در اینجا از وضعیت بازی برای امریکا آرژانتين فروشگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

زمان ممکن است در حال اجرا برای بسیاری از فروشگاه های. آن نمادها از شمال امریکا, 20th century فرهنگ مصرف کننده در حال حاضر در مشکل قبل از شیوع کروناویروس, به عنوان خریداران پناهنده به ارزان فروشان وب و بازرگانان. همه گیر ممکن است در پایان برخی از خاموش: خرده فروشان furloughed کارگران کاهش سود سهام و به دنبال تامین مالی اضطراری و برخی از آنها با وزن ورشکستگی. به عنوان CFRA تحلیلگر Camilla Yanushevsky قرار داده و آن را “قتل عام شده است ژرف.” در اینجا این است که چگونه هر یک از زنجیره ای را نگه داشته است:


خرده فروش مدیران ارشد پیت و اریک Nordstrom را صرف چند سال گذشته تلاش کردن فروشگاه جدید فرمت برای جذب خریداران از جمله Nordstrom فروشگاه های محلی که نمی حمل موجودی اما ارائه خدمات مانند لوازم و اتصالات طراحی و برمی گرداند. در سال گذشته خانواده خود بزرگترین شرط باز کردن یک منهتن گل سرسبد. در حال حاضر همه از این فروشگاه, به علاوه آن رک رسانه ها بسته است. این شرکت هشدار داد در ماه آوریل تشکیل پرونده که موقعیت مالی خود را می تواند تبدیل به “مضطرب” اگر فروشگاه ها بسته باقی می ماند برای یک مدت طولانی.


“امریکا فروشگاه” تا به حال طرح های بزرگ در این سال برای افزایش خریداران وفاداری و صرفه جویی در پول. در ماه فوریه آن گفت: آن را ساده کردن عملیات نزدیک یک چهارم از فروشگاه های آن, سرمایه گذاری در مکان های high-end مراکز و حرکت به جلو با برنامه ریزی برای ساخت یک برج تجاری بالای آن یاد هرالد مربع فروشگاه. در حال حاضر بیش از 700 فروشگاه در حال توقیف. اضافه کردن توهین به جراحت, macy’s رانده شد از S&P 500 شاخص و Fitch در کاهش رتبه اعتباری به آشغال. مانند بسیاری از همسالان این شرکت کار کرده است به منظور محدود کردن خسارت مالی از طریق اقداماتی مانند نقشه کشی پایین آن خط اعتباری و گسترش شرایط پرداخت. آن را نیز بررسی راه هایی برای استفاده از املاک و مستغلات خود را به امن تازه که بلومبرگ گزارش کرده است می تواند شامل صدور اوراق قرضه جدید حمایت اموال و دارایی های دیگر. پیچیده این تلاش ها: رئیس امور مالی پائولا قیمت پله در پایان ممکن است.


پس از تلاش برای سالها به عنوان بخشی از خلیج هودسون را شرکت. فروشگاه گروه, Lord & Taylor امید برای احیای تحت مالک جدید لو حمل و نقل کردن, سان فرانسیسکو, لباس, اجاره, راه اندازی, که خرید از خرده فروش برای $75 میلیون در اواخر سال گذشته. منحصر به فرد مقابله به نام تجاری سه سال از باند فرودگاه با خلیج هادسون است پرداخت اجاره اما برنامه پرتاب شد به هرج و مرج زمانی که این بیماری همه گیر رسید. اخراج آمار Lord & Taylor کارکنان از جمله مدیریت ارشد و خرده فروش است کاوش ورشکستگی با توجه به women’s Wear Daily.


لوکس فروشگاه شده خفه شده توسط میلیاردها دلار بدهی در پس یک قوی تر خریداری در سال 2013. در حال حاضر, Neiman Marcus است گفت: به خانههای گلی خالی ورشکستگی به منظور سهولت آن رقم 4.3 میلیارد بدهی بار. هنگامی که مدیر ارشد اجرایی Geoffroy ون Raemdonck گرفت و او امیدوار به گسترش فروش خود را به بیش از 5 میلیارد دلار تا سال 2024 اول ایجاد ثبات در کسب و کار و سپس سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک و فروشگاه های فیزیکی از جمله آن جدیدترین پاسگاه در شهر نیویورک است. فقط قبل از وقوع این شرکت گفت: این امر تعطیل تقریبا تمام فروشگاه های خروجی به منظور تمرکز بر روی قیمت کالاهای لوکس. در اواسط ماه مارس این شرکت قادر به پرداخت بهره در برخی از اوراق قرضه تنظیم این شرکت تا به صورت پیش فرض اگر آن را ندارد خوب در مجموع گم شده.


