کسب و کارهای تحت تاثیر Covid-19 رفت و زنده جمعه.

شهر کسب و کار در عمل برای دو سال یا بیشتر با کمتر از 100 کارکنان در تمام مکان های واجد شرایط درخواست. آنها باید قادر به اثبات 25 درصد یا بیشتر از درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از این بحران را بدون برجسته پیوندها مالیات و یا احکام قانونی در برابر آنها نشان دهد و آنها قادر به پرداخت کردن وام.


این برنامه شده است آهسته تر به راه اندازی بیش از یک کمک برنامه که در حال حاضر اعطا بودجه. بیش از 10 ، 000 صاحبان کسب و کار ثبت شده قبل از برنامه های کاربردی برای وام کسب و کار کوچک خدمات سخنگوی سامانتا Keitt گفت.

شهردار بیل د Blasio شده است صوتی در مورد کمک مالی و وام برنامه ها نمی شود به اندازه کافی برای پوشش کامل تقاضا برای کمک های سراسر پنج بخش نیویورک. به پرداخت هزینه برای برنامه وام, شهر وارد یک مشارکت عمومی-خصوصی با برنامه نویسی آموزش و پرورش و فناوری شرکت پیگیری و پایه در گلدمن ساکس, ملیله, Inc.

دو گلدمن ساکس برنامه 10,000 کسب و کارهای کوچک و گلدمن ساکس بنیاد با همکاری این شهر در کنار ملیله, Inc.’s مربی پایه و اساس است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>