در اینجا برنامه برای بازگشایی امریکا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پوشیدنی های اجتماعی-فاصله buzzers. نقاب بزور و با تهدید نمایندگی مجاز و فروش. درایو از طریق الکترونیک خرید. از cubicles به کارخانه کف کافه ها به بوتیک های لباس کسب و کار در سراسر جهان در حال خواب کردن راه های خلاقانه برای بازگشایی, تلاش برای شروع درآمد جریان دوباره در حالی که به حداقل رساندن خطر ابتلا به مشتریان و کارکنان.

اقتصاد جهانی در توانایی خود را به جلو و خاموش که تعادل ظریف. جدید flareup از Covid-19 موارد می تواند شاتر دفاتر و فروشگاه ها و رستوران ها و کارخانه های تولیدی یک بار دیگر بیشتر خفگی کردن جریان کالا و خدمات و تهدید شغل بیشتر. برخی از دولت ها مانند چین در حال ارائه دقیق نظارت از این روند است. دیگران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به دولت ارائه داده اند looser ارشاد و سپردن کسب و کار برای نظارت بر امکانات خود را. دانشمندان هنوز در حال مطالعه چگونه این ویروس گسترش است و این که آیا نگه داشتن مردم شش فوت از هم جدا است به اندازه کافی اضافه کردن به خطرات.

این شرکت قصد دارد با تکیه بر یک منبع مداوم از ماسک و دستکش و دماسنج و آزمون است که به احتمال زیاد به فشار بودجه و تولید کنندگان توانایی به نگه دارید تا. اجتماعی فاصله خواهد بود ساخته شده است در با مردم تقسیم موانع و نگهداری جدا از همکاران و مشتریان U-نوبه خود پس از سال ها حرکت به سمت طرح های طبقه باز. برخی از شرکت ها نظارت بر کارکنان نزدیک تر از همیشه قبل از در حالی که دیگران به شما اجازه کارگران انتخاب کنید که چگونه بسیاری حفاظت از آنها نیاز است. راه ما کار فروشگاه سفر و غذا خوردن در سال 2020 – و احتمالا فراتر از آن – است که رسم کردن در اتاق در سراسر جهان است.

در اینجا تغییرات شرکت ها در حال فکر برای محل کار خود را در هفته های آینده.


دفتر

صندلی در اتوبوس شاتل به یونیلور شانگهای دفاتر می تواند با استفاده از چت گروهی. کارکنان باید نقاب به هیئت مدیره و آنها نشستن متناوب طرف یک نفر به هر چهار صندلی ردیف. به محض ورود هر کارگر اسکن یک کد QR و پر از وضعیت بهداشت و درمان گزارش برای دریافت روزانه عبور را وارد کنید. پس از آن می آید متوسط بررسی و ضد عفونی کننده دست.

داخل دفتر جنبش محکم تنظیم شده است. کارکنان خود را نگه دارید ماسک و تشویق به استفاده از پله به جای آسانسور با spritzes از ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از دست زدن به طور مرتب ضد عفونی روکش پلاستیکی. در غذاخوری یک فرد تنها مجاز است در هر چهار صندلی میز.

چنین اقداماتی ممکن است به نظر می رسد قابل پیش بینی در یک مرکز کنترل جامعه مانند چین اما برخی نسخه از آنها شروع به نظر می رسد در غرب است. در بریتانیا دولت سابق تلفن انحصار BT Group Plc مرکز تماس کارگران نشستن دو متر از هم جدا و گردشگاهها تعیین شده به عنوان یک راه برای نگه داشتن مردم از مسواک زدن گذشته هر یک از دیگر. متوسط چک در حال تبدیل شدن روال در Sistema روسیه کنگلومرا که همچنین می گوید: این یافته خود را دو ساعت تست برای Covid-19. کارکنان که برای آمدن به اتاق آزمایش شده اند در چند هفته گذشته هر چند به عنوان بسیاری به عنوان نیمی از تماس با مرکز کارگران در, MTS, شبکه تلفن همراه کنترل می شود Sistema عامل خارج از خانه خود را.

اتاق بیشتر

انعطاف پذیر اپراتور فضا Knotel اجرا می شود که دفاتر شرکت های بزرگ از جمله بارگذاری و Netflix بکشد می گوید محل کار طراحی شده است برای تغییر. دفاتر خواهد شد به احتمال زیاد کمتر پر جمعیت و تغییر آنها “ضد ویروس” با توجه به آمل Sarva, Knotel مدیر ارشد اجرایی.

