در اینجا که در آن شما می توانید آزمایش برای Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان شهر آماده برای شروع فاز اول آن از بازگشایی ژوئن 8, شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در اوایل این هفته تمام ساکنان شهر می توانید دریافت رایگان تست اگر آنها فکر می کنم آنها ممکن است Covid-19.

شهرستان ارائه می دهد یک ابزار جستجو در وب سایت خود را طراحی شده توسط Castlight سلامت, برای پیدا کردن یک تست سایت. این شامل مربوطه اطلاعات تماس.

پس از ظهور این بیماری در ماه مارس در شهر اولویت بندی گروه های خاصی مانند مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و افرادی که در تماس با یک فرد تایید به Covid-19.


ظرفیت برای تست در شهر نیویورک است تا حد زیادی بهبود یافته از فقط چند هزار نفر در روز در اواسط ماه مارس به حدود 33,000 در پنج شنبه, شهردار, بیل د Blasio گفت: در نشست خبری روز جمعه. د Blasio گفت: او می خواهم به در حال اجرا به 50000 آزمون در روز به عنوان بخشی از شهرستان را تست و ردیابی استراتژی است.

“من می خواهم هر نیویورکر تست کنید و بیشتر و بیشتر تست ظرفیت است که در خارج وجود دارد در جامعه خود را. رفتن امکان استفاده از آن را به ما کمک خواهد کرد به حرکت رو به جلو” د Blasio گفت.

شهرستان سالن گفت: بستری شدن در بیمارستان از Covid-19 افزایش به 84 در آخرین گزارش داده در مقایسه با 48 روز پیش از آن. این تعداد هنوز هم در زیر این شهر هدف از کمتر از 200 بستری شدن در بیمارستان در روز است.


این شهرستان گفت: از آن نیز شروع به انجام همراه تست در هفته آینده با استفاده از کامیون که با سفر به مناطق که دیده می شود تعداد موارد است. آنها را به سفر Soundview در برانکس و Kew Gardens برای شروع و حرکت می کند به محلات دیگر به عنوان مورد نیاز است. شهردار گفت: این شهرستان به رشد ناوگان به 10 کامیون در چند هفته آینده.

به عنوان ظرفیت را افزایش می دهد در سراسر تست سایت های چالش خواهد بود تطبیق افراد با در دسترس قرار ملاقات. نیویورک بهداشت + بیمارستان ها امکانات ارائه تست و شهرستان با همکاری CityMD و AdvantageCare پزشکان برای مکان های دیگر.

H+H دلگرم کننده است تکرار آزمایش برای افرادی که قبلا آزمایش منفی اما در حال حاضر علائم Covid-19 داشته اند های اخیر در مواجهه با کسی که تست مثبت یا کار در یک جمع تنظیمات مانند خانه سالمندان و یا یک پناهگاه. کسانی که قبلا آزمایش مثبت نیست تشویق به گرفتن تست دوم.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تشویق مردم برای دریافت تست شده برای Covid-19 اگر آنها با حضور در تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس.

“منf شما ویروسی گسترش از طریق این اعتراضات ما در حال رفتن به آن را ببینید در این شماره در حالی که” کومو گفت. “در عین حال ما در حال ساخت تمام این تصمیمات در بازگشایی پس از آن مهم است که مردم عمل مسئولانه برای خود. اگر شما رفت و به اعتراض به آزمون مردم بگویید که عمل به عنوان اگر شما ممکن است در معرض.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>