کانادا صاحب Saks Fifth Avenue اخیرا رفت و خصوصی پس از سال ها از تعمیرات اساسی و فروش دارایی ها و برندها برای کاهش بدهی در میان تضعیف فروش. رئیس ریچارد بیکر که منجر به تلاش برای کنترل این شرکت به تازگی اضافه شده مدیر عامل مسئولیت های خود را به صفحه. Saks Fifth Avenue که بر لوکس بازار انجام شده است نسبتا خوبی در سال های اخیر در مقابل رقبا. اما حتی حق بیمه کالا هستند که مجبور به کاهش قیمت ها در stay-at-home عصر. ساکس در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای برای بازگشایی خواهد شد که شامل پوشش صورت برای کارگران قرار ملاقات به فروشگاه قبل یا بعد از عمومی ساعت و خرید مجازی از طریق ویدئو کنفرانس.


دیلرد Inc. اغلب مگس تحت رادار. لیتل راک آرکانزاس-شرکت بر اساس 285 فروشگاه متمرکز در ایالات متحده در جنوب و جنوب غرب دور از مناطق در حال حاضر در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. آن صاحب بسیاری از مکان های خود را می دهد که آن را کمی بیشتر انعطاف پذیری و مودی انتظار دارد که شرکت “عالی نقدینگی” و متواضع بدهی اجازه خواهد داد که آن را به مقاومت در برابر Covid-19 مربوط به بسته شدن. با اینحال فروش قرارداد در سه تا از چهار گذشته چهارم و همان فروشگاه فروش نیز کاهش یافت در این شرکت در آخرین سال مالی. بلومبرگ تحلیلگر اطلاعاتی Poonam Goyal می گوید زنجیره ای ممکن است مجبور به ارزیابی مجدد چگونه هر فروشگاه است و چگونه بسیاری از آنها را باید باز نگه داشته. او نشان می دهد که این شرکت به دنبال مشارکت با نام های تجاری موفق.


زنجیره ای شده است ضعیف به لطف کمتر-از-قانع کننده کالا و قیمت های بالاتر از آن تخفیف همسایگان ارائه دهد. تلاش های مدیر عامل شرکت جیل زواتاو به فروشگاه ها در شکل—با بستن برخی از مکان های خروج از لوازم کسب و کار و در آوردن اسلوب واضح تر شد که در جریان coronavirus رسید. در حالی که J. C. Penney به اندازه کافی نقدینگی را از طریق 2020 حتی با فروشگاه خود را بسته و به تازگی وجود داشته است rumblings در مورد ورشکستگی ممکن است. آن را جست و خیز ساخت و پرداخت بهره در اواسط ماه آوریل است. اما شرکت کنندگان شنیده ام که هر چیزی که تغییر کرده است بنابراین این ممکن است بخشی از یک استراتژی چانه زنی برای تغییر ساختار بدهی های خود و کاهش آن اجاره پرداخت.


Kohl’s شده بود شرط بندی بر روی آن Amazon.com بازده برنامه برای کمک به مشتریان به آن بیش از 1000 مکان. حتی قبل از همه گیر آن ساده و برش 250 شغل. این شرکت تا به حال انتظار برای پخش کردن آن در آینده قصد دارد در یک سرمایه گذار جلسه در اواسط ماه مارس. که شده است به تعویق افتاد. سرمه را کاهش داده و هزینه های موجودی و به طور کامل کشیده شده پایین آن تسهیلات اعتباری. بلومبرگ هوش می گوید که این شرکت به نظر می رسد که “نقدینگی کافی” برای پوشش هزینه های خود را تا پایان سال است.


سیرز شده است از طریق ورشکستگی wringer قبل از. بر خلاف در سال 2018 خرده فروش در حال حاضر مرور از طریق بحران خارج حساسیت بازارهای عمومی. اما بازسازی شرکت متعلق به یک نهاد کنترل پرچین پیدا کردن مدیر ادی Lampert است و در عین حال به حل و فصل سوالات مشابه که در ابتدا مجبور ورشکستگی آن: سقوط مشتری ترافیک و فروش. در حال حاضر این شرکت همچنان برای پیدا کردن ارزش فروش بخش کسب و کار است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>