“چیزهایی مانند تهویه اشعه ماوراء بنفش نور, تراکم غربالگری نظارت تصویری و مانیتورینگ دما, تمیز کردن پروتکل — کسانی که همه در حال رفتن به مجبور به تغییر” او گفت:. “قطعا وجود دارد می تواند فضای بیشتری.”

در چین Cushman & Wakefield کمک کرده است حرکت می کند نزدیک به یک میلیون نفر از کارگران را به 800 میلیون فوت مربع (74 میلیون متر مربع) فضای اداری. این شرکت در حال ایجاد یک بازیابی آمادگی دستی برای صاحبخانه و مستاجر بر اساس تجربه خود در چین است که شامل رنگ فرش به ایجاد مرزهای ویژوال اطراف میز پلکسی گلاس سپر بین میز که چهره یکدیگر و نشانه هایی که مستقیم راه رفتن ترافیک در یک جهت.

کمتر در جلسات

حتی زمانی که مردم دوباره به اتاق جلسات محدود خواهد شد و گردهمایی های زیادی از سوال است. این هفته Facebook, Inc. مارک زوکربرگ مدیر عامل لغو فیزیکی تمام حوادث از 50 یا بیشتر مردم از طریق ژوئن 2021. اکثریت قریب به اتفاق کارکنان مورد نیاز برای کار از خانه از طریق ممکن است و کسانی که نیاز به حمل در انجام این کار خواهد بود قادر به کار در خانه از طریق تابستان است.

این جاده به حالت عادی ممکن است بسیار طولانی تر از آن است. در Abcam, Plc, انگلیسی پروتئین تحقیقات شرکت 40 از 300 چین مبتنی بر کارکنان شروع به بازگشت به کار در پکن و شانگهای و هانگزو و هنگ کنگ در فوریه. 14. دو ماه بعد این شرکت در حال اجرا تقسیم شیفت برای حفظ فاصله برای حدود 50 درصد از کارکنان مستقر در تولید و تدارکات و ضروری در آزمایشگاه کار می کنند.

کارخانه

در فوریه. 10, Winly خودرو (ووهان) با مسئولیت محدود. اختصاص داده بود یک چک لیست از دولت است. برای بازگشایی این شرکت خواهد بود نیاز به یک ماه ذخیره کردن از ماسک و ضد عفونی کننده, یک عکس از لوازم و ارسال آن به مقامات قبل از ارسال به بازرسی دقیق. “سیاست شده است به طور مداوم در حال تغییر” گفت: وانگ Xuepan یکی از کارخانه مدیران. “این بسیار دشوار است برای ما به رسیدگی است.”

در منطقه سیاتل بوئینگ شرکت. کار کرده با دولت واشنگتن و وزارت کار بر روی یک طرح به بازگشایی آن کارخانه است. از آن خواهد شد به طور آهسته از پارچه ماسک برای اکثر کارگران, صرفه جویی در طلا-استاندارد N95 ماسک برای انتخاب چند در بیشتر شرایط خطرناک.

بر خلاف دفتر هواپیماهای بدون سرنشین کارگران کارخانه را به نشان می دهد تا در فرد به کار انجام می شود. بدانند چه اساسی حمایت آنها نیاز است که بخشی از این چالش است. در بوئینگ مهندسین صنایع در حال تجزیه و تحلیل توالی کار بر روی آن خطوط مونتاژ به پیدا کردن راه هایی برای گسترش جدا کارگران است.

با در نظر گرفتن متوسط

ایرباس SE تقسیم کارکنان در آن گیاهان به تیم های آبی و قرمز که اصلا یکدیگر را نمی بینند زیرا آنها با استفاده از راه های مختلف ورود و خروج از ساختمان. فولکس واگن AG اختصاص زمان بیشتر بین شیفت و کاهش انتظارات برای تولید به دلیل آن طول می کشد برای مردم به حرکت در اطراف هر یک از دیگر در یک فاصله امن. شرکت موتور فورد. تجربه با دستگاه های پوشیدنی است که وزوز کارگران اگر آنها بیش از حد نزدیک به هم.

در حالی که این ویروس میتواند توسط افراد با علائم بسیاری از تولید کنندگان در حال انجام حرارت چک که آیا با دماسنج, دوربین های تصویربرداری حرارتی و یا در مورد فیات کرایسلر اتومبیل, NV در ایالات متحده قابل استفاده مجدد پیشانی نوار.

فیات کرایسلر که مدیر عامل مایک مانلی یکی از مدیران صحبت کردن با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازگشایی اقتصاد است نیاز به کارگران برای پر کردن یک پرسشنامه سلامت دو ساعت قبل از گزارش به کار هر روز. آنها باید یا یک کپی سخت یا اسکن کد QR با گوشی خود به اثبات آنها نیست نمایش نشانه های بیماری و یا قرار گرفتن در معرض ویروس با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط بلومبرگ. کارگران نمی توانند وارد این گیاه بدون آن.

برخی از شرکت ها در حال بسته شدن سالن های غذاخوری در حمایت از تلوان ماشین آلات. دانگ فنگ PSA در ووهان است توزیع آماده lunchboxes به کارکنان که باید حداقل 1.5 متر از هم جدا با پشت خود را به هر یک از دیگر.

Zhejiang Geely برگزاری گروه شرکت. گفت: رئیس Li Shufu نوشت: یک آهنگ به نگه داشتن کارگران با انگیزه از طریق چنین dreariness. “جهان پر از انتظارات/تبدیل به گرد و غبار از دیروز” ترانه رفتن. “غم و اندوه خود را جریان به دریا/اما این گل عشق است که بی سر و صدا گل.”

هواپیما

هنگامی که مسافرت هوایی رزومه در صورت جدی این احتمال وجود دارد که دست عفونی ماسک صورت و دماسنج را تبدیل به استاندارد در اکثر فرودگاه ها گفت: دیوید پاول پزشکی مشاور بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن های تجارت ، هر سه باید کاستی ها اما همچنین می تواند اطمینان مسافران, او گفت:.

سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی که مجموعه جهانی پرواز استاندارد می خواهد برای ایجاد یک “بهداشت عمومی راهرو مفهوم است.” تحت چنین طرح های عمده شرکت های هواپیمایی و فرودگاه مقامات دولتی و احزاب دیگر خواهد اتخاذ مشترک پروتکل های غربالگری شبانه روزی در پرواز, روش ورود آداب و رسوم و چمدان.

“ما نمی توانیم همه فقط توقف پرواز” Ansa Jordaan گروه ارشد حمل و نقل هوایی پزشکی گفت: در طول یک مارس 15 پخش.

بیشتر بخوانید: امارات شروع سریع-تست مسافران برای ویروس

شرکت هواپیمایی امارات گفت: این هفته برای اولین بار به انجام سریع Covid-19 آزمایش خون با نتایج موجود در 10 دقیقه برای مسافران پرواز جمعه از دبی به تونس. آن را برنامه ای برای گسترش این روش به پروازهای دیگر به گفته افسر ارشد عامل عادل الجبیر Redha.

حامل های دیگر در حال تلاش کمتر تهاجمی اقدامات است. اتحاد ایرویز یکی دیگر از خطوط هوایی امارات متحده عربی قصد دارد برای استقرار touchless سلف سرویس دستگاه های در آن به توپی در فرودگاه ابوظبی برای شناسایی مسافران با شرایط پزشکی از جمله مراحل اولیه coronavirus.

در آمریکا American Airlines Group Inc. قصد دارد همچنان فاصله مشتریان از هم جدا در طول شبانه روزی و پروازهای انجام گسترده شستشو از هواپیما و کاهش مواد غذایی و آشامیدنی خدمات برای محدود کردن تماس با مدیر عامل داگ پارکر گفت: در مارس 15 پیام تصویری.

“هنگامی که شما انجام پرواز هواپیما نظافت و اجتماعی فاصله موضوع تا حد زیادی” او گفت:.

فروشگاه

در چین آن را تبدیل به استاندارد به درجه حرارت خود را گرفته هر زمان که شما می خواهید به خرید بروید. بازدید کنندگان به ووهان بین المللی پلازا لوکس بازار در حال بررسی برای یک تب در درب قبل از آنها صف به خدمت در یک زمان در Louis Vuitton.

Levi Strauss & Co. كشتن آن چینی فروشگاه سه بار در روز و نیاز به حرارت چک برای مشتریان که انتظار می رود به پوشیدن ماسک قبل از ورود به فروشگاه. اتصالات اتاق ها و محصولات است که سعی کرده در ضد عفونی هستند در هر زمان از آنها استفاده کنید.

این معلوم نیست که آیا شیوه های اجرا شده در چین راه خود را به دیگر نقاط جهان هر چند چندین شرکت گفت: آنها باید یاد بگیرند که از تجربه خود در آسیا است.

درایو از طریق خرید

روش دیگر این است که به نگه داشتن خریداران از فروشگاه در دسترس نباشد. Dixons Carphone Plc, الکترونیک, خرده فروش است و با توجه به برنامه ای برای تماس رایگان در “drive-thru” سبک فروشگاه ها به منظور محدود کردن خطر ابتلا به کروناویروس برای کارکنان و مشتریان است. خریداران خواهد پارک خارج تماس فروشگاه به انتخاب اقلام برای خرید و استفاده از یک سیستم تماس به پرداخت و سپس باز کردن تنه خود را به طوری کارکنان می تواند ارائه محصولات.

فروشندگان در لوکس خرده فروشی در چین در حال حاضر با استفاده از رسانه های اجتماعی برای تعامل با مشتریان قبل از وقوع, اما آنها به شدت تلاش پس از اضافه کردن مشتریان در WeChat و ارسال آنها اطلاعات در مورد آخرین روند. Louis Vuitton سعی نمایشگاه تابستان خط تولید در یک livestream نشان می دهد در ماه مارس 26, featuring a social-media star اما تمسخر بود برای کیفیت تصویری. گاهی اوقات وجود دارد هیچ جایگزینی برای تماس شخصی.

رستوران

بوفه و سالاد میله های زندان خواهد بود دوباره فکر و خود در خدمت نوشیدن ممکن است به ایستگاه “چیزی از گذشته گفت:” تاکو جان مدیر عامل جیم کریل که اضافه شده است که تغییرات دیگر در حال جریان در 387-فروشگاه های زنجیره ای. تاکو جان محبوب سالسا نوار در حدود 15 سال گذشته — ممکن است حذف شود.

“ما امیدواریم که ما لازم نیست به آنها را — که ما قادر خواهید بود برای کشف کردن یک راه به آنها را هنوز هم کار می کنند — اما من می ترسم عامل ترس ما وجود دارد ما را مجبور به رفتن به یک از پیش بسته بندی شده گزینه است.”

آزمون خود سفارش کیوسک همچنین ممکن است به عقب کشیده. “این یک ایده خوب بود سه ماه پیش اما نه چندان خوب امروز” کریل گفت.

تلفن پرداخت

در چین, رستوران ها و حتی میله های زندان را باز کرد پشت در شانگهای با تغییر محدودیت در ترتیبات صندلی – برخی اجازه می دهد شش به یک جدول دیگر تنها یک. در پکن و رستوران در حال انجام حرارت چک. در ووهان ترین مکان هنوز تحویل-تنها.

“در کوتاه مدت به عنوان اتاق ناهار خوری باز دوباره دوباره, شما احتمالا بسیاری از رستوران ها فضای جداول خود را کمی بیشتر از هم جدا” گفت: Jack Li مدیر عامل شرکت منو پژوهشگر Datassential. “شما خواهید دید که بیشتر در رستوران ها سعی کنید به اتخاذ تلفن پرداخت. بنابراین داشتن به دست پول خود را و یا کارت به هر کسی. شما قطعا رفتن به مکان های بیشتر در ادامه برای انجام کارهایی مانند تماس تحویل.”

استارباکس Corp. است که مصرف یک فروشگاه توسط فروشگاه رویکرد به از سرگیری فعالیت های کسب و کار در ایالات متحده با خدمات محدود به درایو از طریق تحویل و بایگانی اطلاعات از طریق تلفن همراه سفارشات و تماس وانت.

“همانطور که ما با تجربه در چین این خواهد بود یک سفر” مدیر عامل کوین جانسون نوشت: در یک یادداشت به کارکنان در روز پنج شنبه.

منو

زنجیر پشت برش منوها با تمرکز بر روی محصولات که فروش بهترین و آسان به را است. رومانو ماکارونی کوره مقایسه کردن منو های آن به 70 درصد از آنچه در آن استفاده می شود خداحافظی با پیتزا و calzones ها به تازگی. مک دونالد در تمام طول روز صبحانه منو از دست رفته است.

Fazoli را رستوران ایتالیایی زنجیره ای است که در تلاش برای امن Purell مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه – چهار برای هر فروشگاه — همراه با “میلیون ها نفر” از الکل بر اساس دستمال مرطوب برای دوباره باز کردن اتاق ناهارخوری خود را 216 مکان. این شرکت همچنین دوباره فکر کردن در حمام و به دنبال touch-کمتر soap dispensers. این یک سرمایه گذاری, اما ارزشمند یک مدیر عامل می گوید: کارل Howard.

“من می خواهم اجازه دهید به مصرف کننده می دانم که من انجام همه چیز من می تواند به نگه داشتن آنها را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” هوارد در مصاحبه ای گفت:.

عرصه

بزرگ تجمعات عمومی نمی بالای ذهن هنوز در چین اما تهمت و کسانی که آمریکا را بزرگترین ورزشی لیگ های تراز وسط قرار دارد به نظر می رسد در تفکر خود را که زنده بازی ها حداقل در برخی از فرم ها بخش مهمی از کمک به این کشور بهبود می یابند.

“پیشرفت نیاز به باز هوای آزاد, ورزش, اول, گلف, تنیس, شنا, به طوری که ما می توانید شروع به تست آب — که من خوب با گفت:” میلیاردر علامت کوبا که صاحب NBA دالاس ماوریکس.

یک مانع ممکن است سیاستمداران محلی. وقتی UFC شناور در نظر دارد تا میزبان یک رویداد این هفته در قبیله ای زمین در کالیفرنیا بدون تماشاگر شد فشار از سیاستمداران از جمله فرماندار گاوین Newsom که منجر به لغو آن. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti است بنا به گزارش ها در مورد احتمال منع اجتماعات بزرگ مانند کنسرت ها و رویدادهای ورزشی در این شهرستان برای یک سال دیگر.

فیلم

که گفت: وجود میلیاردها دلار روی خط ورزش لیگ حامیان و شبکه های رسانه اگر بازی نمی رزومه به زودی. Anthony Fauci, ملت پیشرو عفونی-بیماری کارشناس گفته است که تنها راه برای انجام این کار در تابستان امسال است که نزدیک به سالن به طرفداران و نگه داشتن همه بازیکنان و مربیان و داوران جدا شده از جامعه است.

سینما صاحبان نیز در حال انتظار برای دیدن هنگامی که مقامات بهداشتی آنها را ترخیص به باز کردن. Cinemark Holdings, Inc. سومین آمریکا فیلم های زنجیره ای بوده است در گفتگو با عمده استودیو فیلم در مورد زمانی که به انتشار فیلم های پرفروش دوباره. زنجیره مدیریت فکر می کند آنها می توانند شروع به بازگرداندن کارکنان شروع در اواخر ماه ژوئن و پس از آن ساخت یک کمپین بازاریابی گسترده تر دوباره باز کردن در ژوئیه 1.

تجربه نمی تواند مانند آن را قبل از coronavirus رسید. زنجیره ای خواهد شد یا باید به محدودیت های موجود بلیط برای هر یک نشان از خروج حدود نیمی از صندلی آن باز است. یا آن را ممکن است از بین بردن این سایت متعلق به صندلی بنابراین مشتریان می توانند به طور داوطلبانه گسترش خود را زمانی که آنها می رسند. تمیز کردن را باید یافت و ساعات ممکن است محدود به جای تغییرات.

“چه مدت است که طول خواهد کشید ؟ ما نه به طور کامل خاصی گفت:” علامت گذاری Zoradi, Cinemark مدیر عامل شرکت در یک تماس با تحلیلگران و سرمایه گذاران در روز چهارشنبه. “اما ما در حال برنامه ریزی در هر نقطه از یک تا سه ماه برای روشن کردن موتور که دوباره و پس از آن برای شروع با, بالاتر, مشخصات محصول جدید.”

کازینو

کازینو در لاس وگاس مدیران باید مورد بحث باز با عنوان کمی تا یک سوم از اتاق خود را در دسترس محدود ورودی که در آن مهمانان درجه حرارت می تواند بررسی شود. کارکنان کازینو می پوشیدن ماسک و دستکش و قماربازان نشسته بود حداقل یک صندلی جدا در جدول بزور و با تهدید.

این حرکت شبیه به آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد در ماکائو بزرگترین بازار قمار که در آن قمار بسته به مدت 15 روز در ماه فوریه و بازگشایی تحت محدودیت.

این شرکت نیز بحث افزایش روش های تمیز کردن چیزی اتحادیه درخواست کرده اند.

سرگرم کننده در پارک

دلار 19.3 میلیارد دلار آمریکا پارک صنعت است و همچنین ساخت برنامه های هر چند هیچ کس نمی داند که گیتس دوباره باز خواهد شد.

هنگامی که کارکنان ممکن است با پوشیدن ماسک و درجه حرارت ممکن است بررسی می شود نه تنها در ورودی اما در داخل نیز گفت: Dennis Speigel یک پارک مشاور در سینسیناتی. اپراتورها همچنین ممکن است موسسه مجازی صف که در آن مهمانان گیر یک محل در خط از طریق یک نرم افزار و به سوار هنگامی که آن را به نوبه خود.

“پارک آینده است که باید به یک مقدار متفاوت به نوبه خود از فاصله به wanding به تمیز کردن” Speigel گفت. “من هرگز شنیده ترس در این است که صدای من را شنیده اید. هیچ کس نمی داند آنچه که آنها در حال رفتن به انجام است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>